Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-09-09, 12:11   

Tak, wszystko w ulubiony motyw. WSZYSTKO.

 

antonóffka  

User



Do³±czy³a: 17 Wrz 2015

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2015-09-20, 19:10   

W jej wieku też postawiłabym na coś uniwersalnego...
Ale na dzień dzisiejszy - jeśli lubi - to zamiast tapety w motywy z bajek postaw na naklejki (oczywiście po wcześniejszym pomalowaniu pokoju), jak się znudzą wystarczy odkleić i po dekoracji ;) Co do mebli - dobrałabym do tych granatowych mebli fajne kontrastowe okleiny, może z jakimś ciekawym wzorem i w taki sposób bym je odnowiła. Wymienianie płyt to chyba zbyt dużo roboty.

Do tego dodatki - poduchy, ciekawa lampa, świeczki. Myślę, że by się jej spodobało ;)
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-20, 19:27   

Ja z własnego doświadczenia mówię, bo pamiętam jak to było jak miałem 10 lat, i zawsze nienawidziłem "dziecięcych pokojów".

Tak mnie to denerwowało... zawsze chciałem mieć supernowoczesny designerski pokój, w schludnym wystroju, żadnych ozdób, może poza konkretnymi figurkami, ale takimi na prawdę konkretnymi, no i do tego jakiś obraz na ścianie. ¯adnych pastelowych kolorów, żadnej dziecięcej gównoburzy, po prostu gładkie, foremne, schludne i czyste powierzchnie, a jeśli zabawki to nie takie, które po wyjęciu są z automatu rozwalone w promieniu dwóch metrów. Właściwie to nigdy nie miałem zabawek, poza planszówkami. Do dziś zresztą czuję ten respekt do planszówek. Uwielbiam sobie pograć od czasu do czasu jak jest z kim.

Wiem, że nie pomogłem, ale chciałem zwrócić uwagę na to, oczywiście każde dziecko jest inne, niektóre uwielbiają ozdóbki i inną gównoburzę, ale nie ma sensu z tym przesadzać i kupować np. łóżka w kształcie autka. Widziałem raz takie w sklepie meblowym i znienawidziłem z miejsca.
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-09-28, 07:00   

najlepiej zrób na biało i klasycznie
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

Ula87  

User



Do³±czy³a: 20 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 19:14   

Ja także jestem za poÅ‚ożeniem fototapety, szczególnie u dziesiÄ™ciolatki:-) Moja córka od zawsze miaÅ‚a fototapety, najpierw z księżniczkami i jednorożcami, potem ze zwierzÄ™tami, ale takie na caÅ‚Ä… Å›cianÄ™, a teraz ma motywy muzyczne:-) Teraz sÄ… tak przepiÄ™kne i imponujÄ…ce wzory, że naprawdÄ™ można oczoplÄ…su dostać, o , na przykÅ‚ad tutaj: http://fototapetynawymiar.com/fototapety-laka-173/ . Fototapety jest Å‚atwo poÅ‚ożyć i Å‚atwo „zdemontować”, a afekt jest niepowtarzalny – od razu caÅ‚y pokój zmienia siÄ™ w magicznÄ… krainÄ™, nic tego nie zastÄ…pi, żadna farba...
_________________

 

paula.rozman

User



Do³±czy³: 13 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-22, 15:09   

Pomysł z prezentem w takiej postaci jest bardzo dobry i popieram tym bardziej że pokój dla takiej małej dziewczynki jest czymś bardzo ważnym dlatego pewnie narzeka na to że mieszka w pokoju w którym są jeszcze pozostałości po bracie i nie jest tak urządzony jakby tego chciała. Jednak ja na waszym miejscu zdecydowałabym się raczej na to aby ona sama wybrała sobie mebelki, kolory farby zasłonki i wszystkie inne elementy. A co do fototapety ja też uważam że jest to świetny pomysł na pewno znajdziecie taki z motywem konia
 

sAnia

User


Do³±czy³: 03 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-03, 19:14   

Ta fototapeta jest piękna: http://www.taniefototapet...ZACE-KONIE.html moja córka też lubi konie więc mamy coś podobnego
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2015-12-04, 12:06   

sAnia napisa³/a:

Ta fototapeta jest piękna: http://www.taniefototapet...ZACE-KONIE.html moja córka też lubi konie więc mamy coś podobnego



Uważam, że najlepiej jest pomalować ściany ,fototapetę zerwać i nie pytać córki jakie chciałaby meble, bo wymyśli coś takiego, że Wam szczęka opadnie. Dzisiaj dzieci mają bardzo nierealne pomysły,nierealne do spełnienia dla rodziców. A skoro meble są stare, córka ich nie chce za bardzo,ja dałabym ogłoszenie - dzisiaj kolekcjonerów starych mebli jest mnóstwo, a za uzyskane pieniądze kupić jej coś bardziej "dzisiejszego" ;) Chyba, że stare meble mają jakąś sentymentalną wartość dla samych rodziców,ale skoro chcą zrobić przyjemność włsanej córce..........
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-12-04, 14:02   

Fototapeta jest fajna, do momentu gdy trzeba ją zrywać :)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2015-12-09, 10:58   

meliors napisa³/a:

Fototapeta jest fajna, do momentu gdy trzeba ją zrywać :)



Właśnie o tym wspomniałam wyżej. Fototapeta - to zły pomysł,ona nie jest na wieki,a przy dzieciach nie zdaje absolutnie egzaminu,w dodatku kiedy będzie się chciało jej "pozbyć" mogą być problemy.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

malika  

User



Do³±czy³a: 05 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-13, 10:41   

Ja też bym pomalowała ściany i przeszła się do salonu Agaty, bo akurat dla takiej dziewczynki to mają meble różnej maści, jakości i producentów. Sprzedawcy chętnie doradzają w wyborze, ale i córka będzie miała tutaj na wybór bardzo duży wpływ :)
 

Chantal23  

User


Do³±czy³a: 13 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-13, 23:57   

Zmieńcie może obicie mebli na jakieś jasne beżowe a do tego może fototapeta w jakieś koniki, jeśli Wasza córcia je uwielbia. Uważam, że dawania czegoś z bajek Disneya za jakiś czas wyda sie jej dziecinne. ;)
 

Hermiona78

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-16, 13:06   

My urządziliśmy sami pokój córki nie pytając jej o zdanie, była jeszcze za mała ale wzięliśmy pod uwagę że pokój będzie dorastał z nią wieć zrezygnowaliśmy z typowo dzieciątkowego wystroju i wybraliśmy meble i wzory które sprawdzą się również u nastolatki. Sprawdziło się. Pokój do tej pory przeszedł 1 lifting i jest super.
 

mlotert

User


Do³±czy³: 01 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-01, 06:59   

Pochwalcie się tutaj zdjęciami pokoi waszych córek ;) szukam inspiracji
 

kamin

User


Do³±czy³: 27 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-27, 08:31   

Ja kupiłam naklejki na ścianę, nie będę wam podawać strony bo jest ich mnóstwo w internetowych sklepach ;)
_________________
http://jagodyacai.info/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com