Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-16, 13:33   

Ja tak daleko nie jeżdżę, ale kocham wsiąść w pociąg i jechać tam gdzie mi kasy starczy. :))
_________________
__________
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-16, 13:50   

Lubię podróżować. Zarazili mnie tym rodzice, którzy w dzieciństwie przewieźli mnie oraz mojego brata w czerwonym seicento pokazując uroki Polski, Słowacji, Czech, Niemiec.

Zarówno krajowe jak i pozakrajowe wycieczki sprawiają mi tę samą przyjemność.
Każdy kraj, który odwiedziłam pozostawił w moich wspomnieniach cząstkę czegoś niezwykłego. Niezwykłym sentymentem darzę Słowację. Szczególnie przepiękne zamki. A także Włochy. Florencja oraz Wenecja wywarła na mnie niesamowite wrażenie.
Mieszkałam przez kilka miesięcy w Indiach pracując w tamtejszej organizacji. Ta podróż nauczyła mnie tego, że samotne wyprawy nie są dla mnie. Nie potrafię cieszyć się podróżą nie mając przy sobie bliskich mi osób. Chciałabym jeszcze zwiedzić Montanę. Taką z opowieści Nicholasa Evansa. Chciałabym w zimowej porze odwiedzić Petersburgu. To miasto od dawna mnie fascynuje. Przejść się po Paryżu, wypoczywać na piaskach egzotycznej plaży...A także poznać najbliższe mi okolice.

Oczywiście każda taka podróż musi zostać uwieczniona.
_________________
Drugs&hugs.
 

lulubella

User


Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-11-16, 16:11   

Ej a co myślicie o Karpaczu? Warto tam się wybrać?:) http://znanenieznane.pl/z...-swiatynia-wang Jak wasze wrażenia?
 

Dexter16  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-11-27, 20:56   

Również uwielbiam podróżować, lecz jak narazie finanse i możliwości (głównie wiekowe :D) nie pozwalają na regularne podróże, mimo wszystko gdzieniegdzie już w zyciu byłem (USA, Francja, Hiszpania, Sardynia), ale to większość w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym, gdzie nie interesowało mnie zwiedzanie niczego, tylko plaża i morze :D. Teraz zdecydowanie inaczej spędzam czas na wycieczkach strasznie jara mnie kontakt z inną kulturą, zabytki itp. No ale znowu nie ma tych wyjazdów tak często jak dawniej, ze wzgledów wcześniej wspomnianych :).

Ostatnio moja podróż to kilkudniowa wyprawa z grupą przyjaciół po Bieszczadzkim Czerwonym Szlaku, fragment od Ustrzyk Górnych do Komańczy. Wspomnienia nieziemskie :D. Planujemy w następne wakacje dalszy ciąg szlaku.

Chciałbym również przy okazji "zareklamować" blog mojej znajomej o podróżach (reportaże, zdjęcia itp). Nie chce nikogo zmuszać, wiadomo, ale jak możecie - zajrzyjcie, a nóż sie spodoba, a zależy jej na jak największej liczbie odwiedzających.

http://www.voyageaveclivre.blogspot.com/

Z góry dzięki. Serdecznie pozdrawiam wszystkich miłośników podróży :)
 

lulubella

User


Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-12-07, 14:16   

No ja właśnie też uwielbiam dlatego sama planuję wycieczki, bo inaczej to byłoby zbyt dużym kosztem. A tak jak wrzucę w planner to sama jestem w stanie zorganizować coś w rozsądnej cenie. Wrzucałam linka do tego plannera, którego używam.

Kilka dni poza miejscem zamieszkania to super odskocznia:).
 

osa123

User



Do³±czy³: 23 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-15, 14:58   

Ja też uwielbiam podróże! Na pierwszym miejscu mojej listy jest Grecja, później Włochy. W tym roku wybieram się na obóz do Hiszpanii z Funclub - mam nadzieję, że dołączy ona do mojej listy NAJ ;)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-04-16, 10:11   

Chyba jedno z najdroższych hobby dla zwykłego śmiertelnika. Nie mówię o podróżach po kraju z cyfrówką.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

HardkorowyDziad  

Stały User

Książe Ciemności



Do³±czy³: 23 Gru 2009

   

Wys³any: 2012-04-19, 16:26   

Michael Cera napisa³/a:

Chyba jedno z najdroższych hobby dla zwykłego śmiertelnika. Nie mówię o podróżach po kraju z cyfrówką.



Chyba, że dodatkowo na tym zarabiasz.
_________________
http://[reklama]/
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 10:09   

Ja mam podobnie,w wolnych chwilach bardzo lubię podróżować i robić zdjecia,w szczególności różnym krajobrazom,czy to górskim czy nadmorskim. Uważam,że to bardzo fajne hobby.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-19, 16:09   

Bardzo lubię podróżować. I uwielbiam chodzić po górach, więc w góry często jeżdżę, zazwyczaj dwa razy w roku: zimą na narty i latem do pochodzenia ile się da.
Z większych podróży zaliczyłam Norwegię (byłam tam dwa tygodnie, cudowny dla mnie kraj), Szwecję przejazdem (jazda autokarem bez przerwy wzdłuż kraju + parę godzin w Sztokholmie) i USA (miesiąc, na zaproszenie wujka, ale nie sposób zobaczyć cały ten kraj nawet w rok).
Jedyne co mi przeszkadza w podróżach to pogoda. Nie cierpię, kiedy jest gorąco, nie przepadam za słońcem. Dlatego np. USA, które poznałam w sierpniu, było dla mnie męczące, a klimat Norwegii i góry są idealne.
Chcę podróżować najwięcej ile mi się uda. Moim marzeniem jest podróż do krajów położonych powyżej 55 równoleżnika, czyli Kanada, Islandia, Grenlandia, Skandynawia, Dania. I Holandia. Bardzo lubię naturę i pod tym względem chcę poznać inne kraje.
Oczywiście, lubię też podróże po Polsce. Rowerem, samochodem, wszystkie małe miasteczka, łąki, pola, jeziora, lasy, stare drzewa i stare domy po drodze... Takim podróżom zawsze towarzyszy jakiś spokój, brak pośpiechu.

I lubię też fotografować. 4 lata temu dostałam używaną lustrzankę od wujka i od tego czasu kiedy mogę, pstrykam amatorskie zdjęcia, które - mimo, że są kompletnie amatorskie - ciągle stają się lepsze. Więc targam ze sobą aparat na każde łono natury, na którym uda mi się być. Ludzi raczej nie pstrykam.
Jest jedno jezioro, nad które jeżdżę kilkanaście razy do roku. Fajną zabawą jest dla mnie robienie zdjęć w tamtej okolicy, ale tak żeby za każdym wyjazdem mieć inne, nowe ujęcie. I z czasem robi się trudniej, bo zaczyna brakować miejsc, z których jeszcze nie robiłam zdjęcia. I muszę się starać, żeby wpaść na coś nowego, co mi się bardzo podoba :D

To tyle ode mnie w temacie podróżowania i robienia zdjęć :)
 

kaifasz1  

User


Do³±czy³: 23 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:13   

Ja chciałbym wybrać się kiedyś do Ameryki £acińskiej...
_________________
Nie czytałem regulaminu.
 

placekpan

User


Do³±czy³: 18 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-18, 10:05   

Hehe ;) ja będę w tym roku w Japonii. Możecie mi pozazdrościć tylko :P
 

bossik  

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-09-29, 20:47   

Myślę że każdy gdyby miał taką możliwość to by jeździł po świecie by poznawać nowe miejsca, nowych ludzi. Też lubię podróżować, na razie na tyle na ile mi pozwalają finanse. Co roku odwiedzam jakieś miasto w naszym kraju ale też wykupuję wczasy ze zwiedzaniem w Itace i śmigam do jakiegoś kraju europejskiego. Teraz planuję pojechać do Barcelony i poznać miasto Gaudiego.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 15:17   

Podróże i fotografia to połączenie moich dwóch ukochanych hobby. <3 Zawsze, gdy gdzieś wyjeżdżam, biorę ze sobą aparat. Uwielbiam zwiedzać różne miejsca i uwieczniać je na zdjęciach. Jak na razie, w ciągu swojego krótkiego życia, odwiedziłam 30 państw + 4 przejazdem. Całkiem przyzwoicie, tak sądzę. Nie mogę doczekać się następnych podróży, zarówno tych zagranicznych jak i po Polsce. Nie lubię siedzieć w miejscu, w domu, raz na jakiś czas muszę wyjechać i zająć się tym, co lubię, co daje mi trochę odpoczynku i satysfakcji.
 

izulek

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-25, 10:51   

Jakiś czas temu, wpadłam, razem ze znajomymi, na pomysł podróżowania po Polsce. Zaczęliśmy od województwa łódzkiego i powiem Wam, że jest tyle do zobaczenia, że nie starczyło nam na wszystko czasu. Na parę dni zatrzymaliśmy się też w baaardzo klimatycznym miejscu: Nie mogę sie ju z doczekać, kiedy wybierzemy się w następny wypad ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com