Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

haste  

User

Imię: Iras

Wysłany: 2016-01-31, 00:08   

Owszem sporo tego wychodzi, z tym że raczej sporadycznie kupuje coś w sklepach stacjonarnych, więcej zaś na necie. Mam za to mocno skrojony gust i tylko kilku ulubionych producentów których ubrań raczej w galeriach nie dostane. Koszulki z kapelami chyba z 50, jeansów również kilka par, do tego bluzy - od klasycznych szarych po wojskowe DPM'y, buty tylko i wyłącznie z firm Etnies i Emerica, dodatki to chyba jak każdy :-)

matiwo  

User

Wysłany: 2016-09-07, 12:32   

Ja mam sporo butów i koszulek. Koszulek mam naprawdę dużo, uwielbiam wszelkiego rodzaju nadruki i napisy na nich.

kaszanko  

User

Imię: Paweł

Wysłany: 2016-09-13, 13:57   

A ja myślałem, że jestem dziwny :D ostatnio naliczyłem u siebie 30 t-shirtów.. Mam z 8 par butów i dużo koszul wyjściowych.. :D

Roch  

User

Wysłany: 2016-09-14, 00:03   

Mam dość sporo ubrań i jakoś nie mam problemu w co się ubrać codziennie.

ahrik

User

Wysłany: 2017-10-04, 12:17   

mój facet ostatnio zakochał się w robieniu zakupów, kupuje sobie rzeczy typu outdoorowego w których czuję się bardzo komfortowo typu helikon, pentagon, under armour

Stakkira

User

Wysłany: 2017-10-05, 11:45   

ahrik napisał/a:

mój facet ostatnio zakochał się w robieniu zakupów, kupuje sobie rzeczy typu outdoorowego w których czuję się bardzo komfortowo typu helikon, pentagon, under armour

Mój brat też bardzo sobie chwali te firmy , i z tego co kojarzę to na militaria.pl można znaleźć tam dosłownie wszystkie outdoorowe artykuły i ciuchy :P

ahrik

User

Wysłany: 2017-10-05, 17:36   

Stakkira napisał/a:

Mój brat też bardzo sobie chwali te firmy , i z tego co kojarzę to na militaria.pl można znaleźć tam dosłownie wszystkie outdoorowe artykuły i ciuchy :P

to prawda jeszcze przesyłka za 5 zł i szybka dostawa, czego chcieć więcej :-P

Muriq  

User

Imię: Tomek

Wysłany: 2017-10-06, 16:53   

Ja mam sporo ciuchów, ze względu na to że moja praca kompletnie nie współgra z hobby przez co mam szafę "outdoorową" i szafę "garniakową" :-D

Stakkira napisał/a:

Jakby nie patrzeć to jest największy i najpopularniejszy sklep outdoorowo survivalowy w Polsce xD takze maja wszystko i sa np. dystrybutorem coldsteela jedynym ;)

ahrik napisał/a:

to prawda jeszcze przesyłka za 5 zł i szybka dostawa, czego chcieć więcej

Przesyłka robi robotę i też ukłony dla nich ze starannie pakuja zamowienia. Moja latarka olighta przyszła tak zapakowana że sie dobre 10 minut meczyłem zeby ją wyciągnąć xD

Stakkira

User

Wysłany: 2017-10-06, 21:16   

Muriq napisał/a:

Ja mam sporo ciuchów, ze względu na to że moja praca kompletnie nie współgra z hobby przez co mam szafę "outdoorową" i szafę "garniakową" :-D

Pochwalisz się co chowasz w outdoorowej ? ;>> jakieś super wymyślne noktowizory czy raczej siatki maskujące ? :D

Muriq napisał/a:

Jakby nie patrzeć to jest największy i najpopularniejszy sklep outdoorowo survivalowy w Polsce xD takze maja wszystko i sa np. dystrybutorem coldsteela jedynym ;)

O kurczę, to nieźle. Nie wiedziałam o tym :P ale coldsteele to raczej nie moje klimaty. ja zostanę przy nożach kuchennych od victorinoxa w któryc jetem absolutnie zakochana :D

Muriq napisał/a:

Przesyłka robi robotę i też ukłony dla nich ze starannie pakuja zamowienia. Moja latarka olighta przyszła tak zapakowana że sie dobre 10 minut meczyłem zeby ją wyciągnąć xD

hahaha, widać dołożyli wszelkich starańżeby nic się nie uszkodziło w podróży, fajnie bo nie wszystkie sklepy o to dbają a niektóre przesyłki wołają o pomstę do nieba. Duży plus dla militariów :D

ahrik

User

Wysłany: 2017-10-08, 13:02   

Stakkira napisał/a:

Pochwalisz się co chowasz w outdoorowej ? ;>> jakieś super wymyślne noktowizory czy raczej siatki maskujące ? :D

siatki maskujące ? jak to wygląda ?

Stakkira napisał/a:

O kurczę, to nieźle. Nie wiedziałam o tym :P ale coldsteele to raczej nie moje klimaty. ja zostanę przy nożach kuchennych od victorinoxa w któryc jetem absolutnie zakochana :D

masz jakiś zestaw od nich ?

Muriq napisał/a:

na co zwrócić uwagę przy wyborze latarki ?

Muriq  

User

Imię: Tomek

Wysłany: 2017-10-08, 15:32   

ahrik napisał/a:

na co zwrócić uwagę przy wyborze latarki ?

najlepiej na ilość lumenów, jaką chcesz kupić?

ahrik napisał/a:

siatki maskujące ? jak to wygląda ?

https://www.militaria.pl/...3_sp_p59392.xml a tak, w zależności w jakim terenie chcesz być niewidoczna taki rodzaj maskowania wybierasz

Stakkira napisał/a:

Niee aż tak hardcorowo to nie działam :D bardziej buty wysokie, odzież termoaktywną, a na zimę z merysnosa, do tego różne spodnie taktyczne (moje ulubione z pentagonu to nawet kilka par :D) i inne takie bajery ;)

AT4  

Stały User

WTF?!

Wysłany: 2017-10-08, 16:55   

Ja posiadam tylko tyle ile potrzebuję by normalnie funcjonować i jakoś wyglądać, nienawidzę wybierać ciuchów jeżeli już muszę coś kupić to najlepiej wpaść i wypaść ze sklepu :->

Wardeeku  

User

Wysłany: 2017-10-11, 11:16   

Ja w sumie wszystkiego po kilka sztuk. :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com