Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Jakiej jest orientacji seksualnej?

  • Hetero 74% [ 371 ]
  • Homo 6% [ 33 ]
  • Bi 19% [ 96 ]

G³osowañ: 500

Wszystkich G³osów: 500

Autor

Wiadomo¶æ

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-07-13, 13:56   

Cytat:

No chyba teraz żartujesz... Co ty myślisz, że jeśli ktoś jest gejem to się puszcza na prawo i lewo ? Proszę Cię człowieku...


Mówimy tu o związkach bi... Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-13, 13:56   

Cytat:

No chyba teraz żartujesz... Co ty myślisz, że jeśli ktoś jest gejem to się puszcza na prawo i lewo ? Proszę Cię człowieku...


No przecież użytkowniczka Placebowa sama mówiła, że obraca się w takim środowisku i dla niej orientacja biseksualna to synonim "wolności seksualnej". Do tego mogę przytoczyć tutaj badania potwierdzające, że homo i biseksualiści o wiele częściej zdradzają i mają więcej partnerów seksualnych niż heteroseksualiści.

Cytat:

Równie dobrze możesz być 100% hetero i na każdej imprezie z inną. Syf możesz złapać również tak szybko jak w środowisku gejowskim.


Kłamstwo. Przypominam, że epidemia HIV wybuchła właśnie w środowiskach homoseksualnych ze względu na ich częste, przypadkowe kontakty seksualne.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-13, 14:31   

Ajajaj, koczkodanus, przeinaczasz moje słowa. Choć to akuratnie prawda, co do wierności homoseksualistów.

WhosThere napisa³/a:

Mówimy tu o związkach bi...


Co to jest zwiÄ…zek bi? :D

koczkodanus napisa³/a:

Ty, czyli osoba biseksualna


Nie jestem osobą biseksualną. W jakimś stopniu pociągają mnie kobiety i jestem w stanie wyobrazić sobie z nimi kontakt cielesny, jednak głównie interesują mnie mężczyźni i tylko mężczyznę jestem w stanie obdarzyć uczuciem. Bliższe kontakty z kobietami nie są mi do szczęścia potrzebne.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-13, 14:47   

Cytat:

Choć to akuratnie prawda, co do wierności homoseksualistów.


No nareszcie ktoś mi przyznał rację. W ogromnej większości homoseksualistom chodzi tylko o seks a nie o uczucia. Taka jest prawda. Dla mnie nigdy nie będzie to normalne. Takie środowiska są niebezpieczne.

Cytat:

Nie jestem osobą biseksualną. W jakimś stopniu pociągają mnie kobiety i jestem w stanie wyobrazić sobie z nimi kontakt cielesny, jednak głównie interesują mnie mężczyźni i tylko mężczyznę jestem w stanie obdarzyć uczuciem. Bliższe kontakty z kobietami nie są mi do szczęścia potrzebne.


Aha. Pociągają Cię kobiety i mężczyźni, ale nie jesteś biseksualna? Logiczne :mrgreen:
Jak ja nie lubię czytać takich obrzydliwości w stylu "mogłabym uprawiać seks z kobietą". Sama przyznałaś, że nie zależy Ci na uczuciach i mogłabyś pójść do łóżka z kobietą dla czystej zabawy. Nie dziwi mnie to. Biseksualistki takie są. One nie mają moralności.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-13, 15:15   

koczkodanus napisa³/a:

Aha. Pociągają Cię kobiety i mężczyźni, ale nie jesteś biseksualna? Logiczne
Jak ja nie lubię czytać takich obrzydliwości w stylu "mogłabym uprawiać seks z kobietą". Sama przyznałaś, że nie zależy Ci na uczuciach i mogłabyś pójść do łóżka z kobietą dla czystej zabawy. Nie dziwi mnie to. Biseksualistki takie są. One nie mają moralności


Po pierwsze, obie płci nie pociągają mnie w tym samym stopniu, różnica jest kolosalna. Po drugie, orientacja seksualna to również zdolność do obdarzenia danej płci uczuciem i stworzenie związku, na co mnie, jak już pisałam, nie stać. Usilnie wmawiasz mi biseksualizm i wypominasz brak moralności. Ale zaskoczę Cię, od ponad roku jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego nigdy nie byłabym w stanie zdradzić. Myślę więc, że z moją moralnością wszystko w jak najlepszym porządku. Niby stajesz w obronie uczuć, ale i tak głównie rozwodzisz się nad tym, kto z kim chodzi do łóżka. I nieważne, jakim jest człowiekiem- o jego wartości decyduje wyłącznie życie seksualne.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-07-13, 15:46   

koczkodanus napisa³/a:

Biseksualistki takie są. One nie mają moralności.


Jak w ogóle śmiesz całość grupy biseksualnej oceniać?
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-13, 19:53   

Przecież jest osobny temat o bi.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

pozi  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2013-07-14, 16:29   

Homo. Pytanie "dlaczego" jest zwyczajnie głupie.
 

Mori  

User


ImiÄ™: Adam

Do³±czy³: 12 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-15, 12:46   

100 % HETERO
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-16, 13:47   

Cytat:

Po pierwsze, obie płci nie pociągają mnie w tym samym stopniu, różnica jest kolosalna. Po drugie, orientacja seksualna to również zdolność do obdarzenia danej płci uczuciem i stworzenie związku, na co mnie, jak już pisałam, nie stać. Usilnie wmawiasz mi biseksualizm i wypominasz brak moralności.


Nie mam pojęcia dlaczego tak idiotycznie wypierasz sie swojego biseksualizmu. Ta cała skala Kinseya to pic na wodę, opracowany na sfałszowanym raporcie.

Cytat:

I nieważne, jakim jest człowiekiem- o jego wartości decyduje wyłącznie życie seksualne


A kto tak powiedział? Jednak jeśli ktoś jest "dajką" to niech nie spodziewa się, że ludzie będą go traktować z szacunkiem.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-17, 11:01   

koczkodanus napisa³/a:

Nie mam pojęcia dlaczego tak idiotycznie wypierasz sie swojego biseksualizmu.


To Ty mi go idiotycznie wmawiasz.
Jestem przekonana, że ze sprawami związków, seksu i życia towarzyskiego nigdy nie miałeś w praktyce do czynienia. Dlatego dyskusja z Tobą na te tematy nie ma najmniejszego sensu.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-17, 19:22   

Cytat:

To Ty mi go idiotycznie wmawiasz


Ale czy Ty czytałaś, co napisałaś? Lubisz uprawiać seks z kobietami i mężczyznami i twierdzisz, że nie jesteś biseksualna. Przecież to śmieszne. Jesteś heteroseksualna albo nie. Nie mów tu o żadnej skali Kinseya, bo to pic na wodę, opracowany na podstawie sfałszowanego raportu.

Cytat:

Jestem przekonana, że ze sprawami związków, seksu i życia towarzyskiego nigdy nie miałeś w praktyce do czynienia. Dlatego dyskusja z Tobą na te tematy nie ma najmniejszego sensu.


:mrgreen: pozamerytoryczny i śmieszny argument.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-18, 11:34   

Hehe, rozśmieszasz mnie, naprawdę.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

koczkodanus

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 04 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-19, 12:59   

Nie tak jak Ty mnie, biseksualna heteroseksualistko. :mrgreen:
 

Mori  

User


ImiÄ™: Adam

Do³±czy³: 12 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-19, 14:48   

Haha, ja pier :mrgreen: :mrgreen: hahahahahaaahhhhahahaaha
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com