Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Faur  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-10, 16:53   

Zapomnieliście o Republice.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-10, 22:45   

Hey, SDM, Renata Przemyk, Kult, Totentanz, okazjonalnie Republika. Kiedyś słuchałam jeszcze trochę Comy, Apteki, Partii, ¦wietlików... Polska muzyka jest niestety moim zdaniem mało różnorodna i zwyczajnie gorsza od jej zagranicznych odpowiedników, a polskie zespoły które lubię mogę policzyć na palcach. Nie znoszę natomiast wszelkich składów-dinozaurów typu Perfect czy Budka Suflera, kompletnie nie rozumiem czym się tu jarać. Kilka radiowych hitów i to wszystko, szlaków innym muzykom raczej nie przetarli.

Ooo, ogromny talent miał też Andrzej Zaucha!
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

DCamillus  

User


Do³±czy³: 23 Gru 2011

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2012-02-11, 19:07   

KAT na pierwszym miejscu zdecydowanie, poźniej Vader, Blackowy (!) Behemoth (Lasy Pomorza itp.), Alastor, a z takich metalcorowych, które metalem jednak nie są to Frontside. Coś tam czasami słucha jeszcze zespołów typu Turbo, ale to rzadko.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-11, 19:51   

Paktofonika, Kaliber, Płomień 81, stare dobre czasy.
Teraz świat, schodzi na psy. A co za tym idzie wykonawcy, którzy stoczyli się na tyle, żeby nagrywać takie kawałki. Wszystkie dzisiejsze piosenki są o tym samym. Czyli o NICZYM.
Ewa Farna? Honey? ProszÄ™ Was... :-|
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

MrsTramwaj  

User


Do³±czy³a: 07 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-11, 20:00   

U mnie króluje Republika. Jednak podobają mi się niektóre piosenki Natalii Kukulskiej, Piaska. Od czasu do czasu lubię też posłuchać Rubika. Gdyby się tak porządniej rozejrzeć, to na pewno byłoby w czym wybierać :3
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-11, 22:14   

mam sentyment do paru starych polskich zespołów takich jak chociazby maanam czy hey ale nie jestem wielką fanką, wole nowe polskie zespoły takie jak gas chamber melodies czy Words mean nothing. jesli chodzi o ewe farne i tym podobne to gardzę popem, zarówno nowym jak starym
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

yauvanam  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 11 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-12, 01:10   

Cool Kids of Death, Republika, Dżem, Chłopcy z placu broni, Hey, O.N.A., Farben Lehre, The Analogs, Abraxas, Hurt, Dezerter, KSU, ¯ywiołak, Coma, Turbo, Zabili mi żółwia, Niemen, Kobranocka, Normalsi, Kult, Renata Przemyk, Lady Pank.. Dużo dobrych zespołów mamy.
_________________
She's lost control.
 

Player_casual  

User


Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2012-02-14, 11:46   

Acid Drinkers! I ostatnio Luxtorpeda. Poza tym jest Riverside, chociaż bardziej znany na zachodzie niż u nas... Poza tym klasyki: Lady Pank, Dżem, Republika, Turbo - wiadomo :)
 

zustine

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-14, 21:45   

Zostało już wymienione wszystko to czego ja słucham więc nie będę się powtarzać.

Dodam tylko fenomenalny Polski zespół z moich okolic People Of The Haze.
http://www.youtube.com/watch?v=siydta6z_pA

Dla mnie rewelka ;p
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2012-02-15, 18:53   

To ja oczywiście polecę swoich przyjaciół z zespołu h.R.A.B.I.A, którzy niektórzy mieli okazję obserwować w piewszej edycji Must Be The Music. ¦wietna muzyka, budowa tekstów i zdecydowanie warte przeżycia koncerty. Jak dla mnie, jeden z najciekawiej rosnących obecnie zespołów, który robi, ile może, i co najważniejsze, robi to szczerze: http://www.myspace.com/hrabiamielec
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-02-15, 23:33   

Ostatnio zacząłem słuchać jeszcze SDM :)
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-15, 23:45   

ahh...przypomniały mi sie dwa polskie nowsze zespoły, warto po słuchać, wole zdecydowanie je od staroci. wiec polecam star guard muffin oraz fenomenalne power of trinity
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-19, 15:53   

Beka z 99% znanych polskich wykonawców.

Trzeba mieć naprawdę nikłe pojęcie o muzyce, żeby słuchać lady pank, budki suflera albo kazika.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-03-28, 17:57   

Marek Grechuta, Czesław Niemen, Janusz Radek, Jacek Kaczmarski, - to będzie na tyle. Artyści których cenie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

MC97  

Stały User

an artist.



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Mar 2012

Sk±d: Paradise City.

   

Wys³any: 2012-03-28, 18:28   

Polska muzyka?
JASNE!
Mamy(liśmy) wiele fajnych zespołów, większość tu wymieniono ;) , czyli np. Lady Pank, Dżem, Republika itp. Ich piosenki są dobre, bo polskie - i stoją na wysokim poziomie. Warto słuchać polskich piosenek, bo są osoby, które zapatrują się na zagranicznych wykonawców, zapominając o polskich perłach.
Co do nowych 'gwiazd', to nie podchodzą mi, i wszystkie młode "nadzieje" polskiej muzyki, a w zasadzie popu mnie nie kręcą. Oczywiście są wyjątki, bo czasem możemy usłyszeć o stosunkowo młodych polskich grupach rockowych ;) .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com