Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frelja  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Wrz 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-10-22, 16:14   

Szczerze mówiąc to moim zdaniem najlepiej sobie samemu organizować wypoczynek. Daje to zdecydowanie więcej frajdy. Choć nie powiem. Czasem zdarzało mi się skorzystać z biura podróży. Czemu? Robię to tylko i wyłącznie wtedy, kiedy oferta biura jest tańszą opcją niż samodzielna organizacja wyjazdu. I właśnie z takiej oto ostatniej wycieczki powstało to zdjęcie:
 

Filigranowa  

User

Idealnie Nieidealna



ImiÄ™: Monika

Wiek: 39

Do³±czy³a: 30 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-11-30, 10:26   

Nie jeździłam nigdy za granicę na własną rękę i chyba bym się trochę obawiała. Moje dwa wyjazdy były z Itaką i jak na razie same przyjemne wspomnienia. W tym roku tez pewnie postawię na jakieś wczasy, które mam nadzieję będą niezapomniane :)
_________________

 

sster82  

User

sster82


Imię: Stanisław

Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2016-04-21, 22:29   

Ja unikam wycieczek zorganizowanych, ale mój ojciec w tym roku robi świetny prezent mojej mamie na rocznicę... Ona kiedyś mówiła, jak super byłoby pochodzić w lei (tych girlandach z kwiatów). I ojciec wykupił: http://www.um24.pl/wypoczynek/hawaje Mam nadzieję, że będzie im się podobać.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-06, 19:38   

Nigdy nie korzystałam z biura podróży, ale planuję w lipcu, albowiem międzynarodowa konferencja o Arystotelesie, w Atenach.
Pragniemy się wybrać z przyjaciółką.
Lecz w ogóle, to nie wiem, czy się odbędzie.
W każdym razie cholernie mało- bo w granicach 500 zł.
Nie mogę się doczekać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

kaÅ›ka009  

User



Do³±czy³a: 10 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-16, 10:11   

W jakąś bardziej egzotyczną podróż pewnie też wolałabym się wybrać z biurem podróży, ale póki co udaje mi się ogarniać na własną ręke, co najwyżej inspirując się ofertami biur ;)
_________________
"If you can't explain it simply, you don't understand it well enoug"
Albert Einstein
 

paweł_753

User


Do³±czy³: 01 Gru 2014

   

Wys³any: 2016-05-30, 14:53   

Jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne to jak trafi się fajna oferta jeżdżę z biurem podróży. Wyjazdy po Polsce organizuję sobie sam i wyjeżdżam zazwyczaj w miejsca położone z dala od wielkich miast, takich jak np. Miłki gdzie raz do roku jeżdżę z rodziną by zatrzymać się w i nacieszyć urokami mazur.

jeśli ktoś nie lubi organizacji to wybór biura podróży jest najlepszą opcją
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2016-05-31, 12:23   

moim zdaniem to zależy gdzie się chce na te wakacje wybrać. Jak w bardzo oblegany kurort do którego trzeba dolecieć samolotem - np wyspy kanaryjskie to uważam, że biuro podróży wychodzi taniej niż na własną rękę. Od razu w jednej cenie w biurze podróży ma się przelot samolotem, transfer i hotel. Często jest taniej bo biura podróży kupują hurtowo miejsca w hotelach i czarterują samoloty. Ale to taniej jest w takie miejsca gdzie ciężko o bezpośrednie połączenie samolotowe. Bo np. do jakiejś stolicy gdzie lata pełno przewoźników i jest dużo hoteli to chyba taniej samemu coś rezerwować.
 

kaÅ›ka009  

User



Do³±czy³a: 10 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-06-17, 10:23   

Znajomi byli w zeszłym roku na Cyprze i wrócili zachwyceni. Przywieźli piękne zdjęcia - nie myślałam, że tyle fajnych miejsc jest na Cyprze, kojarzył mi się głównie z kurortami i leżeniem na brzegu basenu ;)
_________________
"If you can't explain it simply, you don't understand it well enoug"
Albert Einstein
 

toma001  

User


Do³±czy³: 18 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-18, 14:55   

my wróciliśmy własnie z Barcelony. Piękne miasto. Natomiast można je zwiedzić w weekend, a na dłuższy pobyt polecałbym miejsce gdzie można zarówno wypocząć nad brzegiem basenu jak i pozwiedzać: LINK USUNIĘTY. W ogóle cała Hiszpania jest fajna - może oprócz Costa Brava - jakoś mi nie podeszło :)
 

Mirelaa  

User


Wiek: 25

Do³±czy³a: 13 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-14, 10:06   

Jak na razie to byłam raz na wakacjach za granicą i było to wakacje przez biuro podróży.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com