Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2013-06-28, 18:03   

alonzo napisa³/a:

I jeszcze mówi że się jej czepiam i szukam kłótni bo to ja zawsze jestem idealny jak powiedziałem że chciA£BYM do niej w końcu tak normalnie przyjechać, przecież każdy chłopak jadąc tyle km a nawet już nie ważne km są tylko roczny związek , że chce gdzie mieszka jego dziewczyna i przyjechać do niej do domu.


Wcześniej nie byłem do końca pewien, by dawać ci takie rady jak osoby wyżej, ale po przeczytaniu tego mam teraz całkowitą pewność.

Ta dziewczyna cię wykorzystuje. Taki związek nie ma przyszłości, a z dnia na dzień może być coraz gorzej. Sama się nie zmieni, bo widzi, że jest na wygranej pozycji. Jeśli chcesz, żeby było inaczej, to po prostu z nią zerwij.
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2013-06-28, 18:15   

Makabraa napisa³/a:

alonzo napisa³/a:

I jeszcze mówi że się jej czepiam i szukam kłótni bo to ja zawsze jestem idealny jak powiedziałem że chciA£BYM do niej w końcu tak normalnie przyjechać, przecież każdy chłopak jadąc tyle km a nawet już nie ważne km są tylko roczny związek , że chce gdzie mieszka jego dziewczyna i przyjechać do niej do domu.



NIE ¯AL SIÊ TYLKO ZASTOSUJ DO TEGO CO PISA£AM WY¯EJ !



Dokładnie tak. Zastosuj się i nie marudź!
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: £om¿a

   

Wys³any: 2013-06-28, 20:51   

Zanim postąpisz pochopnie zastanów się, czy ludzie którzy życzą Ci zerwania chcą Twojego szczęścia, czy poprzez Twoje zachowanie które opisałeś widzą w Tobie naiwniaka i narzucają Ci coś do czego nie jesteś pewny do końca. Nie jest warta ona szansy? Powiedz jej, że ten związek nie ma przyszłosci jak będzie traktowała Cię z dystansem i w wieku 17 lat nie pozna Cię ze swoją rodziną, przyjaciółmi. Zastanów się, czy jak jest osobą świadomą tego co ją czeka, jeśli Cię kocha, nie dokona wyboru który da Tobie satysfakcje, a przez to ona zrozumie swój błąd i będzie starała się by Wasz związek trwał wiecznie.
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2013-06-28, 21:47   

Ja bym zerwał z dziewczyną, która nie przedstawi mnie nikomu. Ba, nawet ukrywa to, że w ogóle istnieję. Ja nawet nie wiem, czy to jest bardziej śmieszne, czy bardziej smutne. :-D
Zachowanie godne przedszkola, a mówimy o prawie pełnoletniej dziewczynie.

Tak więc jeszcze raz: Dawaj, zrywaj, skończ to!
 

alonzo

Stały User


Do³±czy³: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-06-29, 08:17   

Osobiście wiem , że to jest faktycznie wstydliwa dziewczyna znam jej koleżankę i parę razy rozmawiałem z Nią i wgl na dodatek , że ona nigdy nie przyprowadzała do domu przeciwnej płci. Makabraa widzę , że jesteś zdecydowaną dziewczyną :-)

A ja nie ;-/

Słysząc taką historię związku innej osoby bym wyśmiał tą dziewczynę ale skoro mnie takie coś spotkało a kocham Ją Ponad Wszystko to staram się ile będę miał sił a jeśli nie zrozumie to za niedługi czas odejdę , pewnie znam już słowa jakie powie jak skończę z Nią : że jej Nigdy nie kochałem bo jak się kocha to się nigdy nie zostawi. Jasnowidz ze mnie ...
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-06-29, 09:41   

lol, jakbyś był jej dziewczyną to bym zrozumiał że nie chce Cię przedstawić rodzicom :P ale sorry, zgadzam się że dziewczyna gra Tobą jak chce. Ogarnij ją albo zostaw. Niech dojrzeje. Nie kochałeś? Ty jej nie chowałeś przed mamusią jak wibrator.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-29, 10:16   

alonzo napisa³/a:

Osobiście wiem , że to jest faktycznie wstydliwa dziewczyna znam jej koleżankę i parę razy rozmawiałem z Nią i wgl na dodatek , że ona nigdy nie przyprowadzała do domu przeciwnej płci. Makabraa widzę , że jesteś zdecydowaną dziewczyną :-)

A ja nie ;-/



Stary życie daje kopa, nie można być pomiędzy. Zawsze trzeba wybrać jedną opcję. Dla Ciebie najlepsza bedzie ta, w której się rozstajecie. Dobry chłopak z Ciebie, widać - nie zmarnuj się przez jedną kobietę ! Zbyt wielu już skończyło tak, że póxniej się nie nadawali do bycia z kimś.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-06-29, 11:07   

A powiedz coś więcej o jej rodzicach. Jeśli chce się spotykać ogólnie (bo pisałeś, że jeździłeś do niej), a nie chce u niej w domu to powód tego raczej nie do końca leży po jej stronie. Pytałeś w ogóle tak wprost dlaczego tego nie chce?
Mam wrażenie, że jesteś dla niej naprawdę ważny, ale nie chcę rozstrzygać czy to z powodu, że cię kocha czy dlatego, że cię wykorzystuje.

Makabraa napisa³/a:

Jetson napisa³/a:

Makabraa napisa³/a:

STARY ! ODPU¦Æ ! ODPU¦Æ ! BEDZIE GAR¦Æ LEPSZYCH ! UWIERZ MI !



Zgadzam siÄ™, uwierz jej!



TAK ! TAK ! RZUÆ J¡ ! NIE BAW SIE W TO GÓWNO ! DAWAJ ! DAWAJ ! DAWAJ !



Co za dzicz :znudzony:
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-29, 11:42   

arnie3 napisa³/a:



Co za dzicz :znudzony:



Och, zawstydziłeś mnie tym komplementem... :oops:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

alonzo

Stały User


Do³±czy³: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-06-29, 11:47   

Tak , że nie jest jeszcze gotowa abym do niej przyjeżdżał ma dość więcej rodzeństwa i jest jedną dziewczyną w domu wstydzi się , mówiła że kiedyś to musi zrobić. Mówiła że my się nigdy nie możemy rozstać bo ona zwariuje no ale skoro Tyle jest nie porozumień nie wiem czekać na To aż w końcu się " przełamie " Potrzebuję Pomocy i w razie czego Wsparcia :-)

A jeśli chodzi o rodziców to boi się chyba że rodzice myślą , że przyprowadzi chłopaka z internetu i wgl bo poznaliśmy się w internecie. Tak moje imię i zdjęcia są znane u Jej w domu bo Bracia jej wszystko muszą wiedzieć to przynajmniej tyle dla mnie na PLUS.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-06-29, 12:25   

alonzo napisa³/a:

Mówiła że my się nigdy nie możemy rozstać bo ona zwariuje



Nie wydaje ci się to dość egoistyczne? Nie dziwi cię to? Nie wydaje ci się, że traktuje cię zbyt niesprawiedliwie?
 

alonzo

Stały User


Do³±czy³: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-06-29, 12:58   

Wiesz ja już sam nie wiem co myśleć . Nie kochał bym to już dawno bym zostawił . A tutaj jest całkiem odwrotnie, nie chce ona chyba bym był szczęśliwy w pełni . A Mówi , że My się nigdy nie możemy rozstać. Można jakoś taką dziewczynę uporządkować ? przemówić jej do rozumu ? Czy tylko odejście jest jednym wyjściem ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-29, 13:23   

Moje zdanie znasz. Taka dziewczyna się nie zmieni. Bardzo egoistycznie podchodzi do związku, widac że ją kochasz - ale męczysz się.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

alonzo

Stały User


Do³±czy³: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-06-29, 13:29   

No nie da się ukryć , że nie kocham , Ale ona widocznie tego nie zrozumie i nie chce by było dobrze.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-06-29, 15:56   

Cytat:

Taka dziewczyna siÄ™ nie zmieni.


Każdy może się zmienić. Obojętnie czy to z wiekiem, czy przez jakiś impuls, ale taki proces nie odbywa się z dnia na dzień, więc raczej nie ma co się męczyć. Na początku poboli, ale w końcu zobaczysz, że to była dobra decyzja.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com