Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-17, 10:43   

Nicky Cruz opowiada


Gangi, pościgi, strzelaniny, Brooklyn, lata 50, Jezus Cię kocha, woaaah.
6/10

[ Dodano: 2015-06-19, 14:53 ]
Opowieści grozy wuja Mortimera - Chris Priestley

Creepypasty ubrane w ciekawÄ… formÄ™. 9/10
_________________
meow
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-06-21, 17:57   

Wasserman, Rymanowski - Zamach na prawdÄ™
Nieco wstrząsająca, odsłania kulisy pracy polskiego rządu, jego indolencji po katastrofie smoleńskiej. Warto przeczytać, by po raz kolejny upewnić się, że tv kłamie.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-21, 22:34   

Skok śmierci. Mała antologia opowiadań - William Faulkner
4/10
nuuuuda.
_________________
meow
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-06-22, 17:08   

Veronica Rossi Przez bezmiar nocy
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-23, 07:39   

Thinking Java - polecam :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-01, 17:26   

Paul Hoffman - Lewa ręka boga. Przyjemnie się czytało.
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2015-07-22, 21:43   

Ostatnio trzecia część "Sagi Księżycowej" pt. "Cress". Bardzo się cieszę, że jest osoba na Internecie, która poświęciła swój czas by przetłumaczyć książkę, skoro Wydawnictwo Egmont zrezygnowało z przetłumaczenia dalszych części. Okazuje się, że ma w planach przetłumaczyć wszystkie prequele, a także ostatnią część, pt. "Winter", która wyjdzie w USA w listopadzie.

Każda część jest ze sobą połączona i przedstawia bardzo zmodernizowana wersja popularnych bajek dla dzieci, przez co "Saga" jest nieprzewidywalna i daje dużą dawkę emocji. Ogólnie książki poleca się osobom w wieku nastoletnim, ale dużo osób, w tym ja, które pomimo że mają lata młodzieżowe za sobą, spokojnie mogą po nie sięgnąć, a na pewno nie zostaną zawiedzione. Od początku do końca, cała historia ze sobą się łączy, naprawdę podziwiam Panią Autorkę za pomysłowość i staranność. Polecam ;) .

Przed "Cress" przeczytałam literaturę faktu pt. "Pozdrowienia z Korei. Uczyłam dzieci północnokoreańskich elit". Mrożąca krew w żyłach historia, przedstawia obecną rzeczywistość tego kraju, która bardziej przypomina czytanie dystopii bez zwrotów akcji i zakończenia. Jest opisana oczami Pani Autorki, która pochodzi z Południowej Korei i która zdecydowała się uczyć tych "dzieci" (były to osoby mające ok. 20 lat), opisała tyle, na ile mogła zobaczyć i dowiedzieć się, ale bardzo dużo przedstawiła. Także polecam ;) .
 

juzwika  

User

mały aniołek


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 03 Sie 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-03, 13:02   

ja przeczytałam "jak rozmawiać z aniołami" autorstwa Marii Bucardi i jeste4m zachwycona. Jak ona potrafi to wszystko opisać. Wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam. zajrzyjcie sami.
_________________
Niech Anioł będzie z wami.
 

Milena1998  

User


ImiÄ™: Milena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 16 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-16, 17:25   

Joe Hill - NOS4A2. Bardzo ciekawy horror autorstwa syna Stephena Kinga.
 

JackDer  

User

Jacenty


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

Sk±d: S³awno

   

Wys³any: 2015-11-04, 22:39   

Andy McDermott "Imperium Złota" świetna książka. ¦wietna książka, cały czas trzyma w napięciu i nie pozwala zanudzić czytelnika. Polecam szczególnie dla tych, którzy lubią tematy związane z zagubionymi skarbami oraz z wartką akcją ;p Główny temat dotyczy zagubionego złotego miasta ElDorado, ale książka została tak napisana, że w całość została wpleciona historia życia bohaterów i rewelacyjnie zgrywa się z całością. Polecam :)
_________________
Jacenty
 

MartynaFit13  

User



Do³±czy³a: 06 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-06, 11:05   

Wczoraj skończyłam czytać Obsesyjną miłość - polecam każdej babce!!!!!!!! :-D
Podczas pobytu w Krakowie Konrad poznaje Hankę i oboje zakochują się w sobie od pierwszego spojrzenia. Rodzina dziewczyny nie jest zadowolona z przyszłego zięcia, ale Hanka nie pozwoli sobie na zmianę decyzji. Oboje biorą ślub.
Tymczasem Konrad wprowadza siÄ™ do ich domu z tajemniczÄ… maÅ‚Ä… skrzyneczkÄ…, bez której przez dÅ‚ugi czas nigdzie siÄ™ nie ruszaÅ‚. Skrzynka nie posiada klucza…
W głowie Konrada toczy się zażarta walka, robi bowiem rzeczy, których robić nie powinien, ale obsesyjna miłość nie pozwala mu postępować inaczej.
Rodzina Hanki również skrywa sekret. Nie wiedzą jeszcze, że jest on związany z ich zięciem. Hanka ma bowiem brata, o którym z jakiegoś powodu się nie mówi.
Pewnego dnia dochodzi do odkrycia tajemnic. Wszystko nabierze nowego znaczenia...
Aha, autorka to Dominika Florianowicz:-)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-06-01, 20:08   

Robin LaFevers - Posępna litość. Bardzo fajna, będę polować na drugą część.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-01, 20:12   

Śniadanie u Tiffany'ego, T. Capote. Totalnie nie moja bajka, cały czas czekałam, aż stanie się coś WOW! i się nie doczekałam.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2016-06-02, 02:07   

Rok 1984 George'a Orwell'a. Cóż, jestem w trakcie czytania Folwarku Zwierzęcego, więc raczej się podobał. Już kupiłem Nowy Wspaniały Świat A. Huxley'a. Antyutopie jakoś tak mi podeszły.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-07-11, 13:37   

Bóg urojony Dawkinsa. Już dawno nie miałam tak bardzo ochoty rzucać jakąś książką. Żal, rozpacz i rozczarowanie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com