Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

krysstoff

Stały User


Do³±czy³: 21 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-30, 23:51   

Jimmyblack napisa³/a:

udowodnij, że szatan może przybierać różne postacie.

Nie możesz rzucać argumentami z dupy.

Ostatnio zacząłem czytać biblię. Nie doszedłem nawet do Mojżesza, a już dowiedziałem się, że ten bóg to postać jeszcze straszniejsza niż ją sobie wyobrażałem. Okłamał ludzi w raju, że umrą, gdy zjedzą owoc. Dał zakaz ludziom, którzy nie znali dobra i zła. Wąż nie okłamał ludzi, lecz powiedział prawdę. Pomyślałem sobie... czy ci wszyscy wierzący w życiu nie czytali Biblii?


W Edenie było trochę inaczej niż jest opisane w Biblii, to nie Bóg wyrzucił ludzi z Edenu, tylko ludzie odeszli bo chcieli spróbować innego życia, życia którego w Świecie Bożym być nie może. Dlatego kiedy ludzie na Ziemi zrezygnują z tego życia, to powrócą wtedy znowu z powrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2016-12-31, 15:11   

23 I usunął go Pan Bóg z raju rozkoszy, żeby uprawiał ziemię, z której został wzięty;
24 i wygnał Adama, a przed rajem rozkoszy postawił cherubów i miecz płomienisty i obrotny w celu strzeżenia drogi do drzewa żywota.

To jasno mówi o tym, że nie poszli sami szukać czegoś innego, tylko zostali wygnani.

Ciągle nie dałeś żadnego dowodu na swoje tezy. Czyżbyś nie miał innych niż te z Biblii? Na tej samej zasadzie mogę mówić, że orkowie wyginęli, bo Gandalf ich zgładził...
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

skarab

User


Do³±czy³: 01 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-01, 09:33   

Od zawsze problem wojen był taki że ludzie wojny wywoływali z prostych głupich pobudek.
A wojny powinny być dobrze przemyślanymi posunienciami..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com