Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 19:48   

Szekle napisa³/a:

Ale przeciętny w czym, bo temat oklepany, aktorzy źle grali, co w nim był takie przeciętne?



Temat nie jest oklepany, to poważny temat, o którym nie mówiło się wcześniej w kinie. Aktorzy grali słabo, ale czego się spodziewać po polskich aktorach, ludziach typu ¯mijewski. Po prostu nie udźwignęli tego filmu. Nie mówię, że w Polsce nie ma dobrych aktorów, bo kilku jest. Ale ten film nimi nie błyszczy. Poza tym film jest strasznie sentymentalny, gra na emocjach widza i tylko w ten sposób próbuje ukazać swój artyzm.

Szekle napisa³/a:

porównajmy "Listę Schindlera" i "Katyń"



To jak porównywać czołowego piłkarza ligi hiszpańskiej lub angielskiej z szarym polskim grajkiem, tłukącym się gdzieś po obrzeżach 1 ligi.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 09:16   

poem sometimes napisa³/a:

Temat nie jest oklepany, to poważny temat, o którym nie mówiło się wcześniej w kinie. Aktorzy grali słabo, ale czego się spodziewać po polskich aktorach, ludziach typu ¯mijewski. Po prostu nie udźwignęli tego filmu. Nie mówię, że w Polsce nie ma dobrych aktorów, bo kilku jest. Ale ten film nimi nie błyszczy. Poza tym film jest strasznie sentymentalny, gra na emocjach widza i tylko w ten sposób próbuje ukazać swój artyzm.


A Englert, Stenka? No i skoro aktorzy byli źli to kogo chciałbyś tam na przykład zobaczyć?
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 09:50   

Cytat:

A Englert, Stenka? No i skoro aktorzy byli źli to kogo chciałbyś tam na przykład zobaczyć?



Szekle, ja bym chciała tam zobaczyć Ciebie, tuż przed egzekucją kłóciłabyś sie pewnie o lepsze miejsce w grobie zbiorowym... Oczywiście jako aktorkę bo jako faktycznego więźnia jakoś Cię tam nie widzę, nie pasujesz.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 09:50   

Szekle napisa³/a:

A Englert, Stenka? No i skoro aktorzy byli źli to kogo chciałbyś tam na przykład zobaczyć?



Mniej polskÄ… obsadÄ™.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 10:46   

Taurie napisa³/a:

Cytat:

A Englert, Stenka? No i skoro aktorzy byli źli to kogo chciałbyś tam na przykład zobaczyć?



Szekle, ja bym chciała tam zobaczyć Ciebie, tuż przed egzekucją kłóciłabyś sie pewnie o lepsze miejsce w grobie zbiorowym... Oczywiście jako aktorkę bo jako faktycznego więźnia jakoś Cię tam nie widzę, nie pasujesz.


Och, jaki śmieszny żart ci wyszedł.

poem sometimes napisa³/a:

Mniej polskÄ… obsadÄ™.


Czyli kogo konkretnie? Kogo kim bys zastąpił.

Sama bym tak nie szalała ze ściąganiem zachodnich aktorów. Czytałam recenzję dotycząca filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" no i widziałam fragment filmu (całego jeszcze nie miałam czasu obejrzeć). Z tego co zobaczyłam szło mi się zgodzić z recenzją że główna postać była mało polska, mało słowiańska. Zero takiego naszego polotu. Co innego Stenka w roli matki, co prawda rola drugoplanowa, ale podobała mi się.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 15:22   

Szekle, tym bardziej skoro nie zrozumiałaś.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 17:47   

Szekle napisa³/a:

Czyli kogo konkretnie? Kogo kim bys zastąpił.



Och tak, obracam się w biznesie filmowym i znam aktorów, którzy idealnie pasowaliby do każdej roli, jak również dałoby sie ich zatrudnić. A obsady moich marzeń nie będę wymyślał, bo to głupie i bezcelowe. Prawda jest taka - w Polsce nie ma na tyle dobrych aktorów, żeby udźwignąć taki film.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 18:47   

Taurie napisa³/a:

Szekle, tym bardziej skoro nie zrozumiałaś.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Och faktycznie jestem taka maluczka i niepojętna. O wielka Taurie chyle się przed twym boskim poczuciem humoru jednak moje myślenie go nie ogarnia. O boska Taurie wytłumacz takiemu szarakowi jak ja o co ci chodziło.

poem sometimes napisa³/a:

Prawda jest taka - w Polsce nie ma na tyle dobrych aktorów, żeby udźwignąć taki film.


poem sometimes napisa³/a:

Nie mówię, że w Polsce nie ma dobrych aktorów, bo kilku jest.


Niech zgadnę, ale ci dobrzy nie nadają się akurat do tego filmu? czyżby to byli aktorzy pokroju Johnego Depp'a i tak jak on potrafią zagrać dobrze tylko jedna rolę?
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 22:47   

Szekle napisa³/a:

Niech zgadnÄ™, ale ci dobrzy nie nadajÄ… siÄ™ akurat do tego filmu?



Nie wiem, skąd takie wnioski. Może się nadają, może nie. Nie zagrali w nim.

Szekle napisa³/a:

czyżby to byli aktorzy pokroju Johnego Depp'a i tak jak on potrafią zagrać dobrze tylko jedna rolę?



Nie ma w Polsce aktora pokroju Johnny'ego Deppa. Nie mam pojęcia, czy to z jedną rolą, to miała być ironia, czy co.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 09:21   

Szekle napisa³/a:

czyżby to byli aktorzy pokroju Johnego Depp'a i tak jak on potrafią zagrać dobrze tylko jedna rolę?



Rozumiem, że oglądałaś jeden film z tym aktorem. :wstyd:
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 10:50   

Taurie napisa³/a:

Szekle napisa³/a:

czyżby to byli aktorzy pokroju Johnego Depp'a i tak jak on potrafią zagrać dobrze tylko jedna rolę?



Rozumiem, że oglądałaś jeden film z tym aktorem. :wstyd:


Nie, lubię tego aktora, widziałam z nim parę filmów, ale jego rola jest zawsze bardzo podobna. Johnny Depp zawsze gra jakiegoś outsidera.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 10:57   

Szekle napisa³/a:

Taurie napisał/a:
Szekle napisał/a:
czyżby to byli aktorzy pokroju Johnego Depp'a i tak jak on potrafią zagrać dobrze tylko jedna rolę?


Rozumiem, że oglądałaś jeden film z tym aktorem. :wstyd:

Nie, lubię tego aktora, widziałam z nim parę filmów, ale jego rola jest zawsze bardzo podobna. Johnny Depp zawsze gra jakiegoś outsidera.



Czy to źle, zresztą można to określić mianem indywidualisty A jego role nie są podobne. Przemyśl to co chcesz napisać.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Szekle  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 11:11   

Przemyślałam i nadal twierdze że jego role są podobne, oczywiście inna sceneria, fabuła.
Filmy z nim: "Piraci.." "Czekolada" "Charlie i fabryka czekolady" "Sweeney Todd" "Jeździec bez głowy". Wszędzie gra indywidualistę. ja nie mówię, ze robi to źle, bo lubię filmy z nim, ale jestem ciekawa jakby sobie poradził w innej roli. No ale nic to nie temat o nim. Za dużo tu offtopuje. No nic.


Polskie kino złe nie jest, aktorów też się dobrych by znalazło o ile przeciśniemy sie przez Trzebiatowskie, Królikowskich i inne Liszowskie czy Samusionek.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 14:41   

Szekle napisa³/a:

Filmy z nim: "Piraci.." "Czekolada" "Charlie i fabryka czekolady" "Sweeney Todd" "Jeździec bez głowy".



no to akurat wybrałaś najgorsze filmy, w których grał...
ale masz rację, że jego role sa podobne. gra albo ćpunów albo indywidualistów albo jedno i drugie :) no ale nie zawsze.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 17:49   

Szekle, a słyszałaś o "Edwardzie nożycorękim"?
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com