Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Czarne Indigo | 2016-07-14, 13:51

Autor

Wiadomo¶æ

Oliwka18

User


Do³±czy³: 13 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-13, 22:17   Pielgrzymek

Eloo :D mam problem :c kto może byl ma pielgrzymce na jasną górę i chce się podzielić jakimiś historiami poradami. Tak w ogóle idę chyba sama bez znajomych i troche sie denerwuje , nie podjelam jeszcze żadnej decyzji czy iść czy nie ale bardzo chce :D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-13, 22:33   

Sekciarze łapią do swoich sekt.Uważaj na zbyt miłich ludzi.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Oliwka18

User


Do³±czy³: 13 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-13, 22:36   

Może i do takiej sekty mnie nie wepchną. Najwyżej będę miała satysfakcje z poznania tych "zbyt miłych " ludzi :D a co jesli tacy jeszcze są ? :o
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-07-13, 22:52   

jedyne kogo tam sie można bać to starych ludzi ;P
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2016-07-13, 23:34   Re: Pielgrzymek

Oliwka18 napisa³/a:

Eloo :D mam problem :c kto może byl ma pielgrzymce na jasną górę i chce się podzielić jakimiś historiami poradami. Tak w ogóle idę chyba sama bez znajomych i troche sie denerwuje , nie podjelam jeszcze żadnej decyzji czy iść czy nie ale bardzo chce :D



Chyba nie idziesz "solo" tylko z jakąś grupą, skoro to pielgrzymka ? więc jeśli to grupa z pewnością macie zapewniony nocleg,musisz popytać organizatorów,dostaniesz plakietkę ,chorągiewki i powiedzą Ci gdzie będziecie spać. Samej nie radzę, bo nie znajdziesz w tym tłumie noclegu,a pod gołym niebem niebezpiecznie i nie radzę.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Oliwka18

User


Do³±czy³: 13 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-14, 09:33   

No oczywiście że grupowo. Napisałam że akurat ide bez znajomych, a całej tej grupy z którą mam iść nie znam.
Noclegi jak zawsze są przygotowane. Twoje zdanie na ten temat bardzo mi pomogło. Może troche zniechęciło ale dobrze słyszeć tez jakies negatywy ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com