Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-02-05, 18:34   

uh. :kwasny:
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

Bristol

User



Do³±czy³: 23 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-24, 02:40   

Jak dobry towar to zawsze kopnie, pierwszy raz jest najlepszy bo nie wiesz co Cię czeka, jak sobie zryjesz to sobie posiedzisz w milczeniu z 3 godzinki, a jak będziesz coś chciała powiedzieć to mega słowotok :D
Palenie zielonego jest 100 razy lepsze od palenia tutoniu.
I nie będzie żadnego uzaleznienia, paliłem przez rok codziennie miałem już dziury, ale jak chciałem to nie paliłem, tak po prostu, a jak zapaliłem kilka piapierosów to się męczyłem rok żeby z tym skończyć, i tak nadal czasami podpalam... :-> Jak się uzależniłeś od zielonego to masz na prawdę słabą psychikę i nie powinieneś brać w swoim życiu nic co mogło by cię uzależnić bo będzie kiepsko. ;)
 

P.Diddy  

Stały User



Wiek: 54

Do³±czy³: 26 Kwi 2011

Sk±d: Harlem

   

Wys³any: 2011-04-26, 23:11   Re: Pierwszy raz.

Machux3 napisa³/a:

Hej.. pisze tutaj bo ostatnio myślałam nad paleniu maryski. Nigdy jeszcze jej nie paliłam. I mam pytanie. Czy to prawda, że za pierwszym razem nic nie ma po tym.?



A po cholere Ci to potrzebne w ogóle?
Aby się pochwalić koleżankom/kolegom, że paliłaś już?

Za nauke siÄ™ bierz, a nie jakieÅ› durnoty Ci potrzebne.

[ Dodano: 2011-04-26, 23:13 ]

Inspiracjaa napisa³/a:

15 lat i zioło? omg .
nie pomogę ci w tej kwestii bo sama mam prawie 16 lat i nie ciągnie mnie do "maryśki"



Zdziwiona jesteÅ›?
Ja nie.
Dzisiejsza młodzież bardzoo szybko dojrzewa, aż za bardzo.
Dla mnie to jest tylko durnota i objwa zdemoralizowania.
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-04-28, 18:35   

Zgadzam się z przedmówcą.Nie palcie tego ¦wiństwa,ja tylko raz to paliłem i to 2 lata temu.Odradzam Wam.Nie ma po co.3 moich kumpli ma juz od tego zryte łby.Ale róbcie co chcecie,to Wy wyrośniecie na ćpunów,meneli i żuli.
_________________
Я український
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-04-28, 18:43   

Cytat:

Dzisiejsza młodzież bardzoo szybko dojrzewa, aż za bardzo


No własnie, dojrzewa. Ciekawą definicję p. Tomaszewski sformułował:

Cytat:

w celu rozróżnienia „dojrzewania” i „dorastania” stwierdziÅ‚, że „dorosÅ‚ość” jest kategoriÄ… spoÅ‚ecznÄ…, podczas gdy „dojrzaÅ‚ość”- kategoriÄ… biologicznÄ…

 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-28, 21:31   

bartek99113 napisa³/a:

Ale róbcie co chcecie,to Wy wyrośniecie na ćpunów,meneli i żuli.

Wiesz, że Bill Gates kiedyś się przyznał, że pali sobie od czasu do czasu?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-04-28, 23:43   

Cytat:

Ale czy j amówię, że chce palić cały czas? Wiem co robie.. mam dużo znajomych i nie palą nałogowo. Chce tylko spróbowac i tyle.



Skoro wiesz co robisz to po kija pytasz siÄ™ nas o zdanie :-| ?

Cytat:

Wiesz, że Bill Gates kiedyś się przyznał, że pali sobie od czasu do czasu?



No i...? Co on nagle guru nastolatek :mrgreen: ?
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-04-29, 17:35   

Lepiej zajaraj sobie koszulkÄ™ .
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2011-05-03, 08:59   

Jak mnie kumple chcieli poczęstować to odmówiłem i nie mam zamiaru próbować . I jak już tutaj ktoś napisał nie ma co się w to wkręcać w wieku -nastu lat. Ja widzę po ludziach ze szkoły co z nimi zrobiły fajki , wóda czy zioło. Każdy mówi ,że się nie uzależni ,a potem co ma trochę hajsu to od razu przepije / przepali.
Najzabawniejsze są dzieci ,które w życiu nie paliły niczego i wielce za legalizacją. :->
A jak ktoś za wszelką cenę broni zioła to znaczy ,że jest uzależniony i nie potrafi z tym skończyć.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-05-03, 11:04   

Machux3 napisa³/a:

Wiem, że nie którzy ludzie mają odpały po tym więc wole też sama nie jarać.


Tak sobie myślę, że ludzie właśnie po to palą marihuanę. Jesteś za młoda więc nie pal. W sumie dziwie się tej osobie co by dała Ci zapalić, albo człowiekowi co sprzedaje marihuanę nieletnim.

Aha i tego co wiem to za drugim razem ma siÄ™ fajnie dopiero:)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-05-03, 12:37   

tak tak a pierwszy alkohol nie kopie pierwszy seks nie boli pierwszy wpier*** nie zostaje zapamietany do konca zycia.


Sprobuj sobie sprobuj tylko nie cpaj odrazu za duzych ilosci bo sie zrazisz do tego srodka
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-04, 23:51   

gdy patrzę wśród moich 'popalających' znajomych na te osoby,które się definitywnie uzależniły to jest to tragiczny widok. potrafią na każdy możliwy sposób kombinować kasę na gieta, jedyne o czym myślą to kiedy pójdą na buszka, ich słownik zawęża się do różnego rodzaju synonimów słowa " skręt ", a do tego rzadko kiedy rozumieją " jak to można nie jarać zioła, zioło jest taaakie dobre". [ oczywiście nie każdy palacz się tak zachowuje,ale większość ]
a co do tej pierwszej fazy. zależy czy zjarasz z lufki czy ze skręta. zależy czy będzie to czysty towar czy mieszanki. broń Boże od tych z dopalaczami, upewnij się co masz zamiar jarać.
ogólnie to powinnaś zauważyć reakcję swojego organizmu w niedługim czasie od zajarania.
albo będziesz miała niesamowicie dobry humor albo dostawała ataków śmiechu i chichotała z wszystkiego dookoła. na zejściu mogą wziąć Ciebie załamki, doły, a nawet myśli samobójcze.
ogólnie odczuwasz ogólną pustkę w głowie i na niczym nie możesz się skupić.
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-05, 00:37   

Naprawdę my ludzie potrzebujemy używek do świetnej zabawy?
Nie wiem Autorko Tematu ile masz lat,więc jeżeli nie masz 18 to nie proponowałbym ci palić tak jak większość doświadczonych ludzi tu na forum.Co zrobisz z naszymi radami to już twoja sprawa,sama jesteś kowalem swojego losu ale pomyśl kobieta rozwija się do 18 roku życia,naprawdę chcesz wywołać u siebie w organizmie jakieś zaburzenia hormonalne, sama naturalna marihuana raz na jakiś czas nie jest zła ale nigdy nie wiesz co tak naprawdę się tam znajduję a skoro chcesz pierwszy raz spróbować to zapewniam cię że nie dostaniesz naturalnej dawki tylko jakąś mieszankę. Tak więc Machux3 rób co chcesz ale mam nadzieje że postąpisz słusznie wobec siebie.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Hiawatha  

Wymiatacz



ImiÄ™: Brand

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-05, 10:14   

Próbowałem raz czy dwa mniej więcej w listopadzie zeszłego roku i stwierdziłem że nie potrzebne mi sztuczne szczęście jeżeli mam swoje własne, na co dzień.
_________________
Don't be a dick about the things u don't like

"Ty śmiejesz się z nich bo są inni, oni śmieją się z Ciebie, bo jesteś taka jak cała reszta"
 

GiF  

Stały User

Jumper



ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 09 Sie 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-10, 13:13   

Ja zacząłem palić jak miałem 12 lat i co z tego ? Lol WTF :/

Pierwsza bomba powinna być dobra chyba że masz słaby organizm to szykuj woreczek :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com