Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-01-24, 17:33   

Ja uwielbiam podróżować, głównie na własną rękę, bo w ten sposób można zobaczyć najwięcej. Byłem już trzykrotnie w Hiszpanii i jadę tam też w te wakacje. Za rok natomiast planuję podróż rowerem po Norwegii, mam nadzieję, że uda mi się namówić jakiś znajomych, bo samemu jest ciężej(trzeba stosunkowo więcej sprzętu dźwigać).
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-24, 20:12   

Podróżować lubię, choć nie mam na koncie zbyt wielu fascynujących podróży. Widziałam kilka bardziej znanych miejsc w Europie (państwa typowo wakacyjne typu Włochy, Węgry, Grecja) no i takie "tradycyjne" miejsca w Polsce - kilka miejscowości nad morzem, w górach (Tatrach, Pieninach, Bieszczadach, widziałam chyba wszystkie większe pasma), dwa razy zaliczyłam Mazury.
Oczywiście uwieczniam te wojaże na fotografiach( niemniej jednak wybitnie amatorsko). Najbardziej upodobałam sobie Chorwację i tam mam nadzieję pojechać kolejny raz w tym roku. Natomiast strasznie mnie zawiódł Paryż, bo spodziewałam się naprawdę wielu rzeczy, ale raczej nie tego, co zobaczyłam. Ech, ta naiwność.
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-02-08, 12:30   

Lubię podróżować :-)
Ale byłam tylko w Danii, Rosji i na Ukrainie. Na Ukrainie podobało mi się najbardziej, Lwów to naprawdę piękne miasto.
A chciałabym zwiedzić Włochy.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Króliczek  

User

Pancio



Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Lut 2011

Sk±d: CH

   

Wys³any: 2011-02-09, 23:22   

Uwielbiam Ameryke Poludniowa. Szczegolnie gorzyste tereny Chile. Moim kolejnym celem jest zwiedzenie Afryki. Poki co zbieram pieniadze i do wakacji mam zamiar nazbierac kwote na wyjazd.
_________________
To co pisze w postach jest moja subiektywna odpowiedzia. Uszanuj to
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-02-10, 09:17   

Szczerze mówiąc nie ciągnie mnie na inne kontynenty. Jestem zakochana w Europie i moim życiowym marzeniem jest zaznaczyć swoją obecność w każdym kraju. Póki co najbardziej urzekła mnie Grecja i Chorwacja. Przede mną Włochy, zobaczymy czy mój faworyt z południa kontynentu zostanie zastąpiony przez wielkiego buta ;)
_________________
It's later than you think..
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-02-10, 16:24   

Ja w te wakacje jadę do Chorwacji z kumplami;) Lecz moje marzenie to pojechać do Argentyny i zamieszkać tam chociaż tydzień, bo wydaje mi się że tam życie płynie wolniej co jest bardzo fajne.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Lola-dola  

User

Ania



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 16 Lut 2011

Sk±d: Warszawka

   

Wys³any: 2011-03-03, 20:26   

Dołączam do pasjonatów podróż. Uwielbiam podróżowac, spotyka nowych ludzi i poznawac nowe smaki. Do tej pory najbardziej podobała mi się Chorwacja i Turcja. Ale marzy mi się podróż do Chin... no i niestety, chyba jeszcze sobie poczekam, aby spelnic marzenia :(
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-04-15, 21:03   

Ja czekam na odwiedziny Australii i Kanady, nieco blizej i bardziej realsityczne to WÅ‚ochy i chcialabym ponownie do Hiszpanii. A teraz Itaka duzo ofert promocyjnych proponuje i powaznie mysle o wykupieniu takiej wyprawy do Hiszpanii.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2011-07-03, 21:32   

A mnie się marzy rejs do Skandynawii.. i robienie tam fotek. oferty weekendowe widziałam liczne np. w unity line i morze będąc nad morzem zaliczyć choć jakiś Bornholm.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Kogucik  

Stały User

Kogucik



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2011-07-03, 21:36   

Chciałbym pojechać do Kenii, na prawdziwe safari, z dobra lustrzanką z szerokokątnym obiektywem... Sawanna jest piękna!
 

werkaa

Wymiatacz



Do³±czy³: 10 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-07-11, 23:47   

Ja to gdzie nie pojadę to fotki przywożę jedynie krajobrazów czy miejsc. Mnie się na nich nie uświadczy, bo fatalnie wychodzę na zdjęciach, więc denerwuje mnie ich oglądanie;)
_________________
...nie potrzebuję cudzych norm, bo posiadam własne, jasne...

http://wielkanocnykurczak...70/?src01=00a76
 

artinian  

User


ImiÄ™: Artur

Wiek: 44

Do³±czy³: 16 Lip 2011

Sk±d: Hyde

   

Wys³any: 2011-07-16, 02:00   

Poczytajcie sobie troszkę to zobaczycie Ze warto zwiedzać wszystkie kraje,bo w każdym jest coś ciekawego :-)
_________________
http://turystykawypoczyne...i.blogspot.com/
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-08-29, 20:05   

artinian napisa³/a:

Poczytajcie sobie troszkę to zobaczycie Ze warto zwiedzać wszystkie kraje,bo w każdym jest coś ciekawego :-)



nie sposób się nie zgodzić :)

gabi napisa³/a:

oferty weekendowe widziałam liczne np. w unity line i morze będąc nad morzem zaliczyć choć jakiś Bornholm.



zdecydowanie polecam i zachęcam :)
Na rejsie byłam, a Bornholm będąc nad morzem też blisko zachodnich sąsiadów odwiedziłam :)

Zastanawiam się teraz jaki kierunek wyprawy wybrać może jakieś last minute na wrzesien bym ustrzeliła, aparat tylko czeka na zabranie :)
 

lulubella

User


Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 10:20   

A ma ktoś jakieś sprawdzone trasy na Dolnym ¦ląsku i Opolszczyźnie? Bo przydałby się jakiś fajny weekend poza miastem:) jakieś pomysły?:)
 

ciasny

User



Do³±czy³: 15 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 11:54   

Podróże, to rzecz której nam nikt nie ukradnie, nie zniszczy, nie zabierze
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com