Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-30, 20:16   Peeling do twarzy

Chciałbym zadać pytanie, posłuchać opinii, zobaczyć, co polecacie w kwestii peelingów do twarzy. Moja skóra na buzi ostatnio robi się szorstka i można zauważyć na niej niedoskonałości - coś jak małe grudki. Zaczęły mi się też pojawiać pojedyncze krostki rodem z trądziku. Chciałbym pozbyć się tych rzeczy. Dodam, że utrzymuję higienę twarzy oraz smarują ją 2x dziennie kremem nivea soft. Moglibyście polecić jakieś preparaty z niewygórowaną ceną, bo widziałem peelingi 100ml po 1500zł...
 

¦piewak  

User



Do³±czy³: 24 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-30, 20:59   

żel peelingujący do twarzy przeciw wągrom firmy clean & clear.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:02   

Polecam Ci Peeling Brusher jest genialny! sama go używam i jestem bardzo zadowolona. Poza tym nie musisz minutami masować twarzy, bo jest specjalna szczoteczka, dzięki czemu lepiej czyści skórę. A no i nie jest taki drogi.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:15   

efekty widać od razu i dostanę w pierwszym lepszym sklepie kosmetycznym?
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:17   

No tak oczywiście, teraz tego pełno na pułkach.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:18   

Ja stosuję peeling z Joanny. Kosztuje ok 14 zł, a jest bardzo dobry (przynajmniej dla mnie, ale ja nie mam większego problemu z trądzikiem). Dobrze oczyszcza twarz.
Aniołek^^, chodzi Ci o peeling z Garniera? Tego akurat nie używałam, ale ogólnie produkty z tej firmy mocno wysuszają skórę.
_________________
meow
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-30, 21:28   

destrukcyjna napisa³/a:

Aniołek^^, chodzi Ci o peeling z Garniera? Tego akurat nie używałam, ale ogólnie produkty z tej firmy mocno wysuszają skórę.


No tak, to mój pierwszy peeling z Garniera , więc nie wiem czy wysuszają skórę, bo ten nie wysusza jest bardzo delikatny , a zazwyczaj po nim używam kremu nawilżającego.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Jeremy  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-02-02, 15:08   

ja uzywam jakiś żel do mycia twarzy, do tego zawsze smaruje kremem nivea twarz, przed snem, rano i w dzien i mam twarz jak pupa niemowlęcia :mrgreen: :-P
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-02-02, 19:38   

Najlepszy peeling pod słońcem to morelowy St. Ives. Kosztuje kilkanaście złotych, a jest dostępny wszędzie - w Rossmanach, Naturach, SuperPharmah... Bardzo dobrze ściera, peelinujących drobinek jest cała masa i do tego ładnie pachnie morelami.
¦wietny, chociaż trudno dostępny jest też peeling Queen Helene. Ja swój zamówiłam razem z maseczką miętową z tej samej firmy i to, co ten duet robi z moją skórą, to bajka. Właśnie mam ją na twarzy tak notabene. :-D Można go dostać na allegro.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

kreatywnykalosz  

User

uwielbiam deszcz .



Do³±czy³a: 02 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-09, 18:24   

Ja używam produktu 3w1 z perfekty 'no problem' to jest żel-piling-maseczka w jednym, nie używam tego jako maseczkę. Tylko 2-3 razy w tygodniu robię sobie tym piling i jestem bardzo zadowolona. Po 2 tygodniach na skórze jest mniej wyprysków i wągrów. Także polecam :)
_________________
spójrz za siebie ...
 

Harison

User



Do³±czy³: 19 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-08-07, 08:29   

Jeśli chodzi o peelingi to trzeba je dobierać do rodzaju cery. Ja np mam cerę wrażliwą, więc u mnie najlepiej sprawdzają się peelingi enzymatyczne np takie jak ten http://www.wapteka.pl/pro...50-ml_1864.html one też są dobre do cery trądzikowej, bo tymi innymi peelingami podczas tarcia można poprzenosić bakterie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-08-08, 20:56   

Ja używam tego z essentials z Oriflame. Jest dość rzadki, ale ma duże drobinki, a ja takie lubię. Używałam też peelingów z joanny i również polecam.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-18, 14:38   

A co sądzicie o naturalnych peelingach wykonywanych samodzielnie w domu? :D Sama nigdy nie robiłam, a może warto? Ktoś coś? :D
_________________
Akwarela
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com