Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-07-01, 21:50   osoba towarzyszÄ…ca

Pytanie raczej kieruję do dziewczyn. Czy pójście z chłopakiem na uroczystości weselne jest dla Was czymś wielkim, czy pójście np z kolegą brata którego tylko kilka razy widziałyście nie wchodzi w grę (taki przykład tylko). Ciekawi mnie ogólnie podejście do tej sytuacji. Niby prywatna impreza, rodzinna, ale i tak nikt nie zna całego towarzystwa (wiadomo 2 rodziny i inni goście), można pojeść, potańczyć, a w razie kłopotów się zmyć z imprezy. Też tak do tego podchodzicie? :-)
_________________

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-01, 22:40   

Ja bym nikogo nie brała.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-07-02, 00:05   

Niels napisa³/a:

Czy pójście z chłopakiem na uroczystości weselne jest dla Was czymś wielkim, czy pójście np z kolegą brata którego tylko kilka razy widziałyście nie wchodzi w grę (taki przykład tylko).


Ja nie poszłabym z chłopakiem, którego prawie nie znam. Może uroczystości weselne to nie jest coś wielkiego, ale uważam, że nawet tam powinno się raczej iść z zaufaną, dobrze znaną osobą. Ja tylko przy kimś takim czułabym się swobodnie i wiedziałabym, że np. partner nie upije się po kilku godzinach i nie narobi mi wstydu. Miałam kilka takich imprez w rodzinie, nie miałam na tyle bliskiej osoby, którą mogłabym zabrać, więc uznałam, że szukanie kogoś trochę "na siłę" to głupota. Poszłam sama, ale gdyby nie fakt, że to wesela u bardzo bliskich członków rodziny, to nie poszłabym wcale.
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-07-02, 19:38   

Ja bym nie poszłam z kolegą ani nawet przyjacielem, głównie dlatego że moja rodzina zaczęłaby sobie wyobrażać zaraz nie wiadomo co. Zdecydowanie bardziej wolę iść sama.

Niels napisa³/a:

a w razie kłopotów się zmyć z imprezy.


No nie wiem czy dla kogoś z kim bym poszła moje zmycie się z imprezy byłoby przyjemne. :D
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-07-03, 20:32   

Nie mogłabym iść z kimś, kto nie jest mi bliską osobą. W sumie nawet z przyjacielem byłoby głupio. A z kolegą brata już tym bardziej... jednak jeśli się idzie razem gdzieś to pokazuje że dana znajomość jest dla nas ważna i staje się taka 'oficjalna'. Bądź co bądź, jednak to wejście w jakiś sposób do rodziny dla tej drugiej osoby.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-02-27, 10:45   

Nie wiem, dla mnie to nie jest złe rozwiązanie, ale tylko wtedy kiedy się kogoś zna i czuje przy kimś komfortowo. W innym wypadku lepiej iść samemu.
 

mariza78

User



Do³±czy³: 14 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 10:24   

osoba towarzysząca, to osoba towarzysząca. masz się z nią dobrze czuć i dobrze bawić :) nawet z kolegą brata
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com