Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nessa

Stały User

oksymoron



ImiÄ™: ot, takie...

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Lut 2010

Sk±d: z innego ¶wiata.

   

Wys³any: 2010-04-06, 17:10   

No więc:
Na zalanej słońcem polanie w lesie, z dala od miasta, samochodów, hałasu itd., najlepiej nad strumykiem, i wiosną. Niekoniecznie z kolankiem, lecz nie mam nic przeciwko:). Ze skromnym pierścionkiem (srebrnym! żadne złoto! :-D ) ale za to obowiązkowo z bukiecikiem fiołków.
No i z tym rozmarzonym, pytajcym spojrzeniem... <3
_________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
 

brudneulicemiast  

Stały User



ImiÄ™: Katasza

Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Lip 2010

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-07-03, 23:01   

Kiedyś chciałam,żeby to było takie meega romantyczne. Teraz widziałabym to tak:
Jesteśmy w domu,leżymy na kanapie oglądamy filmy bądź cokolwiek innego. On wychodzi na chwile,wraca uśmiecha się siada obok mnie wyciąga pierścionek i pyta się czy zostane jego żoną.

Rozmarzyłam się :oops:
_________________
Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę ale gorące serce każe inaczej !
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-06, 13:08   

A ja chcę by te moje zaręczyny były romantyczne. ¯adnej rodziny, przyjaciół, znajomych. Tylko my dwoje.
No i widzi mi siÄ™ to tak:
Jesteśmy nad moim ukochanym jeziorem, które jest niewidoczne dla oczy ciekawskich bo otaczają je wysokie wzniesienia. No i żebyśmy wzięli taką drewnianą łódkę i wypłynęli na środek jeziora. (jako, że jest małe nie trzeba dużo wiosłować. Praktyczne prawda?)
No i gadalibyśmy tak jak zwykle, a on nagle wyciąga pierścionek. (Nie ma prawa klękać bo może to zachwiać łódeczkę!) No i pyta się, czy zostanę jego żoną, ja że TAK! I On zakłada mi pierścionek na paluszek a ja daje mu słodkiego buziaka.
A pierścionek ma być srebrny bo nie lubię złota! A kamień to taki większy szafir otoczony malutkimi brylancikami.
A potem żyli długo i szczęśliwie! OoO. Pięknie!
<3
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Blaugrana  

Stały User



ImiÄ™: Catalunya

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lip 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-07-06, 19:53   

no, w sumie mam takie dwie propozycje, tylko bardziej wolałabym drugą, bo pierwsza raczej nie ulegnie realizacji.
* na stadionie FC Barcelony, podczas ważnego meczu np. Gran Derbi, w którym rzecz jasna, wygrywa Blaugrana smiley. po 90 minutach meczu następuje euforia, a On klęka przede mną. w naszym sektorze rozpętała się cisza, która potem ogarnia kolejne sektory, a później cały stadion. wyjmuje czerwone pudełeczko z herbem Barcy, a w środku złoty pierścionek z niebieskim kamieniem. pyta "quieres casarte conmigo?" w odpowiedzi ode mnie dostaje "claro que si". cały stadion oszalał razem z nami. cuuudownie.
* podczas wspólnej przebieżki do lasu.
biegamy razem, ścigamy się. tego dnia wyjątkowo daje mi fory i wygrywam. podchodzi do mnie, zaczyna delikatnie mnie całować, a w międzyczasie wyjmuje z kieszeni pudełko z niespodzianką. on uśmiecha się w ten swój ciepły sposób, a ja pełna wzruszenia wykrztuszam z siebie "tak".

czasem myślę, że jestem zbyt sportową dziewczyną, agr.
 

Martynos  

Stały User

Ja Jestem Ja



ImiÄ™: Martyna, Ola

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Lip 2010

Sk±d: Me³giew

   

Wys³any: 2010-07-08, 22:14   

Spotkanie romantyczne, przy świecach, bez osób postronnych......
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-07-09, 15:17   

Wole nie wyobrazać sobie oświadczyn ze szczegółami, bo życie lubi zaskakiwać i nie chcę się rozczarować. Aranżację tego zostawiam przyszłemu partnerowi. Wiem jedynie, że wolałabym, aby oświadczył mi się bez obecności osób trzecich, nie chcę aby klękał i wolałabym bardziej tradycyjnie niż np. pierścionek w drinku (pewnie bym się nim udławiła ;) ).
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-09, 22:00   

Nie wiadomo czy takowe kiedyś nastąpią, ale jeśli już to..

¯adnych romantyzmów, szczere wyznanie, uśmiech, prosty pierścionek ze złota (nie wyobrażam sobie innego) miejsce mało ważne.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-14, 17:33   

U mnie było dość oryginalnie - byliśmy nad wodą, słoneczko powoli zachodziło no i mój K mnie pocałował i podczas tego pocałunku włozył mi pierścionek do ust. Fajnie nie? :hyhy:
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-14, 19:14   

Wymagania wciąż rosną ;D
_________________
Czas dorosnąć..
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-07-14, 19:41   

Chyba nigdy o tym nie myślałam, pewnie dlatego, że nie wiedziałabym jak sobie to wyobrazić :-) Wystarczyłoby żebyśmy byli gdzieś razem :). Jeżeli to będzie Ten Jedyny (czyli teraźniejszy ;) ) to na pewno będzie wiedział jak te oświadczyny powinny wyglądać :) Często wie takie rzeczy lepiej ode mnie.. :)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 14:25   

Oczywiście, że romantycznie:)

Kwiatuszki i pierścionek wystarczą:)
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-12, 17:28   

Oświadczyny jak oświadczyny. Obojętnie jak, ale nie zdzierżyłabym jakiegoś kolanka, kwiatków. Zero romantyzmu, bo mnie ściśnie.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Veyana  

User



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 09 Wrz 2010

Sk±d: Pi³a

   

Wys³any: 2010-09-14, 14:25   

Nie myślałam o oświadczynach jeszcze. Ale jakby tak głębiej się zastanowić... Chciałabym, żeby zorganizował mi taki jakby "wyścig miejski". Kiedy w końcu dotarłabym do niego, bylibyśmy w jakimś odludnym miejscu, świece, kwiaty, pierścionek...
 

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:16   

http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM
niesamowite ;)
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:20   

Przed chwilą to samo skończyłam oglądać, dla mnie jakaś paranoja.
Głupie oświadczyny na pokaz
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com