Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Orsonek  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 23 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-22, 22:22   ONR/MW

witam wszystkich. Może dla niektórych dziwnie to zabrzmi, ale: czym jest ONR? czym MW? Wyjaśnienie na wikipedii nie wiele mi pomogło. Czemu niektórzy są za, a inni przeciw?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-11-23, 00:17   

Zarówno ONR jaki i MW (jeżeli chodzi o Oboz Narodowo-Radykalny i Młodzież wszechpolską) to skrajnie prawicowe ugrupowanie mocno ocierające się o faszyzm. Zaliczymy do nich też NOP.

Orsonek napisa³/a:

Czemu niektórzy są za, a inni przeciw?


Takie skrajne lewaki jak ja sÄ… przeciwne, tacy prawicowcy jak nie ja sÄ… za. Any questions?
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 10:20   

Ważne by wyzwać i dać w ryj.
 

CWKSSPOKOJEST  

User



Wiek: 37

Do³±czy³: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-09, 23:07   

Bronią Polskich wartości przed lewactwem i pedalstwem, dobre chłopaki.
_________________
IHG na 100%
 

Hajd

User

ten typ co ten



ImiÄ™: WÅ‚adimir

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Gru 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-11, 10:25   

Jestem lewakiem, w zwiÄ…zku z czym pogarda zawsze.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-12-11, 11:43   

Zabrzmi to paradoksalnie, ale mam w pogardzie organizacje, które pod przykrywką ideologii lubią dać ludziom po ryju i ich zbluzgać. Nie są lepsi od pseudokibiców. Mówię tu zarówno o organizacjach lewackich jak i prawicowych.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-11, 20:01   

W sumie ONR to bardziej nacjonaliści niż NS a MW to po prostu młodzieżówka LPR'u. ONR założył Dmowski wielki przeciwnik i wróg Piłsudskiego zatem śmieszy mnie uwielbienie jakim darzy ONR pan Paweł Kukiz, który wielkim i zacnym jest zwolennikiem Józefa. BTW. Może ktoś znajdzie siebie? www.redwatch.info Strona ta ukazuje jak wielką niedorzecznością i hipokryzją cechują się wszystkie ideologie narodowościowe.
_________________
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-06, 15:43   

CWKSSPOKOJEST napisa³/a:

Bronią Polskich wartości przed lewactwem.. dobre chłopaki.

ONR postuluje w swoim programie likwidację świadczeń socjalnych dla ludności i zwolnienie z podatków najbogatszych,czyli to samo co z żelazną konsekwencją realizują liberalne partie rządzace- skrajny wyzysk i bogacenie elit kosztem wszystkich pozostałych.To maja być polskie wartości-państwo panów i dziadów z ubiegłego stulecia ?A może jeszcze przywrócić pańszczyznę i dziesięcinę ?
 

WormeX  

Stały User

Let's do it!



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Sty 2011

Sk±d: Krosno

   

Wys³any: 2011-01-06, 16:11   

Nie toleruję organizacji, które są nazbyt radykalne, w poglądach i w działaniu. Przemoc jest rzeczą ostateczną.

Fedorowicz, prosiłbym o podanie punktu programu, który to opisuje. Czytając go (przyznaję, że pobieżnie) nie zauważyłem takowego. Wujek Gugl wyguglował mi tylko jeden ciekawy wynik... z innego forum, gdzie użytkownik o nicku Fedorowicz pisze dokładnie to samo co tu. I tyle :)
_________________
Wierzcie (w siebie), a będzie wam dane.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-06, 17:00   

WormeX napisa³/a:

..Wujek Gugl wyguglował mi tylko jeden ciekawy wynik... z innego forum, gdzie użytkownik o nicku Fedorowicz pisze dokładnie to samo co tu. I tyle

Bo to ja piszę na innym forum,więc podobnie,nie wolno ?
 

WormeX  

Stały User

Let's do it!



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Sty 2011

Sk±d: Krosno

   

Wys³any: 2011-01-06, 17:05   

To była ukryta ironia :) Tylko tyle masz do mojej wypowiedzi? No cóż... :D
_________________
Wierzcie (w siebie), a będzie wam dane.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:36   

WormeX napisa³/a:

To była ukryta ironia :) Tylko tyle masz do mojej wypowiedzi? No cóż... :D

Radykalizm ONR dotyczy ¯ydów,obcokrajowców i cudzoziemskich kapitalistów.A co z krajowymi kapitalistami? Przepraszam,ale Ty nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi jeśli chodzi o program socjalny i stosunek ONR do wyzysku pracowników.Zadawanie pytań to trochę mało..
 

WormeX  

Stały User

Let's do it!



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Sty 2011

Sk±d: Krosno

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:33   

Co ja mam się rozpisywać na tematy wierutnych bzdur, które wypisujesz? Po prostu zadałem pytanie: podaj mi punkt programu ONR, gdzie to napisano. Wtedy przyznam Ci rację.
_________________
Wierzcie (w siebie), a będzie wam dane.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:39   

WormeX napisa³/a:

..wierutnych bzdur, które wypisujesz?

Nie musisz polemizować ze mną ani korzystać z tego forum.Złośliwe uwagi to nie argument,tylko świadectwo braku wiedzy i dobrego wychowania z twojej strony.
 

WormeX  

Stały User

Let's do it!



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Sty 2011

Sk±d: Krosno

   

Wys³any: 2011-01-06, 21:33   

To są fakty. Nie masz najmniejszych dowodów na poparcie swoich racji.

,,Ja mam w domu smoka, słonia i dwie żyrafy, bo są fajne." - tak wygląda Twoja wypowiedź.

¦wiadectwo braku wiedzy? No toś mnie teraz rozbawił :D Jak na razie to masz ZERO argumentów, nawet nie podasz jednego punktu programu ONRu, rzekomej likwidacji podatków dla najbogatszych.

Wybierasz skrzętnie tylko cząsteczki z mojej wypowiedzi, na które możesz odpowiedzieć bez żadnej wiedzy.
_________________
Wierzcie (w siebie), a będzie wam dane.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com