Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 19:52   

Dianne napisa³/a:

Macie konkretnie określony plan na życie czy może skupiacie się wyłącznie na chwili obecnej?


Nie mam konkretnych planów na przyszłość,ponieważ nie jestem w stanie przewidzieć co prznyniesie.Próbuje skupiać się na chwili obecnej, staram się,aby ten czas mijał w jak najbardziej świadomy sposób.Chociaż nie ukrywać ,że czasami w różnych stanach nie stanach robienie planów na przyszłość przynosi mi nadzieję.
W planach mam życie w pełni szczęścia i tyle.
_________________
Drugs&hugs.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:24   

Ja nie skupiam się tylko i wyłącznie na obecnej chwili, ale nie mam również mocno określonego planu na przyszłość. Co na pewno, to chciałabym iść do wymarzonej szkoły, a potem na studia, a na końcu poznać tego jedynego, wyjść za mąż i mieć dzieci. ;)
 

creative666  

Stały User

woda i ogień



Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:28   

ja mam plany tylko na obecną chwilę. No, czasem na cały przyszły tydzień :mrgreen:
nawet nie wiem jeszcze, co chcę studiować
_________________
"Są słowa które możesz wypowiedzieć ale są i takie których mówić Ci nie wolno."- Akihisa Ikeda
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:29   

Mam ramowo zakreślony plan na moją [bliską] przyszłość, a co z niego wyniknie, to życie pokaże.
Przede wszystkim staram się nie powtarzać błędów z przeszłości i nie pielęgnować swoich licznych wad. Nie żyję marzeniami, bo wiem, że to mi niewiele pomoże. Wolę skupić się na konkretach.
Często myślę nad tym, jak będzie wyglądać moje życie za 10 lat. Ale to tylko bezwartościowe konfabulacje - nie wiem, czy za rok będę żył tak jak teraz, więc gdzie mi tam do takich dalekosiężnych planów...
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:35   

Planów na przyszłość nie mam żadnych. Co będzie to czas pokaże.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

hamassta

User


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 13:20   

Plany na przyszłość są niezwykle ważne.
 

Mary_Sue  

User


ImiÄ™: Mary Sue

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-10-08, 14:33   

Plany snuję jedynie na najbliższą przyszłość. Powoli zastanawiam się, co dalej po studiach. Staż, czy praca? Zostać w rodzinnym domu, czy wyprowadzić się do innego miasta? Mam na to prawie dwa lata i chcę dobrze te kwestie przemyśleć - jednocześnie już przygotowywać się finansowo.
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2015-10-08, 16:23   

Marzy mi się coś "własnego", bo nienawidzę kontaktu ze wszelkiego rodzaju klientelą. Niestety najlepsze co może mnie czekać to wyjazd za granicę.. Miałoby to kilka plusów ale to mało realny plan ;) miejscowe perspektywy nie mają prawa bytu.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-20, 20:11   

Dzisiaj o tym myslalam. Przez niemal wszystkie zajecia. Siedzialam i myslalam, wiec nie bylam w stanie sie skupic na tresci.
Wiec tylko obgryzalam paznokcie i patrzylam w zaklejone tasma okna.

Popadlam w podobna zadume jadac autobusem patrzac w swoje odbicie na szybie. A po drugiej jej stronie siedzial jakis czlowiek. Nie zdalam sobie sprawy. Ze to jemu patrze prosto w oczy.
I wtedy na wykladzie zaczelam plakac, ze wzgledu na to mianowicie, ze juz nie mialam wizji siebie.
I ogolnie nonsens odczulam, ze tam w ogole jestem , iz musialam zaraz wyjsc.
I deszcz mi przywrocil myslenie nieco, kiedy juz wybieglam.
Nie doszlam do wnioskow jeszcze, bo bylo za zimno. I wlosy mialam mokre
 

Wakontr  

User

Welonik


ImiÄ™: Wojciech

Wiek: 37

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-21, 18:49   

Moim największym marzeniem dotychczasowym to chodzenie systematycznie na siłownie oprócz tego otrzymać jakąś dobrą prace na miarę moich doświadczeń czy też na miarę mojego wykształcenia. Mam też taki plan by w przyszłym roku wyjechać gdzieś za granice gdzieś w ciepłe rejony gdzie będę tylko odpoczywał niczym się nie martwił byle by było ciepło morze najlepiej bardzo ciepłe pełen relax ja i moja kobieta:) Może to wypali najchętniej też bym wyjechał do Madrytu zwiedzić stadion Santiago bernabeo i wiele wiele innych rzeczy no plany mam teraz realizacja.
_________________

 

Mavele  

User



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-10-25, 13:23   

Nie mam planów na życie, nie potrafię ich stworzyć, zdecydować się na coś jednego i tym samym zamknąć sobie inne ścieżki. W pewnym sensie nie czuję się z tym dobrze, że zyje z dnia na dzień, a moja przyszłość jest niepewna i bliżej nieokreślona.Wszystko co mam to zdecydowanie bardziej marzenia niż plany.
Przeczytałam wątek i widzę, że sporo ludzi żyje bez planów, więc może nie powinnam się tym tak martwić? :niepewny:
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-26, 22:16   

U mnie sÄ… zawsze dwa plany A i B - awaryjny. I to w zasadzie tyle na ten temat.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Bezwet

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-10, 22:02   

U mnie jest zawsze masa planów: tych dużych jak i małych ostatnio zacząłem nawet próbować z tym walczyć by, tyle nie myśleć o przyszłości i jak tylko widzę, że moje myśli wybiegają zbyt daleko w przyszłość to, zaraz próbuje je skierować na inny tor
 

Murri  

User



ImiÄ™: F.

Wiek: 17

Do³±czy³a: 08 Lis 2015

Sk±d: Zwölfaxing

   

Wys³any: 2015-11-10, 22:16   

W sumie to mam bardzo konkretny plan zamknięty gdzieś w szufladzie "marzenia", który zacznie się realizować jak w końcu wykopię się z lingwistyki na ścisły kierunek studiów i jeszcze go do tego wszystkiego polubię. Jeżeli nie, to na pewno w przyszłości chciałabym żyć na Północy, choćby skromnie, ale pozostając niezależną od innych osób. Gdybym jeszcze do tego wszystkiego mogła robić to, co lubię, byłoby super. To jest taka trochę utopia, do której pewnie w którymś momencie życia zacznę realnie dążyć; bo jak na razie to na dwie części rozdziera mnie dorywczy pragmatyzm i napadowe myślenie tylko i wyłącznie o chwili obecnej.

Czyli, że przyszłość - głównie w kontekście marzeń. I tu, teraz, w miarę możliwości skonkretyzowane działania tak, aby móc się do tych marzeń kiedyś zbliżyć.
_________________
Döden raffar å wäg alt hwad här achtas och älskas;
Döden sielfwer är Intet och gör all ting til Als-intet
 

helena23  

User


Do³±czy³a: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2016-02-11, 08:05   

Ja poważnie zastanawiam się jak mogę jakoś sensownie zarobić? Teraz często zaglądam na stronę mennicy i obserwuję te kursy złota . Może faktycznie to jest jakiś pomysł, żeby pomnożyć pieniądze..
_________________
http://www.asysteo.pl
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com