Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Brunette  

User

Zakochana.



ImiÄ™: Karolajn.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Maj 2012

Sk±d: Po³udnie

   

Wys³any: 2012-05-21, 09:56   

Moje są w sam raz, nic szczególnego nie robię.
_________________
Praw­dzi­wa miłość zaczy­na się tam, gdzie nicze­go już w za­mian nie oczekuje.
- Szalenie zakochana!. ♥
 

paulaszysza

User


Do³±czy³: 04 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 22:46   

ja jakos wgl nie dbam, tzn masuje dobrze pod prysznicem, dobre staniki nosze ale pozatym nic a mysle że jak na 14 lat rozmiar jest dobry ;)
 

zdechla_cma

User



Do³±czy³: 05 Sie 2012

Sk±d: mam wzi±æ bazukê?

   

Wys³any: 2012-08-05, 21:49   

Cytat:

Macie jakieś sposoby, żeby były większe?



Ja wiem, ja wiem! Trzeba ugniatać ciasto drożdżowe :mrgreen:
Skąd ta obsesja wielkich cyców, to ja nie wiem. Osobiście plaskata jestem niemożebnie i całkiem mi to odpowiada, facetom - przynajmniej niektórym ;) - się podobam, ubrania dobrze na mnie leżą.

Najważniejszy dla dobra biustu jest IMO dobrze dobrany stanik, nic więcej mu chyba nie trzeba :-)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-08-05, 22:35   

Nic właściwie nie robię, staram się tylko dobrze dobierać staniki. co wcale nie jest takie proste. Noszę 75C, to jeszcze jako tako można znaleźć ale jeszcze lepsze dla mnie jest 70D, ew. 75D, a z takimi to już jest niekiedy problem, przynajmniej tam gdzie ja chadzam na zakupy. ;)
Nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby chcieć je mieć większe i coś w tym kierunku robić, wystarczy, dla mnie jest w sam raz.
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-08-05, 22:40   

Ja w sumie jakoś szczególnie nie dbam, jedynie balsamu używam i odpowiednich staników. Większych mieć bym nie chciała, mój rozmiar mi odpowiada.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

1sport.pl  

User


ImiÄ™: Daria

Do³±czy³a: 18 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 18:19   

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.
 

sylwia29  

User


Do³±czy³a: 20 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-22, 11:51   

Czy wykorzystuje czasem swój dekolt do jakiś celów? no rozmowa o prace?
_________________
Pożyczka
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-04-12, 10:20   

Æwiczenia czynią cuda. Po mniej więcej dwóch tygodniach robienia pompek i podnoszenia hantli zauważyłam, że są jędrniejsze i wydają się większe. Tak mnie to zaskoczyło, że byłam pewna, iż jestem w ciąży. Całą rodzinę postawiłam na nogi, ale okazało się to fałszywym alarmem. Trochę szkoda :-P
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-04-12, 10:25   

ja stosuję peeling z fusów kawy, jestem ciekawa czy da to efekty, muszę dołożyć pompki i powinno być dobrze. trochę boję się chudnąć, bo ostatnio tak okropnie spadły mi piersi :< w sumie to nie wiem dlaczego, ale teraz na powrót urosły do rozmiaru 65F, polecam masowanie : )
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

memoria

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-22, 22:57   

Dziewczyny, ja Was trochę nie rozumiem, zamartwiacie się bo wiotkie, bo rozstępy, za duże, za małe, za szeroko rozstawione, za blisko siebie etc... A żadna nie wspomina o zdrowiu piersi, o badaniach w profilaktyce raka piersi. Żeby można było narzekać na ich wygląd trzeba je mieć a przy raku piersi różnie bywa. Dziewczyny Badacie się jakkolwiek? Samobadanie w domu? Miałyście kiedyś USG czy mammografię?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-01-22, 23:08   

memoria napisa³/a:

A żadna nie wspomina o zdrowiu piersi,


To najważniejsze.

memoria napisa³/a:

Dziewczyny Badacie się jakkolwiek? Samobadanie w domu? Miałyście kiedyś USG czy mammografię?


Zawsze! Przynajmniej raz w tygodniu. Zdarza się, że więcej razy i to bardzo dokładnie.
Póki co nie robiłam.
Kiedy jestem u mojego ginekologa to dodatkowo mnie bada.
_________________
W miękkim futrze kota
 

smiley96  

User


Do³±czy³a: 24 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-24, 16:13   

Nawilżam je i ubieram w ładne biustonosze:P W żadne preparaty powiększające piersi nie wierzę
_________________
Hełm strażacki
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-01-27, 13:00   

memoria napisa³/a:

Dziewczyny Badacie się jakkolwiek? Samobadanie w domu? Miałyście kiedyś USG czy mammografię?


Co miesiąc badam czy nie mam jakichś guzków, tyle mi wystarczy.
 

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 09:54   

No ja w miarę lubię swój biust, choć oczywiście mógłby być większy :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com