Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-28, 23:41   

Też o kosciol chodzi. Geje i lesbijki są wyklęte, zło, paszoł o wszystko. To nonsens...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-29, 00:22   

uwaga offtop:

zauważyłem też kolejną nierówność - w święta katolickie jest wolne od pracy, a w muzułmańskie nie
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-29, 02:18   

Frozy napisa³/a:

w święta katolickie jest wolne od pracy, a w muzułmańskie nie


Bo Polska to kraj katolicki. Tak samo jak w krajach muzułmańskich z okazji naszych świąt nie ma dni wolnych od pracy. Proste i nie ma co nad tym dumać. I robić ota.

Co do tematu jestem kategorycznie przeciw. Do homoseksualistów nic nie mam, dopóki sobie są i nie robią problemów. Nie ma sensu ich izolować, czy potępiać, ale parad miłości być nie powinno. One nie mają nic wspólnego z jakąś dyskryminacją mniejszości, z propagowaniem tolerancji, walczeniem o prawa itd, a jedynie to dobry sposób na prowokację i tyle. Nie słyszałam by ktoś na ulicy ich bił/zabijał za orientację. Takie parady jedynie poprą ci, którzy już zaakceptowali homoseksualizm, a ci którzy go potępiają jeszcze bardziej będą przeciwko. I w zasadzie to podczas takich akcji dyskryminowani są heteroseksualni bo to rozpowszechnianie muszą znosić i patrzeć często na ludzi, którzy zupełnie nie potrafią się zachować.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostatnio zmieniony przez motyl 2009-12-29, 14:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-29, 14:07   

Cytat:

Bo Polska to kraj katolicki.



no tak nie do końca prawdziwych katolików jest tu tylu co kot napłakał...

co do tematu: gdyby władze zwracały na to uwagę tych parad mogłoby nie być
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

pazur

Stały User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-29, 17:16   

Cytat:

gdyby władze zwracały na to uwagę tych parad mogłoby nie być



W jakim sensie zwracały uwagę? Na co?
 

Obsesja  

User



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 23:16   

Ja uważam, że takich parad w ogóle nie powinno być, gdyż nie powinno być powodów do ich organizowania! Dyskryminację 'nieheteroseksualistów' uważam w ogóle za bezpodstawną, ale przy takich uprzedzeniach, jakie mają niektórzy pewnie długo jeszcze trzeba będzie czekać na akceptację takich związków, o ile w ogóle kiedyś się doczekamy. : /
_________________
Pasjonujesz się modą, muzyką lub tematami psychospołecznymi? Zapraszam na MOJ¡ STRONÊ INTERNETOW¡
 

pazur

Stały User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 23:36   

Chcesz akceptacji związków "nieheteroseksualnych"? "Uważaj...o czym marzysz (...)" :chytry:
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 23:39   

Obsesja napisa³/a:

Ja uważam, że takich parad w ogóle nie powinno być, gdyż nie powinno być powodów do ich organizowania! Dyskryminację 'nieheteroseksualistów' uważam w ogóle za bezpodstawną, ale przy takich uprzedzeniach, jakie mają niektórzy pewnie długo jeszcze trzeba będzie czekać na akceptację takich związków, o ile w ogóle kiedyś się doczekamy. : /



Zamawiam sobie związek z moim psem , potem z rybkami, a na końcu ze zwłokami babci.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

photography mision  

User

Ty wiesz :)



ImiÄ™: Em

Do³±czy³a: 27 Gru 2009

Sk±d: jeste¶ ma³a Oo

   

Wys³any: 2009-12-31, 00:01   

Nie no ja wiem że trzeba być tolerancyjnym i w ogóle , ale nie każdy jest , więc dla własnego bezpieczeństwa nie powinni robić takiego szału ze swojej orientacji . W końcu pan Bóg stworzył Adama i Ewe a nie Ewe i Ewe czy Adiego i Adiego . Jak są niech sobie żyją , ale niech nie robią z tego święta narodowego .
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 00:20   

zacytowałbym Ci klasykę, tyle, że nie mogę jej znaleźć, więc niestety tylko parafraza

Naród który boi się walczyć o swą wolność, w obawie o utratę życia
Jest skazany na to, iż utraci obie te rzeczy.

Nie mówiąc już o podstawowych lekturach takich jak Niemcy, gdzie twardo jest poruszana kwestia moralności.

Jeżeli jesteś tolerancyjny to powinieneś wspierać osoby które walczą o swoje prawa.
Skoro wychodzą na ulicę, to znaczy, ze czują się dyskryminowane i mają prawo do manifestowania swoich poglądów jak i orientacji.
Cała akcja nie ma na celu stworzenia jak to ująłeś "święta narodowego" lecz ukazania, że Homoseksualizm jest w Polsce obecny, oraz, że domaga się pełnej tolerancji w tak konserwatywnym obyczajowo społeczeństwie
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 00:31   

Szkoda tylko, że ma przeciwny wydźwięk. Akcja pokazuje,że owszem , problem istnieje, ale ma się dobrze, homoseksualiści to ludzie szczęśliwi i radośni oraz jak wesoło jest być gejem/lesbą. A prawa ? Nie widziałem,aby na paradach się domagali jakichkolwiek praw. Być może pojedyncze transparenty, ale żadnych oficjalnych protestów - jak widać nie są to ludzie do końca głupi, wiedzą gdzie leży granica.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com