Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

UglyAndProud  

Stały User



Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-05, 10:18   

Men's Health kilka razy kupiłem chociażby do pociągu i podobały mi się działy o żarciu, te o rwaniu dup są po prostu śmieszne,coś na zasadzie "jeśli ona łapie cię za fiuta i zaczyna cię rozbierać to znaczy ,że chce się ruchać" i tego typu rzeczy których nikt by się nie domyślił. Ale najlepsze są artykuły o siłowni, nawet ja mimo ,że nie mam wielkiej wiedzy o tym mogę stwierdzić, że zasuwają farmazoniadą. W każdym numerze super magiczne ćwiczenia które bez kropli potu zrobią ci idealny 6pak, treningi na całe ciało po których masz wyglądać jak ten łysy z szybkich i wściekłych polegające na 2 najprostszych ćwiczeniach na każdą partię ,3 razy w tygodniu albo ekstra rozpiska dnia treningowego gdzie same ćwiczenia masz wykonywać o godzinie 13.00 .Kto do cholery ma czas w tygodniu o 13? Ani małolaci bo w szkole są ani pracujący.
_________________
Have you ever prayed to the night sky?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-05, 10:49   

Nudy. Ten temat już był.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-04-05, 17:40   

Tylko Laif.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Folley  

User


ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-07, 20:27   

Motor a czy jak ktoś kupuje Top Gear to w ogóle go ogląda ? czy wie jak się nazywa trzech prowadzących i jak na nich wołają ? i jaki jest pan w białym stroju w białym kasku?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-07, 22:05   

Folley napisa³/a:

Motor a czy jak ktoś kupuje Top Gear to w ogóle go ogląda ? czy wie jak się nazywa trzech prowadzących i jak na nich wołają ? i jaki jest pan w białym stroju w białym kasku?


Każdy głupi to wie, nawet Ty.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Folley  

User


ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-08, 06:46   

każdy głupi znajdzie sobie to w necie a ja oglądam te odcinki kilkanaście razy w tygodniu :hyhy:
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-04-08, 11:21   

Folley napisa³/a:

każdy głupi znajdzie sobie to w necie a ja oglądam te odcinki kilkanaście razy w tygodniu :hyhy:


Fascynujące, doprawdy. Oglądać samochody, których nigdy w życiu pewnie nawet nie zobaczysz na własne oczy :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-04-08, 15:05   

Michael Cera napisa³/a:

Fascynujące, doprawdy. Oglądać samochody, których nigdy w życiu pewnie nawet nie zobaczysz na własne oczy :-)


Fascynujące podejście. W takim razie jaki jest sens oglądanie filmów akcji, skoro nigdy nie przeżyje się takich przygód, jaki jest sens czytania powiedzmy Focusa, skoro pewnie nigdy nie dokona się takich odkryć... Można tak w nieskończoność.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-04-08, 23:12   

sydnej napisa³/a:

Michael Cera napisa³/a:

Fascynujące, doprawdy. Oglądać samochody, których nigdy w życiu pewnie nawet nie zobaczysz na własne oczy :-)


Fascynujące podejście. W takim razie jaki jest sens oglądanie filmów akcji, skoro nigdy nie przeżyje się takich przygód, jaki jest sens czytania powiedzmy Focusa, skoro pewnie nigdy nie dokona się takich odkryć... Można tak w nieskończoność.

Nie wspominając już o świerszczykach!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Folley  

User


ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 07 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-09, 07:59   

wiesz jak ciebie fascynuje pszczółka maja to oglądaj pszczółke i zostań lekarzem dla zwierząt czy nie wiem co tam jeszcze i sie zajmuj nią mnie fascynują samochody i to oglądam ja jerdze co rok od 4 lat na zlot inter carsu więc mam praktycznie wy***bane na twoje zdanie

//Uspokój się troszkę.
 

Bristol

User



Do³±czy³: 23 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-04-24, 01:47   

Tele Tydzień.

A tak to moja mama zaczeła kupować kiedys national geographic więc zaczołem również czytać, fajnych rzeczy możesz się dowiedzieć ;) , a tak to CKM.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com