Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-18, 15:17   

Nie lubię się opalać i robię to tylko wtedy, gdy wyjeżdżam do ciepłych krajów ^^
A co zrobić, żeby się szybciej opalić ? OLEJ! Tak, wystarczy posmarować się zwykłym olejem. Wczesniej oczywiscie kremem z filtrem. A jak ktos się bardzo nie lubi opalać, albo przychodzi mu to z trudnoscią polecam kremy brązujące, bo dają fajny efekt ;)
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

werkaa

Wymiatacz



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-14, 17:49   

No balsamy brązujące czy samoopalacze są zapewne zdrowsze dla skóry niż ekspozycja na promieniowanie UV... No i poparzeń unikamy...
_________________
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

http://wielkanocnykurczak...70/?src01=00a76
 

lovely

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 11:41   

no i jest jeszcze opalanie natryskowe- próbowałyście? to taki samoopalacz tylko kosmetyczka go nakłada bardzo dokładnie. no i są jeszce takie chusteczki samoopalające to śmieszna sprawa bo ja np lubię taką jedną mieć przy sobie zawsze bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie trzeba się posmarować;P do opalania są jeszce przyspieszacze na słońce fajne ja kupuje kosmetyki do opalania na www.onyx.sklep.pl a wy gdzie?:)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-17, 18:34   

A ja sobie ostatnio chadzam na solarium; głównie po to, aby się wygrzać. A że przy okazji mam ładną, zarumienioną skórę i nie robię za córkę piekarza - ot, dodatkowy plus.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-11-17, 18:38   

To jest dla mnie obrzydliwe. Nie wiem czemu, opalenizna jest dla mnie obrzydliwa.
Jestem po prostu zachwycona z mojej bladej skóry.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-17, 19:20   

Nie lubię się opalać. Jedynie opalam się w czasie aktywności fizycznej, co latem często powoduj, że jestem lekko opalony "na kolarza". Nienawidzę leżeć plackiem bezczynnie i opalać się. Nie wiem jak ludzie mogą leżeć tak kilka godzin na plaży nad morzem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-17, 19:39   

Mizantrop napisa³/a:

Nie wiem jak ludzie mogą leżeć tak kilka godzin na plaży nad morzem.


Czasem takie wygrzewanie się jest bardzo przyjemne, aż za tym zatęskniłam czytając Twój post. ;)

Nie jestem ani fanką ani przeciwniczką opalenizny - latem zawsze jestem opalona, bo słońce szybko mnie łapie i wydaje mi się, że moje ciało opalone wygląda dużo lepiej, ale zimą nie chodzę z tego powodu na solarium, nie używam samoopalaczy, itp. Latem lubię mieć opaloną twarz, wygląda wtedy ładnie, zdrowo, promiennie i pasuje mi do oczu. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-17, 20:36   

Uwielbiam. Mogłabym leżeć plackiem na działce, bądź na plaży, całymi dniami w okresie letnim. Warunkiem jest dostęp do wody.
W inne pory roku tylko okazjonalnie. Opalanie natryskowe, bądź solarium. Jednak szczerze mówiąc nie jestem tego zwolenniczką. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Marcinox  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 18 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-11-21, 18:28   

Najszybciej możemy się opalić przy kąpieli na słońcu, nie wiem czy po tym skóra piecze, pali i czy da się spać w nocy bo ja nigdy nie opalam się na czerwono i nigdy skóra mnie nie bolała, ani piekła.
JakieÅ› kremy przed samym opalaniem i styka.
 

Renfri  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-25, 00:27   

Lubię się opalać, ale tylko poprzez kąpiele słoneczne. Uwielbiam po prostu ciepło i wygrzewanie się na słońcu. Opalam się tylko latem, albo wiosną, jak jest wyjątkowo ciepło.
_________________
"Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry
My emotions
Frozen in an icy lake
I couldn't feel them
Until the ice began to break"

~Bruce Dickinson - Tears of the dragon
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-05-25, 13:40   

Dla mnie opalanie jest nudne, po prostu nie mogłabym wylegiwać się kilka godzin na słońcu... Tym bardziej, że mam wrażliwą na promienie słoneczne skórę. Dlatego jeśli już się opalam, to krótko i zawsze mam ze sobą książkę, żeby się nie nudzić.
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-05-25, 19:33   

Lubię wylegiwać się na słońcu, a szczególnie na plaży i tak sobie leżeć. Z solarium nie korzystam i nie zamierzam, bo perspektywa opalania się w "trumnie" mnie odpycha.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Renfri  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-25, 19:39   

justa55 napisa³/a:

Z solarium nie korzystam i nie zamierzam, bo perspektywa opalania siÄ™ w "trumnie" mnie odpycha.


Ale nie wszystkie 'łóżka' są tak dokładnie zamykane, jak trumna. Ja akurat leżałam na taki, gdzie była dosyć spora przerwa, więc nie było tego uczucia, że nie otworzę wieka i się spalę. d;
_________________
"Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry
My emotions
Frozen in an icy lake
I couldn't feel them
Until the ice began to break"

~Bruce Dickinson - Tears of the dragon
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-05-25, 19:40   

Poza tym są stojące komory, gdzie jest dużo miejsca.

Nie lubię leżeć plackiem, podzielam opinię, że jest to nudne. Dlatego takie opalanie instant, w solarium, to dla mnie jedyna możliwość, aby nie być wiecznie bladą.
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-05-25, 22:20   

Renfri, jednak pomimo tej przerwy i tak miałabym wrażenie, ze jestem w trumnie, półotwartej, a z trumnami mam nieprzyjemne skojarzenia, więc ever, forever opalanie na słońcu jest the best.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com