Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

placek

Wymiatacz

Wysłany: 2014-11-28, 17:36   

Ja uwielbiam i podróże i fotografowanie nowych miejsc. Równie mocno lubię moment wywoływania zdjęć przez internet i oglądania rezultatów mojej pracy :)

joannak

Stały User

Wysłany: 2014-12-11, 08:57   

Wczoraj byłam w ?wierklańcu - mają tam taki zespół pałacowo parkowy i jest tam naprawdę przepięknie. A jako, że był lekki przymrozek to udało mi się zrobić kilka świetnych zdjęć.

Andrzej1456  

User

Wysłany: 2015-02-19, 14:41   

Witam!
Ostatnio pojechałem do Pragi. Piękne miejsce do robienia zdjęć. Zabytki, mosty, pomniki, muzea. Najlepsze zdjęcia wychodzą wieczorami jak Praga jest oświetlona lampionami. Będąc tam trzy dni wynająłem apartament. Korzystałem z wyszukiwarki na stronie http://www.only-apartment...enty-praga.html . Super rzecz. Serwis wygenerował hotele według ceny w Pradze i okolicach. Można powiedzieć, że miło spędziłem czas. :)

DeSade  

Pogromca postów

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2015-02-19, 14:51   

Jak podróże, to nie fotografia.
Podczas swoich wędrówek nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, ponieważ to zbrodnia nie patrzeć, tylko zrobić zdjęcie i pójść dalej.
Ale przyglądam się zawsze tym robiącym
Sagrada Familia i toaleta gdzieś tam z boku. Generalnie na tym polega ich talent.

[ Dodano: 2015-02-19, 14:57 ]
Później w domu sobie siedząc jak już wrócą zamiast używać rozbudowanych zdań, mówią tylko: o proszę a tu Sagrada familia.
Wszystko jednak ma charakter przechwalania się, jeżeli nie pokażesz im zdjęć, to po prostu nie uwierzą ci na słowo, tylko i wyłącznie na zdjęcie w telefonie.
To jest twoja przepustka do tego, żeby stać się przez kilka dni obiektem, któremu uprzykrza się życie, albowiem wzbudza to niepohamowaną zazdrość i o to chodzi.
Natomiast, kiedy ja przyjeżdżam z podróży, to jem przede wszystkim z rodzicami ciepłe bułeczki z jagodami, i mówię im o tym jak wygląda Sagrada Familia i wiele innych. Między tymi kawałkami ciepłej bułki, pojawiają się słowa.
a jedyny dowód jaki mam to opalenizna, bo wszystko inne wędruje do śmieci.

[ Dodano: 2015-02-19, 14:59 ]
A oni głaszczą mnie po włosach mówiąc ; dziecko drogie.

Na tym to polega zdaje się.

borsuk

User

Wysłany: 2015-10-24, 11:11   

Według mnie masz rację. TEż byłam na wycieczce z kobietą, która ciągle tylko fimowała, i tak tych filmów nie obejrzała później, a omijało ją to co dzieje się teraz

loozik

User

Wysłany: 2015-11-24, 18:42   

majkaa01 napisał/a:

Moim zdaniem miejsca które warto odwiedzić w Polsce to przede wszystkim morze, Zakopane i mazurskie jeziora :)

No te ostatnie są fenomenalne, choć przez wielu jakby lekceważone. A to błąd, bo to istny cud natury. Widzieliście może wyspy na mazurach? Rewelacja na wyciągnięcie ręki!

barnow1

User

Wysłany: 2017-04-05, 15:09   

Jeżdżąc z rodzicami na domki letniskowe nad zalew Sielpia, udawało mi się zawsze uchwycić sporo ciekawych fotek. Jak tylko odgrzebie je na dysku to podeślę :) :!:

gasiu  

User

Wysłany: 2017-04-06, 07:25   

Ja jeżdżę co roku do Włoch, robię trip i po drodze odwiedzam znajomych którzy opuścili nasz kraj :-P Punktem docelowym jest Rzym, uwielbiam tamtejsze jedzenie i klimat. Jedynym problemem zawsze były noclegi, bo nigdy nie wiedziałem kiedy dokładnie dotrę, ale ostatnio wyczaiłem stronkę http://viavirginia.pl/. Pokoje można zamówić z dnia na dzień bo szeroki wybór no i nie drogo + śniadanie. :-)

bosfos  

User

Ostrzeżeń:
 6/3/6

Wysłany: 2017-04-07, 06:34   

Polecam Maderę!

scorpion  

User

Tłumik

Wysłany: 2017-04-07, 15:59   

Zakopane! Tam to jest dopiero pole do popisu dla fotografów :)

zent

User

Ostrzeżeń:
 6/3/6

Wysłany: 2017-04-13, 06:35   

scorpion napisał/a:

Zakopane! Tam to jest dopiero pole do popisu dla fotografów :)

Ale nie tylko Zakopane. Ciekawą miejscówką są też Bieszczady czy Beskidy.
Szczególnie te ostatnie są w miarę łatwo dostępne, mają urokliwy Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego.
Największe miasta tego regionu to Żywiec i Bielsko-Biała. Szczególnie ta ostatnia wydaje się być interesująca, tutaj kilka ciekawostek: http://hotelnabloniach.pl...y-podbeskidzia/

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com