Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-03-14, 00:20   Paczka znajomych

Oglądałem ostatnio serial "Rózowe lata 70'te" i dotarło do mnie, że jeszcze 2 lata temu miałem super paczkę znajomych, z czego dwie osoby wyjechało na wyspy, jedna wyprowadziła się z miasta i tego typu sprawy. Dopadła mnie nostalgia i chęć zbudowania nowych relacji w ścisłym gronie. Może ktoś też przechodził przez coś takiego i wie, jak zbudować relacje wśród kilku osób? Rozumiecie, tak jak to było np. w szkole, że ma się zwykle kilka osób, z którymi się trzyma - paru kumpli, parę koleżanek, a nie, że wszyscy oddzielnie.

Macie jakieÅ› porady?
Może jakiś klub zainteresowań? Wszystkie komentarze mile widziane ;)
_________________
Pozdrawiam.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-03-14, 10:38   

Chętnie poznam receptę
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-15, 17:54   

Też miałem podobną sytuację. W październiku dużo moich kumpli wyjechało do innych miast na studia. Znaleźli sobie dziewczyny, nowych kolegów. Ja zostałem i studiuję w sąsiednim mieście. Było mi cholernie smutno, czułem brak sensu egzystowania, na pewien czas umarłem towarzysko. Teraz widuję trzech, dość bliskich znajomych, których mogę chyba nazwać przyjaciółmi. Wygląda to zupełnie inaczej, widujemy się raz na dwa/trzy tygodnie. Jest jednak o czym opowiadać. Na uczelni też poznałem świetnych ludzi. Teraz z nimi widuję się codziennie, wiadomo ;) . Prawda jest jednak taka że chodząc do szkoły, mamy podobne problemy, prawie że identyczne cele. To jest to co łączy ludzi. Kiedy to znika, znikają też ludzie. Garstka czasem zostaje. Osoby z którymi nie łączył Cię tylko wspólny projekt na wos czy współpraca na kartkówce z majmy. Myślę że jeśli nie mają w planach dalekiej przeprowadzki, taka bliska znajomość zostanie. Na siłę i tak nic nie zbudujesz. :oczami:
_________________

 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2017-04-06, 22:47   

Spróbuj po prostu wychodzić do ludzi, np. na dyskoteki, koncerty czy choćby spacer :-D i zagadywać do napotkanych osób, a nuż siÄ™ z tego rozwinie nowa znajomość ;) Możesz też próbować w Internecie, na różnych portalach/komunikatorach/itp. Jest też opcja „2 w 1”, czyli odkryta niedawno przeze mnie strona Towarzysko.pl - sam bym chÄ™tnie skorzystaÅ‚, ale niestety dziaÅ‚ajÄ… tylko w Warszawie :kwasny: Jest jeszcze Sport42 , nad którym siÄ™ zastanawiam… Hej, a może by w ramach tego forum uruchomić jakiÅ› dziaÅ‚ przeznaczony do umawiania siÄ™ i poznawania? Jak dla mnie byÅ‚by to bardzo fajny pomysÅ‚ :-D
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com