Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jaheira  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Z BG2

   

Wys³any: 2016-11-16, 14:45   

loiteops napisa³/a:

Przez ostatnie kilka miesięcy robiłam paznokcie żelowe ale teraz z nich zrezygnowałam i próbuję wyleczyć swoje paznokcie ponieważ są strasznie miękkie i się łamią, nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduje się sztuczne ;<



Współczuję. Używasz jakiś dobrych kremów do regeneracji? Moim zdaniem przy zniszczonych paznokciach dobra pielęgnacja to podstawa. Spróbuj tego https://mollonsklep.pl/pl/hcsynergy-regenerating-amp-nourishing-hand-cream-500ml.html, siostra miała podobny problem i jej bardzo pomógł.
 

Glericzka  

User


Do³±czy³a: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-12-05, 14:10   

Jej ja kiedyś non stop miałam problem z paznokciami, a jedno pomalowanie jak mi starczało na kilka dni. Teraz się wycwaniłam, a lampa do paznokci http://www.ceneo.pl/oferty/lampa-do-paznokci uratowała mi życie :) Spokojnie dwa tygodnie pociągnę i dużo lepiej się czuję jak mam zadbane paznokcie i nie muszę się o to non stop martwić.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-12-05, 20:07   

Pięknie pomalowane paznokcie, to wyróżnik bycia damą.
W zasadzie nie wiem, czemu dziewczyny przed malowaniem nie doprowadzą do porządku skórek, malując je jest bardzo nierówno i nieestetycznie.
Poza tym kwestia długości. Te ich pazury przerażają mnie.
Nie wyobrażam sobie, jak można z takimi funkcjonować.
Ja ze swoimi niewielkiej długości mam problemy przy zakładaniu spodni, a raczej wciskaniu się w nie (minusy posiadania dużego tyłka). Przy tym zawsze łamały mi się paznokcie.
Obecnie mam świąteczny wzorek, byłam u kosmetyczki zaraz przed zajęciami.
Koleżanka nie zauważyła początkowo, więc musiałam przyłożyć palca do ust, w sumie myślała, że to sylwestrowy wzór, ale to jak najbardziej świąteczny.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-05-16, 21:20   

A dla mnie z kolei takie krótkie są bardzo niewygodne. Może to kwestia przyzwyczajenia.
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-24, 08:58   

Dokładnie! Zadbana płytka i usunięte skórki to podstawa :) Ja mam długie paznokcie, ale też nie za długie, żebym mogła normalnie funkcjonować:D Lubię malować je trwałymi lakierami, żeby mieć piękne paznokcie na ok. tydzień. Teraz postawiłam na dobre utwardzacze a moim faworytem jest produkt od Paese https://makeup.pl/product/187905/ Czy któraś z Was miała już okazję go wypróbować? Produkt zamówiłam w odkrytym przeze mnie sklepie z szybką i darmowa dostawą :) Na pewno zamówię kolejne opakowanie, gdy tylko to mi się skończy :)
_________________
Akwarela
 

Minionka22

User


Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-06-08, 11:04   

Ja na przykład co jakiś czas robię sobie hybrydy i wcale mi nie niszczą tak bardzo paznokci :D
 

elopert

User


Do³±czy³: 11 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-11, 20:42   

Ja nie lubię hybryd bo potem trzeba je piłować.. maluję paznokcie dwa razy w tygodniu, czuje się wtedy "czysta" niż 2-3 tyg w jednym lakierze hybrydowym
 

ElaKorcz  

User


Do³±czy³a: 30 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-30, 13:41   

Ja także jestem fanką paznokci hybrydowych. Dzięki nim nie muszę się zajmować paznokciami przynajmniej z dwa tygodnie. Od kiedy pamiętam byłam zwolenniczką długich paznokci, a hybrydy pozwalają mi takie mieć, gdyż swego czasu paznokcie zaczęły mi się łamać i rozdwajać. Od jakiegoś czasu posiadam własny zestaw do robienia hybryd. Na dłuższą metę jest to tańsze rozwiązanie niż chodzenie co 2-3 tygodnie do kosmetyczki.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-02, 13:15   

ElaKorcz napisa³/a:

Dzięki nim nie muszę się zajmować paznokciami przynajmniej z dwa tygodnie.


Zapewne, aczkolwiek paznokcie hybrydowe zwykle te bardziej wymyślne wyglądają wyjątkowo kiczowato.
Natomiast długie paznokcie są bardzo niepraktyczne oraz niehigieniczne.
Według mnie idealnie wykonany manicure ma ta kobieta: https://www.youtube.com/watch?v=NH35f0CrlvI
Czerwone, odpowiednia długość, zadbane, niezadrapane.
_________________
W miękkim futrze kota
 

ZielonaKredka

User


Do³±czy³: 30 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-07-05, 14:52   

Według mnie pytanie czy hybrydy są kiczowate czy nie, to takie same pytanie czy pomalowane paznokcie są kiczowate czy nie - wszytko zależy jak są zrobione. Mogą być kiczowate, a mogą być piękne i eleganckie :)
 

EmiliaS  

User


ImiÄ™: Emilia

Do³±czy³a: 11 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-11, 12:24   

Ja paznokci hybrydowych jeszcze nie miałam, więc tu się nie wypowiem. Najbardziej lubię takie "trochę" długie. A maluję je jedynie bezbarwnymi oraz czerwonymi lakierami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com