Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DirectStyle  

User

DirectStyleProject



ImiÄ™: Direct

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Sie 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-03, 12:12   

Dobre pytanie. Musiałem się bardziej nad tym zastanowić i uważam, że.. po prostu tak jest zdrowo. Po to są dwie płcie aby się wzajemnie dopasowywały. Po to stworzono w nas takie emocje jak pożądanie i podniecenie aby je dobrze wykorzystywać. A ze zwykłymi kolegami, czy koleżankami, to choćby byli najlepszymi przyjaciółmi to nie gra ze sobą. Więc po co mi dziewczyna? ¯eby zaspokoić potrzeby jakie drzemią w niej i we mnie. I nie koniecznie od razu seks mam na myśli. Ale co się tyczy stereotypu, że chłopakom "tylko jedno w głowie", to uspokajam..nie tylko, bo między innymi. Lubię się świetnie bawić i jeśli towarzyszy mi dziewczyna, bawię się jeszcze lepiej.. A na dobrą zabawę jest naprawdę wiele sposobów.

Cytat:

Dziewczynie potrzebny jest chłopak po to, aby się przytulić, znaleźć ukojenie, pomoc, wsparcie.


I oczywiście mi również dziewczyna jest po to potrzebna. Każdy ma przecież słabości. Jednak uważam, że koleżanka zapomniała napisać o czymś bardzo ważnym. Bo z tego co napisałaś to wychodzi na to, że wy jesteście nieszczęśliwymi, zagubionymi istotami, jakie trzeba przytulać i pocieszać i nic więcej. No daj spokój.. Przecież wam też potrzebne są emocje, szaleństwo, adrenalina i oczywiście seks(oczywiście w swoim czasie). To co Ty napisałaś, to definicja świetnego przyjaciela. Do chłopaka należy dopisać to co ja napisałem powyżej. Czyż nie?
_________________
Zostań Królem ! Direct Style - ponadprzeciętny styl życia..
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 14:33   

Jasne,że są potrzebne emocje,szaleństwo i adrenalina.Bez tego było by nudno=monotonia...Ale oprócz tego-najnormalniejsze na świecie uczucia.Wszystko jest dla ludzi,tylko na kiektóre rzeczy,potrzeba czasu... :-)
_________________
"Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli".
Marek Aureliusz
 

marciniwan93  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 31

Do³±czy³: 23 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 08:36   

Ja mam . Są czasami kłutnie itp ale razem zawsze razniej . Ja dla Niej , Ona dla mnie , możemy o wszystkim sobie powiedziać , o wszystkim pogadać . Znamy swoje wady , zalety. Po to jesteśmy razem , nie zawsze można komus powiedzieć o czymś , ale my sobie możemy. A po za tym ,uczucia, przytulić się można do mojej malutkiem;] itp :) ot tak poprostu . A co do tego seksu , hmm pewnie jest tak jak mówicie że połowa jak nie więcej po to ma i chce mieć dziewczyne . Mo ale cóż , niech dziewczyny wybierają mądrze .
P.S chyba troszkę odeszłem od tematu :) sorki
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 22:33   

Faceci czasem lubią się popisać przed kolegami fajną laską.
(nie wszyscy) ale czasem także są z powodów uczuciowych. Czasem...
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Hard'Onez  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-08-29, 11:03   

Po co mi dziewczyna? A po to, żeby miał kto o mnie myśleć, kto mnie wesprzeć w potrzebie - po prostu żebym czuł, że komuś na mnie zależy. Niestety ja jeszcze nie miałem okazji mieć dziewczyny chociaż wszyscy mi wmawiają jaki to ja ładny itd. co już mnie cholernie wkurza. Wszystko przez nieśmiałość psuję :oops:
_________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski...
 

samotnik  

User


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Sie 2009

Sk±d: ¶wiêtoch³owice

   

Wys³any: 2009-08-29, 16:08   

Teoretycznie po to, żeby się przytulić zwierzyć i mieć kogoś, kogo interesuje nasz los (po za rodziną) przy sobie. Oczywiście także po to, ażeby się nie przemęczać (wiadomo, pełen pieniędzy portfel jest ciężki, a one się o nas troszczą i zabierają te pieniądze, żebyśmy się nie przemęczali... :-P )
To co napisałem wyżej to tylko teoria, bo praktyka wygląda u mnie zupełnie inaczej. Nie potrzebuje dziewczyny. Zamiast drugiej połówki wole półtorej (litra piwa oczywiście) :mrgreen: To tyle na ten temat z mojej strony :-D
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-29, 16:22   

Dla mnie dość dziwne pytanie. Nigdy się nie zastanawiałem po co, bo też nigdy nie szukałem w byciu z kimś jakichś powodów, argumentów na taki stan rzeczy. Jestem monogamistą, wierzę w tą wielką miłość i kiedy już ją znalazłem, to nie marnuję czasu na myślenie, po co mi dziewczyna. Ona jest ogromną, nierozerwalną częścią mojego życia i bycie z Nią samo w sobie jest dla mnie środkiem i celem do szczęścia. Na pewno nie patrzę na związek pod kątem zabawy, przygody, czegoś ekscytującego i niezobowiązującego. Bycie z kimś to ogromna odpowiedzialność, a ja myślę o takich sprawach poważnie, marzy mi się już stabilizacja, własny dom i nawet potomstwo. Bez kobiety u boku życie byłoby przeraźliwie puste i bezsensowne.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-15, 10:24   

Co za durne pytanie -.-'
Czuje że komuś na mnie zależy po prostu :-)
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-15, 20:13   

Motocykl jest lepszy... :-D
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-15, 20:19   

Jak to po co? Odpowiedź jest krótka tak jak samo pytanie. ¯eby zaspokoić nasze pożądania.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-12-15, 21:04   

Osobiście nie mam dziewczyny , fakt ,że od 3 dni.
I wiem ,że takiej drugiej już nie znajde bo mogliśmy razem iśc na konieć świata, i właśnie po to dziewczyna jest aby przejść z nią przez życie. Strasznie okrojona wypowiedź bo nie da się dziewczyny opisać, są tak wyjątkowe..No nie da się jak bardzo bym chciał..trzeba poczuć i zauważyć jak dziewczyna kocha, bo nie ma nic lepszego na świecie.
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-12-15, 21:12   

po kilku tygodniach od kolejnego rozstania człowiek naprawdę zaczyna dostrzegać, że po prostu kogoś mu przy sobie brak.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-15, 21:55   

Jak jest zimno to można się przytulić :-P Pogadać o różnych pierdołach , pośmiać się z niej xD i inne... takie bajery
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-12-15, 22:06   Re: Po co wam dziewczyny?

neelka napisa³/a:

, że większości zależy tylko na jednym...?



a tam na jednym..



a gary kto pozmywa :mrgreen:
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-12-15, 22:33   

dobry_dziekan napisa³/a:

po kilku tygodniach od kolejnego rozstania człowiek naprawdę zaczyna dostrzegać, że po prostu kogoś mu przy sobie brak.



Dokadnie zaczyna obok siebie kogos brakowac na dlugie zimowe wieczory itd...

a ma sie ta druga osobe po to zeby miec w kims oparcie, do kogo sie przytulic wyzalic, isc gdzies itd itp...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com