pierwszy dzien wiosny ! ^^,
Odpowiedz do tematu

: pierwszy dzien wiosny ! ^^,
jak wiadmo zbliza sie wiosna... pierwszy dzien wiosny w szkole.. sÄ… luzniejsze lekcje, uczniowie sie smiesznie przebieraja ..
no i wlasnie a ja nie mam zadnego pomyslu zeby sie jakos fajnie i orginalnie przebrac.. :-/
znane sa juz stroje "pani wiosny" itp.. a ja bym wolala cos innego.. oczywiscie licze na wasza pomoc xD z gory dziękuje ^^ :-D

:
Za leśną driade xD
Wymazac siÄ™ na zielono i efekt gotowy xP

Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
:
hmm.. ciekawe xDD
a inne pomysly? :-D

:
Hmmm...Chyba na tej driadzie moje pomysły się kończą xD Ale jak wpadne na coś to napisze.
Zawsze moge się popytac młodszych sióstr xD

Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
:
aha.. i to nie musi byc jakos szczegolnie zwiazane z wiosna.. pamietam jak w tamtym roku uczniowie z 3 kl gim sie przebierali np za jakies barbi.. dziweczyny za chlopakow.. chlopaki za dziewczyny itp xDD

:
U nas na dzień wiosny III klasy przebierały się za nauczycieli xD Ale nie w jakiś obraźliwy sposób tylko w dowcipny i na luzie np nosząc nieodstępny 'atrybut' danego nauczyciela ;) W tym roku kolej na mój rocznik xD
A co do stroju-może rockowiec?
[przykro mi tak wpływa na mnie muzyka, której słucham xD]

Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
:
u mnie jest dzień optymisty wtedy.
i obowiązkowo barwy żółto-zielono-różowe i tym podobne.
żadnych czerni ani smętów.
w co się przebrać, nie wiem.
chociaż może po prostu, jakoś ciekawie ciuchy dobrane i tyle.
panienki wiosny sa tak oklepane,

i'm burning up a sun just to say goodbye.
:
Dzień wiosny. Coroczny spacer z psem ,tylko we dwoje no + muzyczka w tle. Dzień rozmyślań i nowych postanowień. Nowe plany. Jeszcze mamy czas. Ale ubrań jako takich nie szykuję,

ona umrze martwa.
:
ja proponuje przebrać się za śmierć i tu właśnie czarne ciuchy blada twarz włosy natapirownae.....itd.

Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

z myślą o tych, którym dziekuje, że są
:
Albo za czarownicÄ™ :-D

Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
:
my na ostatni dzien wiosny zalozylismy kolorowe ciuchy, ktore byly nie do komplety np rozn e skarpetki czy bluzka w krate do spodnicy w paski... Bylo kolorowo... mielismy pompony z krepy i kib icowalismy jakiejs druzynie.

w życiu piękne są tylko chwile... lecz właśnie dla tych chwil warto żyć.
:
przebierz się za p.zimę albo za Dziadka Mroza lub Królową ¦niegu...i powiedz ,że jeszcze tu wrócisz :-P :]

:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
:

FajnyNick ? napisa³/a:

przebierz się za p.zimę albo za Dziadka Mroza lub Królową ¦niegu...i powiedz ,że jeszcze tu wrócisz :-P :]



fajny pomysł tylko zrób se plakat:

,,I tak wy sku******y wrócę, a wtedy zobaczycie" zrobisz furorę w szkole że hej

:
A najlepiej przebierz siÄ™ na siebie.

:
Tanie wino , przyjaciele , marzanna ..i..kolejne tanie wino.

Drugs&hugs.
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group