Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Whiterose

User

Po prostu ja.



Doł±czył: 09 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-08-28, 11:03   Pierwszy dzieĹ„ w liceum - co ubrać?

Witajcie,
do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało kilka dni. Dla mnie będzie to pierwszy rok w liceum, dlatego zastanawiam się: Co ubrać 1 września?
Zastanawiałam sie nad białą sukienka w czarne groszki, podobną do tej (tylko bez paska w talii): https://www.google.pl/sea...93%3B957%3B1344
Miałam ją na sobie na zakończeniu gimnazjum i wydaje mi się, że było ok, ale wiecie... czy wypada założyc ją na pierwsze rozpoczęcie w liceum? Czy może wybrać coś bardziej tradycyjnego - biała bluzka + czarna spódniczka?

Czekam na Wasze opinie, będę wdzięczna za pomoc :-)
_________________
,,Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
- Ernest Hemingway
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Doł±czył: 13 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-08-28, 11:47   

Ta biała sukienka spoko, będą się oglądać za tobą ;)
_________________
 

KCN

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 23 Sie 2013

   

Wysłany: 2014-08-28, 14:59   

Zalezy czy chcesz zrobic wrazenie na kolegach z klasy (choc w nie wiem czy groszki są pozytynym bodźcem na facetów ;d) czy moze chcesz być normalną uczennicą. Polecam opcje drugą :)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Doł±czyła: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wysłany: 2014-08-29, 17:22   

Dwa lata temu miałam ten sam problem. Na rozpoczęciu okazało się, że wyjątki, które można było policzyć na palcach jednej ręki (28 dziewczyn w klasie) miały opisany przez Ciebie drugi zestaw, choć de facto były ubrane elegancko. Jednak jeśli chcesz nie zwracać na siebie uwagi i wyglądać po prostu "bezpiecznie" - śmiało ubierz się po uczniowsku. W końcu i tak rozpoczęcie roku odejdzie prędko w zapomnienie przez szok przeżyty w pierwszym tygodniu nauki ;)
_________________
Kruki i wrony was rozdziĂłbiÄ….
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2014-08-31, 11:02   

Zależy do jakiego LO idziesz. Niektóre szkoły mają swoje tradycje i nauczyciel może zwrócić Ci uwagę za "nieodpowiedni" strój. Najbezpieczniej będzie jak ubierzesz białą bluzkę i czarną spódniczkę.
 

majka94

User


Doł±czył: 27 Lut 2016

   

Wysłany: 2016-02-27, 20:13   

Faktycznie niektóre szkoły mają swoje tradycje i od pierwszego dnia wypada dobrze wyglądać. Co bardziej znaczące LO mają u siebie jakiś wymagany charakterystyczny element - krawat z emblematem, apaszkę, tarczę... Swoją drogą widziałam, że są nawet specjalne firmy (np. RM Bardeli z Cieszyna), które robią takie akcesoria na zamówienie. Ja w ogóle jestem zwolenniczką mundurków więc mnie się taka tradycja podoba.
 

Vic98  

Wymiatacz


Doł±czył: 08 Wrz 2015

   

Wysłany: 2016-02-29, 23:06   

W dupie tam, nie ma co filozofowac. Konkretnie i z klasa powinnas byc ubrana do szkoly codziennie. Nie rozumiem polityki ubierania 'bardziej wyszukanego' asortymentu tylko dlatego ze to poczatek roku. Nie wiem jak wygladasz, jesli jestes sliczna nie potrzebujesz zadnych zwracajacych uwage ubran, stawiaj na normalny, bardziej tradycyjny stroj.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com