Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-20, 21:45   

dobrze, więc niech wystarczy Ci wiadomość, że wiem, o czym piszę.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Illuminate17  

User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 26 Gru 2012

Sk±d: z Pomorza

   

Wys³any: 2012-12-26, 14:00   

Mizantrop napisa³/a:

michielini2 napisa³/a:

Zadaje to pytanie na polskim forum, aby otrzymać odpowiedź po polsku. Twoja odpowiedź jest bezużyteczna, przecież każdy ma google.


£ał. Każdy ma google? a Ty go nie masz? czy nie potrafisz szukać? w sumie, to analogiczne, bo na forum też nie potrafisz korzystać z wyszukiwarki. Trochę własnego wkładu, to Ty chcesz wiedzieć, więc się trochę postaraj. A jak nie umiesz angielskiego, no to czas wielki na naukę, bo jak widzisz - nie wszystko jest po Polsku - a to odkrywcze dopiero :-)


On nie ma obowiązku szukać w googlach, bo informacji szuka tutaj. Po to jest to forum, a chyba on pierwszy założył taki temat. Ty zato powinienes/powinnaś pisać po polsku i zrozumiale.


//Co ja powinienem to moja sprawa, nie Twoja. Owszem, jak się je ofermą, to szukać się nie potrafi.
_________________
Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas.
 

Raziel  

User

H to nie wstyd



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-12-28, 22:46   

Kompletnie was nie rozumiem. W kłótnię tą beznadziejną wdawać się nie będę, ale patrząc na to to właściwie cały dział powinniście usunąć, bo w google bez problemu można znaleźć odpowiedzi na tematy:
"nie mam okresu czy to ciąża"?
"Jakie ćwiczenia na wacka"?
"petting a ciąża?"
ręce opadają jak się czyta tą waszą kłótnie. Jakby nikt nie odpowiadałby na takie pytania, to nie byłoby sensu szukać w google bo wyszukiwarka wywalałaby "brak wyników".
Uważam również, że moderator nie powinien edytować postów innych użytkowników tylko po to, by napisać, że ktoś jest ofermą.
Mizantrop napisał w Illuminate17

Cytat:

//Co ja powinienem to moja sprawa, nie Twoja. Owszem, jak się je ofermą, to szukać się nie potrafi.


Jak dla mnie to zachowanie trÄ…ci brakiem kultury osobistej.

==============================
Odpowiadając na treść tematu:
Seks analny jest bolesny. To nie jest wymysł kobiet. Zwłaszcza jeśli źle się za to zabierzesz. W końcu ta część ciała nie została stworzona do uprawiania stosunku. trzeba najpierw swojego partnera/partnerkę podniecić odpowiednio, nawilżyć. Zacząć od wkładania palca/palców a dopiero potem interesu.
Muszę cię jednak przestrzec, że ten jest niebezpieczny dla partnera/partnerki. Jak wiadomo tą stroną wydalane są odpady z organizmu. A ścianka między odbytem a pochwą jest cienka i gwałtowne nachalne napieranie może doprowadzić do jej zerwania. Wtedy fekalia trafiają do pochwy, operacje, choroby i wogóle mnóstwo nie przyjemności wyniklych z tego.
Co do orgazmu. Tak jak powiedział Atsushi nie jest udowodnione, czy w ogóle jest to orgazm na tle fizycznym czy bardziej psychicznym. Co nie zmienia faktu, że ten psychiczny orgazm też nie jest zły. co kto lubi.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-12-29, 01:06   

Raziel napisa³/a:

A ścianka między odbytem a pochwą jest cienka i gwałtowne nachalne napieranie może doprowadzić do jej zerwania


Bez przesadyzmu. Jakby to było takie delikatne, to byś często słyszał o takich "urazach" i to nie tylko spowodowanych seksem analnym.
_________________
There can be only one
 

Raziel  

User

H to nie wstyd



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-12-30, 01:51   

Ale jest taka możliwość. że już nie wspomnę o uszkodzeniu zwieracza.
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-02-12, 22:54   

I tak gówno z tego będzie.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-27, 17:47   

mpire napisa³/a:

Mam pytanie - czy podczas seksu używacie tego typu lubrykantów: https://secretplace.pl/652-medyczne ? Czy warto je stosować?



ja wolÄ™ olej kujawski - polecam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com