Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cwiruuu  

User

ehe xd


ImiÄ™: Emilia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 13:12   Pokój ;)

Chcę wyremontować sb pokój... ale waham się nad kolorami ścian... czerwone czy fioletowe? A może jeszcze inne?
Jeśli czerwone to chciałam jeszcze czarne znaki chińskie gdzieniegdzie, a jeśli fioletowe to zielone wzorki lub coś w tym stylu...
A może proponujecie jeszcze inaczej?
A żeby nie było... mam 15 lat... słucham rocku [ Paramore ] i nie lubię różu ;D
_________________
`Chciała, żeby wszyscy ją zaakceptowali, zrozumieli i pokochali. Problem polegał na tym, że chciała być jednocześnie sobą ...`
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-01-07, 13:44   

rocka.

nie szalej za bardzo z kolorami, po jakims czasie bedziesz miec dosc i nie bedzie szlo tam mieszkac. Proponuje szare i ciemno/jasnoniebieskie sciany, z fototapeta chmur na jednej?
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-07, 13:53   

parampampam.
współczuję Ci mieszkać w czerwonych ścianach. agresja się wzmaga :D
w niebieskich ścianach to strasznie chłodno musi być.
http://www.dobreprogramy....ykul,11315.html
zerknij tutaj. mi takie programiki pomogły przy tworzeniu wizji remontu pokoju
_________________
meow
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 14:05   

Najlepiej wybierz jakiś spokojny kolor, aby się dobrze było uczyć. Fajne są dwa odcienie fioletu. Można też pokombinować z tapetą, w poszczególnych miejscach (do fioletu ładnie wygląda czarna w kwiaty).
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 14:29   

Jak chcesz mieć jakiś ciemny kolor(powiedzmy czekoladowy...) To nie dawaj go nigdzie tylko na ściane na którą pada światło z okien i proponuje ściane(y) tzw "pomarszczone" zwykła szpachla z wyżłobieniami i jedziesz tym po gładzi i masz efekt :D
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 15:41   

Ja bym na Twoim miejscu takich ostrych kolorów nie wybierała, bo one pomniejszają pokój przez co czujesz się przytłoczona.
Najlepiej jakieś jasne barwy, które działają pozytywnie na przykład jaśniutki fiolet.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 16:26   

Mam czerwony pokój w czarne napisy, a dokładnie nazwy zespołów. Do tego ciemne masywne meble i czarno- szary dywan.
Nie jest w nim ciemno i nie wygląda jak nora, a to z tego powodu, że mam słoneczny pokój.

destrukcyjna napisa³/a:

agresja siÄ™ wzmaga :D


Powiedzmy, że ten kolor napędza :D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 16:32   

To chyba też zależy od wielkości pomieszczenia, bo o ile całkiem spory pokój mojej koleżanki pomalowany na żółto-czerwono wygląda korzystnie, o tyle nie wyobrażam sobie mojej norki z krwistymi ścianami. Chybabym oszalała...
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-01-07, 16:37   

Ja na twoim miejscu tapete wrzucił np w tematyce Rocka;) i jakieś fajne gadżety w tematyce lub plakaty
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-07, 18:06   

Hm może jakiś jasno pomarańczowy. Wtedy będzie lepsza (cieplejsza) atmosfera. Poza tym możesz zawsze użyć szablonów i np na brązowo upiększyć sobie pokój.
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Martsia1  

User

:)



ImiÄ™: Marta

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2010

Sk±d: :)

   

Wys³any: 2011-01-07, 19:23   

Hmm może jakieś cytaty z piosenek Paramore na ścianach? :D
Nie radzę czerwonego, sama mam ciemno czerwony pokój i strasznie mnie dołuje;D
_________________
dopiero późną nocą
przy szczelnie zasłoniętych oknach
gryziemy z bólu ręce
umieramy z miłości
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-07, 19:32   

cwiruuu, co do twoich pomysłów to podobają mi się oby dwa zarówno czerwony jak i fioletowy,ale bardziej jednak ten drugi.
 

anastacia  

User

Anastacia



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-07, 20:04   

Mmm ja bym spróbowałą z zielenią i fioletem (z przewagą zieleni) uspokaja , działa kojąco na oczy i uwierz mi przyda sie taki kolor po powrocie ze szkoły czy jakimś szalonym weekendzie , to będzie pokój w którym wypoczniesz :)

Mój jest Czerwono-pomarańczowo-żółty w pasy ukośne i jest strasznie jasno rano bo rolety są również jaskrawożółte ;P
Da się przeżyć ale często drażni ;)
_________________
¦liweczka w diabelskim kompocie
 

Xander

Wymiatacz


Do³±czy³: 06 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-08, 00:14   

A ja bym był za czerwienią. Fioletowy to zimny kolor, nie bez powodu zimnymi barwami łatwo malować smutne, melancholijne obrazy. Miałem niebieskie ściany w gimnazjum, i szczerze mówiąc bardzo chętnie uciekałem stamtąd na "piętro żółte". Może przygnębiać. Ja jestem zdecydowanie za czerwonym, wprawdzie pokój mam w łagodnej "wyblakłej" żółci, ale kuchnię i przedpokój pomarańczowe. I wcale nie wygląda to żarówiastwo, grunt to dobrać odcień.

A co do chińskich znaczków to uważaj i sprawdzaj w słowniku każde słowo, bo pasjonaci języków dalekowschodnich mają często duże poczucie humoru - a zapewne nie chcesz się po roku dowiedzieć, że Twoim rozmyślaniom w łóżku towarzyszy nie konfucjańska mądrość, a "kurczak w pięciu smakach". :-P
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2017-04-22, 17:53   

Myślę, że czerwony czy fioletowy to za ciemne kolory na pokój. Może być czerwony, ale na dwóch ścianach czy jednej a reszta na przykład beżowa, i oczywiście jakieś mocne dodatki w kolorze zielonym, czerwonym czy czarnym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com