Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

werkaa_9  

User


ImiÄ™: Weronika

Doł±czyła: 21 Lut 2017

   

Wysłany: 2017-02-21, 13:54   organizacja 18 urodzin

Hejka ! Mam pewien problem. Za pół roku mam 18 urodziny i kompletnie nie wiem jak zabrać się za organizację przyjęcia. Chciałabym zaprosić około 30 osób. Kompletnie nie orientuje się jak to zrobić , czy lepiej wynająć lokal gdzie ceny sięgają około 60-80 zł / os. Czy może lepiej jakąś sale i catering ? Oprócz tego chciałabym żeby był DJ. Pomóżcie ! Jak się za to zabrać, jakiś plan , ile alko na osobę?
Pooozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc! :-P :-D
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Doł±czyła: 30 Lip 2015

   

Wysłany: 2017-02-21, 16:01   

Sam lokal nie wyszedł by cię dużo, ale sala i catering na 30 osób to przesada. Akura teraz mam rok 18 więc już się trochę orientuję, ja akurat robię urodziny tylko dla 16 osób bo mam możliwość w domu a i tak nie wyjdzie tanio. DJ... no dla mnie to wydatek niewart takiej imprezy, ale jak kto woli. Mam znajomą, która robi 18 na 100 osób także... kwestia gustu.
 

werkaa_9  

User


ImiÄ™: Weronika

Doł±czyła: 21 Lut 2017

   

Wysłany: 2017-02-21, 16:08   

Dzięki. DJ zaprzyjaźniony także akurat tutaj koszt nie duży :) Chciałabym zeby to naprawde była fajna impreza , ludzie super wiec to najwazniejsze a co do alko to bardzo zróżnicowani i jedni nie piją wcale a inni za 3 dlatego tutaj tez problem ile mniej więcej powinno być wódki na osobę...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com