Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2017-01-03, 16:53

Autor

Wiadomo¶æ

atsuidesujabuto

User

savage af


Do³±czy³: 03 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-03, 16:47   Pewien gÅ‚upi problem z przyjaciółkÄ…

Witam. Mam pewien problem. Mianowicie rok temu poszedłem do szkoły średniej. W mojej klasie mam jedną dziewczynę (technikum). Na początku poprostu rozmawialiśmy, ale od września tego roku bardzo bardzo polepszyły się nasze relacje, mega duzo ze sobą gadalismy no i staliśmy się przyjaciółmi, a nawet bff. Mniej więcej w listopadzie zaczeliśmy się witać na "całuska" i tak ogólnie zaczeliśmy byc bardzo blisko siebie. Od tamtego czasu moi znajomi zaczęli mówić że jesteśmy parą itd, nie bardzo jej się to podobalo. Po 2 tygodniach przestaliśmy się tak witać, przestaliśmy być tak blisko siebie (przytulać się czy choćby siedzieć przy sobie bez żadnego wolnego miejsca). Jak piszemy to odczuwam, że bardzo słabo się jej pisze ze mną (być może przesadzam, nie umiem tego opisać. Tak samo z rozmową, nie gadamy już tak dużo jak kiedyś. Czasami to myśle że woli pogadać sobie z innymi chlopakami aniżeli ze mną. Ostatnio co jakiś czas ma mega zły humor, no i wtedy jeszcze mniej gada ze mną, a jak gada to widze ze to tak na odpierdziel, nie uśmiecha się itd. A gdy podejdzie do innej osoby to odrazu w śmiech itd. Gadałem z nią o tym i mówi że nadal jesteśmy bff, ze mnie kc (gimbusiarski zwrot, przepraszam) i że nie przestaniemy być przyjaciólmi. Gdy spytałem się czemu juz nie witamy się w sposób taki jak kiedyś to powiedziała że "tak poprostu się to stało".Dodam, że chodzi do teatru i z ziomkami z teatru wita się tak cały czas, mimo że to ja jestem bff. Ogólnie jest z nimi bardzo blisko (choćby spanie razem czy jakieś tańce gdzie ocierają się o mnie (mowila ze ze mną by tak nie tanczyla nigdy)). Jestem załamany, popadam w depresje, caly czas chodze smutny i przygnębiony, bardzo często poprostu płacze. Sam nie wiem co mam robic, doradźcie mi coś - wręcz błagam was.
@Edit
Dodam, że ona bardzo mi się podoba, wydaje mi się że poprostu zakochalem się w niej, ale to tylko taki szczegól bo jestem pewny, że nic z tego nie wyjdzie.

Bardzo proszÄ™ o was o pomoc :-( :-( :-(
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 20:04   

Boże. Nie dość, że wpadłeś w friendzone, to jeszcze Cię niemal rzuciła.
Pogadaj z nią, że czujesz się jak się czujesz, a ona zachowuje się tak a nie inaczej, no i naprawdę nie wiesz co o tym myśleć. A potem po prostu odpuść. Skoro to taka bff to odezwać sie powinna sama, jakoś zainteresować. Jak nie, to wnioski chyba przychodzą same.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

atsuidesujabuto

User

savage af


Do³±czy³: 03 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-03, 20:10   

rainy day napisa³/a:

Boże. Nie dość, że wpadłeś w friendzone, to jeszcze Cię niemal rzuciła.
Pogadaj z nią, że czujesz się jak się czujesz, a ona zachowuje się tak a nie inaczej, no i naprawdę nie wiesz co o tym myśleć. A potem po prostu odpuść. Skoro to taka bff to odezwać sie powinna sama, jakoś zainteresować. Jak nie, to wnioski chyba przychodzą same.



Gadalem z nia o tym ale ona mowi że wszystko jest tak jak bylo, ze dalej jestesmy bff. Naprawde nie wiem jak odpuscic, bo bardzo mi na niej zależy.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 21:09   

Bywa. Pogódź się, że życie kolorowe nie jest i po doopie dostaniesz nieraz, choćby i Ci zależało. Odpuść, po prostu. Jeśli ona nie jest zainteresowana Tobą, to bez sensu żebyś się ciągle starał. Przecież to nawet niemożliwe, bo żeby coś stworzyć, potrzeba zaangażowania i chęci dwóch osób - a nie jednej. Jak jej zależy, to się sama odezwie i przypomni.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

DoktorJudym

User


Do³±czy³: 27 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-03, 22:12   

Ty siw niej zakochałeś, a ona o tym wie, bo to się zwyczajnie wie i tyle. Nie jest tobą zainteresowana i dlatego tak się zachowuje
 

atsuidesujabuto

User

savage af


Do³±czy³: 03 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-04, 16:02   

Jeszcze bardziej mnie dobiliście ;( Ale mimo wszystko dziękuje bardzo za odpowiedzi, bardzo doceniam.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-04, 17:36   

Nie ma co się karmić złudną nadzieją i tracić obecną chwilę. Lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo, pamiętaj.
Otrząśnij się i znajdź sobie jakąś łanię.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com