Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2016-06-23, 17:24   

Witam. Chciałem oswietlić sobie pokój, czy znacie może jakąs firme, która to zrobi? Odpada tylko firma Lumen, nie wiem czy to prawda, ale kolega odradzał. Mówił, ze to strasznie nieprofesjonalna firma, w dodatku podobno ich sprzęt pochodzi z ZSRR, z lat 80 a główny przedstawiciel handlowy to 12 latek reklamujący firmę na informatyce w każdy czwartek. Nie wiem ile w tym prawdy...
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-25, 11:06   

Jeśli chcesz dobre oświetlenie to musisz pomyśleć nie tylko o ładnej lampie czy żyrandolu ale również o dobrych, dopasowanych do urządzenia i najlepiej elektrooszczędnych żarówkach. To w końcu podstawa każdego oświetlenia. Duży wybór różnorodnych żarówek i świetlówek ma Stukpuk, sprawdź sobie co proponują https://www.stukpuk.pl/artykuly-elektryczne/oswietlenie/zrodla-swiatla/swietlowki-kompaktowe i wybierz produkt kompatybilny z twoim urządzeniem.
 

Shan_com_pl

User


Do³±czy³: 02 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-02, 11:27   

Nie musisz wcale szukać firmy zewnętrznej tylko raczej dobrego elektryka, który wykona instalację i podłączy oświetlenie do Twojego pokoju, musisz szukać fachowca właśnie z tego zakresu i dziedziny. Co do samego oświetlenia to czy masz już konkretną koncepcję? Bo ja proponuje taśmy lub listwy led, które tutaj bardzo dobrze się sprawdzą i nadadzą odpowiedni klimat Twojego pokoju.
 

Lelka  

User


Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-12-21, 20:17   

Dobry elektryk i sprawdzone materiały to według mnie najlepsza opcja. Lepiej na przykład wydać nieco więcej na to niż później płakać, że coś ma się słabo zrobionego. Ja postawiłam na dobrego elektryka i porządne materiały i jestem happy :)
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2018-01-24, 21:18   

Tak sobie głośno myślę i stwierdziłem, że możesz poszukać w sieci. zobacz w sklepie dla elektrykow.pl . Widziałem tam kilka fajnych żarówek ledowych, które mogą świetnie oświetlić wybrane przez ciebie pomieszczenia. Dobrze właśnie zakupić żarówki ledowe z tego względu, ze właśnie one pobierają znacznie mniej prądu.
 

adamfelmar  

User


Do³±czy³: 26 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-26, 12:39   

A ja kupiłem żarówki led w sklepie LIDL i jestem z nich zadowolony.
_________________
Z czym kojarzysz chwilówka ? Z szybkimi zakupami ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com