Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

edddd

User


Do³±czy³: 15 Kwi 2016

   

Wys³any: 2017-04-14, 03:19   pierwszy raz

Hejo, od 5 msc. jestem z dziewczyna, jest to dla nas obu pierwszy zwiazek choc mamy juz po 21 lat. Od pewnego czasu sypiamy razem, tzn dosłownie, do niczego nigdy jeszcze nie doszlo. w tamtym tyg. moi rodzice wyjechali i mialem wolne mieszkanie na noc. Moja dziewczyna sama wyszla z propozycja, ze bedzie u mnie spac. Juz ktorys raz gdy razem spimy zaczyna sie robic 'goraco' calujemy sie itp. ale gdy ja zaczynam dzialac cos bardziej, to ona ewidentnie zaczyna sie wstydzic, pytac co robie itp. Tak samo bylo wtedy, chociaz wydawalo mi sie, ze daje mi znaki, ze jest juz gotowa (duzo mowila o seksie, zebysmy zaczeli gre jak w filmach :mrgreen: ), jednak gdy moja reka tam powerdrowala, to zacisnela nogi i obróciła to w zart, ze to by bylo dziwne jakbym ja tam dotykal itp. Do tego jeszcze ubrala bardzo seksowna bielizne, czego wczesniej nie robila. Czy ona nie jest jeszcze gotowa, czy ja robie cos zle? Powinienem z nia o tym juz porozmiawiac czy dac jej czas? Jaki jest waszym zdaniem dobry staz na podjecie wspolzycia?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-14, 08:29   

Zapytaj siÄ™ jÄ… o to ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

uÅ›miechniÄ™ta:D  

User


ImiÄ™: Aga

Do³±czy³a: 18 Maj 2012

Sk±d: a wpadniesz

   

Wys³any: 2017-04-14, 09:02   

po prostu zapytaj ją o to, inaczej nic nie będziesz wiedział. a każdy zwiazek jest inny i nie ma jakiegoś terminu że po np pół roku trzeba już współżyć l. my z mężem zrobilismy to pierwszy raz po pół roku a potem na jakieś 4mies przestaliśmy. a dzisiaj mamy udane życie nawet jeśli zrobiliśmy to za wczesnie: -) także nie ma dobrego terminu, to wy bedziecie wiedziec kiedy to zrobic: -) a dodatkowo mozesz z nia o tym porozmawiac to nic nie kosztuje: -)
_________________
"Kocham CiÄ™" dwa slowa a znaczÄ… tak wiele.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-04-14, 11:50   

Bawi się Tobą, kusi, prowokuje, żebyś miał większa ochotę.
Że tak powiem- normalka.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-04-14, 16:35   

Ja pier**** 21 lat mieć i być tak niepoważnym...
Musisz z nią porozmawiać tak NA POWAŻNIE bo zdziwilibyście się ale to jest poważny temat. Jeśli ją pociągasz (a jeśli droczy się z Tobą w ten sposób i nie unika całowania i przytulania, to chyba tak) a ona i tak krępuje się i nie chce niczego więcej, to porozmawiajcie i zaradźcie temu jakoś.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-04-15, 07:02   

chce ale siÄ™ boi.
polecam zapoznać się z tematem dogłębnej, bo niby o sexie wszyscy wiedzą wszystko, a tak naprawdę nikt nie wie nic. A już na pewno Ci, przed pierwszym razem.
Bardzo fajnie, przystępnie i uczuciowo opisała sprawę "pierwszego razu" Wisłocka w Sztuce Kochania. Porusza dylematy, nad którymi rozwodzą się przestraszone dziewczyny. Warto sięgnąć
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-04-15, 11:39   

Sztuka kochania spox oprócz np. fragmentów, w których obarcza dziewczyny odpowiedzialnością za gwałt.
Zachowanie dziewczyny autora jest pokroju 16-latki, 21-latka to dorosła kobieta i nawet gdy się boi iść dalej, jest niedoświadczona, ma odwagę przyznać się do tego facetowi. Bo na tym polega dojrzała relacja, na wyrażaniu uczuć i rozwiązywaniu problemów. Powinna przynajmniej. Ale może to ja jestem dziwna i zbyt mocno stąpam po ziemi.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-04-15, 11:55   Re: pierwszy raz

edddd napisa³/a:

Hejo, od 5 msc. jestem z dziewczyna, jest to dla nas obu pierwszy zwiazek choc mamy juz po 21 lat. Od pewnego czasu sypiamy razem, tzn dosłownie, do niczego nigdy jeszcze nie doszlo. w tamtym tyg. moi rodzice wyjechali i mialem wolne mieszkanie na noc. Moja dziewczyna sama wyszla z propozycja, ze bedzie u mnie spac. Juz ktorys raz gdy razem spimy zaczyna sie robic 'goraco' calujemy sie itp. ale gdy ja zaczynam dzialac cos bardziej, to ona ewidentnie zaczyna sie wstydzic, pytac co robie itp. Tak samo bylo wtedy, chociaz wydawalo mi sie, ze daje mi znaki, ze jest juz gotowa (duzo mowila o seksie, zebysmy zaczeli gre jak w filmach :mrgreen: ), jednak gdy moja reka tam powerdrowala, to zacisnela nogi i obróciła to w zart, ze to by bylo dziwne jakbym ja tam dotykal itp. Do tego jeszcze ubrala bardzo seksowna bielizne, czego wczesniej nie robila. Czy ona nie jest jeszcze gotowa, czy ja robie cos zle? Powinienem z nia o tym juz porozmiawiac czy dac jej czas? Jaki jest waszym zdaniem dobry staz na podjecie wspolzycia?



widze że twoja dziewczyna to niezła wariatka.
"-co robisz?" XD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-15, 16:18   

No wiesz krulu może jego dziewczyna myśli, że to gra wstępna do gry w pokera xD
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-04-16, 13:35   

Ja walę weź pogadaj z nią o tym na luzie,bo tak jak kolega wyżej napisał ona brać to za coś innego.Może to nie Panna do seksów tylko do trzymania za rekę.
Pozdro
 

Kate04  

User


Do³±czy³a: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw.

   

Wys³any: 2017-04-16, 17:49   

My w jej głowie nie siedzimy więc Ci nie powiemy. Pogadaj z dziewczyną wtf bo tak do niczego nie DOJDZIEcie =)
Może Tobie brakuje pewności siebie a kobiety zwykle wstydzą się być dominujące.
Niech nie pyta tylko powiedz, że czas na praktykę, joł
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-17, 23:42   

Jakiej pewności siebie przecież OP działa tylko jego partnerka coś nawala...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com