Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 18:37   Operacje plastyczne

Operacje plastyczne
Co sądzicie na temat sztucznego piękna? Zdecydowalibyscie sie na taki zabieg? Jeśli tak to może wiecie co byście chcieli sobie plastycznie zmienić :)
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 18:40   

Ja na pewno nic nie chciałabym w sobie w takowy sposób zmieniać. Jestem taka a nie inna. Co o tym sądzę? Nie podoba mi się to, ale jak ktoś chce, to niech się "upiększa" ja nie mam nic przeciwko temu.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-14, 19:31   

Ja tam nie mam nic przeciwko. Ale u siebie raczej nie chciałbym nic zmieniać.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-14, 19:55   

W sumie to ja osobiście dużo chciałabym w sobie zmienic, ale na pewno nie w taki sposób. (przez operację plastyczną). Wolę sama nad sobą popracowac i zmienic coś "własnymi siłami". Mi się to kompletnie nie podoba.
 

KaÅ›ka93  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 20:06   

Też nie mam nic przeciwko, ale u siebie bym się nie zdecydowała na nic. 8-)
_________________
"Gdy słowa zawodzą, przemawia muzyka."
H.C.A.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 21:22   

Wydaje mi się że operacje plastyczne w sumie służą osobie jaka , terapia w pewnym sensie..
Nie no wole naturalność, ale jeżeli ktoś ma się poczuć lepiej po operacji, i robi to dla siebie to ok...
Osobiście nie skazałabym się na takie cierpienie, za bardzo się kocham :D
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 13:24   

Nie mam nic przeciw operacjom plastycznym, ale tym, które naprawdę są potrzebne. A nie, setne powiększanie biustu, poprawianie prostego nosa czy coś w tym rodzaju. Głupota, poza tym, to może być niebezpieczne. Tylko takie "plastiki" są zbyt zaślepione ideałem wyglądu, już nie biorą pod uwagę ewentualnych powikłań.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-15, 14:17   

Ja raczej nie zdecydowałabym się bo po pierwsze mnie nie stać (bo drogie to) po drugie mogą być z tego jakieś komplikacje, poza tym nie mam co poprawiać :mrgreen:
Ale np. są sytuacje które wymagają operacji np ludzie oszpeceni po wypadkach przecież to katorga żyć takim....
Także jestem za ale osobiście nie będe się ciąć aby sobie coś dodawać/odejmować
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-15, 20:09   

Jak ktoś chcę to prosze bardzo, ale ja bym się na taką niezdecydowała :-P
Nie wiem jak mozna chcieć się samemu wydać na taką mekę. Rekonwalensencja jest bolesna. Jestem z siebie zadowolna i nie potrzeba mi takich operacji :-P
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-21, 13:29   

Wszystko jest dla ludzi myslę ;-) jak ktos ma ochotę, proszę bardzo. Przypadki przesadzania w tej materii wszyscy znamy :-D Są sprawy, które można załatwić bez operacji - po co odsysać tłuszcz jak można go spalić, gdy ktoś jest zdeterminowany na tyle, żeby dać się pokroić, nie powinien mieć nic przeciwko karnetowi na siłownię... gorzej gdy nurtuje nas coś nie do poprawienia w inny sposób. Ja bym w życiu nie zdecydowała się na operację, depilator elektryczny to absolutny max w kwestii cierpienia dla urody w moim przypadku :-)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-21, 14:44   

jeśli się ma fundusze i ochotę zmieniać swoje ciało, to proszę bardzo. ja do tego nic nie mam, doga wolna. operacje, jak wszystko, co za dużo to niezdrowo. byle nie przesadzić.

ale sama takowej operacji bym się nie poddała. zadowolona jestem ze swojego wyglądu i myślę, że mi to raczej niepotrzebne. po drugie, chybabym się bała, że coś się nie uda.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

agula  

User

słodyczomaniak


ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 21 Gru 2008

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2008-12-22, 11:40   

Co tu dużo mówić. Niech każdy robi co chce. Chociaż osobiście też bym na to nie poszła. Szkoda mi mojego ciała :mrgreen:
_________________
bla bla bla bla
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 12:43   

Ja oscyluję między za a przeciw. Jestem za bo jeżeli ktoś ma np za duży nos a nie chce mieć wielkiego to może go skorygować a przeciw bo niektóre wady po skorygowaniu mogą spowodować komplikacje po pewnym czasie, co może nas oszpecić.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 16:41   

jakbym miała kupę kasy to na pewno bym sobie zafundowała odsysanie tłuszczu :oops: i za jednym zamachem zlikwidowałabym to, co może być zaczątkiem drugiego podbródka w przyszłości... ale raczej nie zdecydowałabym się na żadną plastykę związaną z łamaniem kości... a brrr...
 

martens73  

Stały User

By ocalić czułość



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 17:12   

nie bardzo jestem za tym sposobem upiekszania sie i ja bym napewno nie skorzystala
_________________
"...a oni na to
wypchaj sie
dosc mamy ludzi"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com