Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

.Forever.  

User


ImiÄ™: Gabriela

Wiek: 25

Do³±czy³a: 01 Kwi 2014

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2014-04-01, 16:12   

1. Wiek: 15 (rocznik 99)
2. Numer GG: 43186029
3. Godziny w których można liczyć
na pomoc: codziennie od 19-22, w weekendy od 18-24.
4. O sobie: Może jestem młoda, ale wiek to tylko liczba. Potrafię słuchać innych ludzi, wczuć się w ich sytuację. Mam kilku takich "stałych pacjentów", którym pomagam w typowych problemach młodzieży; pierwsze związki, problemy rodzinne czy ze znajomymi. Można mi powiedzieć o wszystkim, mimo iż nie zawsze będę mogła pomóc.
5. Problemy w których mogę pomóc: Tak jak napisałam to wcześniej, problemy współczesnej młodzieży. Można do mnie napisać w każdej sprawie, bez względu na to, czego ona dotyczy.
6. Inne: Jestem osobą, której możesz zaufać. Gwarantuje, że nie będę mówić innym o twoich sprawach, zachowam te informacje sobie.
_________________
Il tempo è il migliore dei medici.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-04-01, 16:40   

1 .Wiek: 18
2. Numer GG: 5051761
3. Godziny, w których można liczyć na pomoc: Codziennie, w różnych godzinach. Odpiszę, kiedy będę mogła.
4. O sobie: Staram się patrzeć na życie bardzo realnie i podchodzić do różnych problemów z dystansem, jednak zdaję sobie sprawę z tego, jak w niektórych momentach działają emocje. Wiem, że serce może podpowiadać coś sprzecznego z rozumem.Próbuję żyć doceniając każdą chwilę i patrząc pozytywnie w przyszłość. ¯aden problem nie jest końcem świata, a każdy może nas umocnić. Należę raczej do miłych osób, nie ma obawy, że kogoś odrzucę lub pomyślę o kimś cokolwiek niemiłego. Po to właśnie jesteśmy anonimowi :)
5. Problemy, w których mogę pomóc: Nie jestem alfą i omegą, ale staram się pomagać najlepiej jak umiem w sprawach sercowych, problemach ze znajomymi, problemach w domu, pisz w każdej sprawie, jeśli tylko masz ochotę. Znajdę też chwilę na zwyczajną rozmowę :). Temat, w którym nie czuję się najlepiej to oceny w szkole.
6. Inne: Zawsze na niewidoku, także proszę się nie zniechęcać.
 

Sameness  

User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Mar 2014

Sk±d: S³upsk

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:08   

Wiek: 17
Numer GG: 50411083
Godziny, w których jestem: Jestem bardzo często, możesz pisać zawsze - z pewnością odpowiem.
O sobie: Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Jestem nieco zakompleksioną dziewczyną. :-)
Problemy, w których mogę pomóc: Postaram się pomóc z każdym problemem.
Inne: Możesz pisać nawet, jeśli chcesz z kimś po prostu porozmawiać. Chętnie dotrzymam Ci towarzystwa. :oczami:
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:26   

Wiek: 21
Numer GG: 22025856
Godziny, w których jestem: Codziennie bywam na gg w różnych godzinach, jeśli mnie nie ma to napisz a odpiszę później
O sobie: Sport, komputery, polityka, historia, życie
Problemy, w których mogę pomóc: Damy rade z każdym problemem :)
Inne: Jeśli chcesz popisać czasem na gg to pisz śmiało

:-)
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-05-05, 14:30   

1. Wiek: 17
2. Numer GG: 37434501
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Codziennie w godzinach wieczornych.
4. O sobie: Mam na imię Monika, chodzę do LO. Słucham metalu i rocka. Lubię pomagać ludziom. Po liceum zamierzam studiować psychologię. Jestem osobą, którą trudno wyprowadzić z równowagi.
5. Problemy w których mogę pomóc: Przemoc w szkole, samotność, problemy w domu, z rówieśnikami.
6. Inne: Napisz, że piszesz z forum ;)
 

RiO95  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 28

Do³±czy³a: 01 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 13:53   

1. Wiek: 19
2. Numer GG: 8952064
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Każda godzina jest dobra :)
4. O sobie: Ola - 19 latka z poczuciem humoru. Fanka Kory i muzyki z lat 80 ;) Pozytywnie nastawiona do życia, próbuje obudzić optymizm w innych. Chętnie pomogę Ci z problemami. Pisząc do mnie wiec, że możesz pogadać ze mną jak z przyjacielem. Możesz powiedzieć mi wszystko ;)
5. Problemy w których mogę pomóc: Sprawy miłosne, problemy w przyjaźni, nieszczęśliwe zakochania, problemy w domu, szkole, brak akceptacji wśród innych, samotność, stany depresyjne
6. Inne: Pisz śmiało ;)
_________________
Po to jest dziś źle, żeby jutro było lepieej :]
 

Sambox  

User


ImiÄ™: Bartek

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2014-10-14, 21:08   

1. Wiek:21
2. Numer GG: 51800562
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: 19-24/3 w nocy (zależy ile mam do nauki :3)
4. O sobie: Jestem studentem kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się fakultatywnie fizjologią człowieka, psychologią i socjologią. Bez obaw, przed studiami byłem zapalonym longboardzistą, żeglarzem i snowboardzistą, więc nie jestem kompletnym nerdem. Teraz nie mam czasu na nic poza nauką i wolontariatami (no dobra.. troche jestem nerdem.. ale to po to aby pomagac innym)
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystko. Naprawdę jestem w stanie pomóc Ci we wszystkim od tego co zrobić aby nie mieć trądziku do problemów rodzinnych czy osobistych. Razem damy rade ze wszystkim :) Można sobie też po prostu pogadać, czy opowiedzieć jak minął dzień. PISZ ¦MIA£O Z KA¯DYM PROBLEMEM
6. Inne: "Nic co ludzkie nie jest mi obce". Serio.
 

Gapa  

User


ImiÄ™: Agata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Lis 2014

Sk±d: Mielec

   

Wys³any: 2014-11-03, 15:59   

1. Wiek: 18
2. Numer GG: 5362741
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Cały czas on-line :-)
4. O sobie: jestem w klasie maturalnej, lubię słuchać muzyki, jestem otwarta na ludzi, uwielbiam pomagać innym, kocham góry.
5. Problemy w których mogę pomóc: mogę pomóc w każdym problemie lub poprostu jeżeli chcesz poprostu porozmawiać pisz śmiało ;-)
6. Inne: Pisz śmiało o każdej porze :)
 

darka03d  

User

Darkaness


ImiÄ™: Daria

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Sty 2013

Sk±d: ze ¶wiata

   

Wys³any: 2015-02-12, 12:17   

1. 18
2. 45471420
3.Prawie cały czas on-line.
4. Zakręcona, lubiąca rozmawiać.
5. Pomogę w każdym problemie i zawsze chętnie pokonwersuje.
6. Nie gryzę :-D więc śmiałośmiało.
 

Zyzeq  

User


ImiÄ™: X.

Do³±czy³: 28 Kwi 2015

Sk±d: 71

   

Wys³any: 2015-04-30, 16:44   

1. Wiek: 16
2. Numer GG: 47662783
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: 16 - 22, chociaż nie zawsze.
4. O sobie: obdarzony darem empatii, doświadczony przez los, pasjonat informatyki, gier wideo oraz matematyki. Wolontariusz, gracz, człowiek.
5. Problemy w których mogę pomóc: nauka, szkoła, rodzina, pierwsza miłość, narkotyki, komputery, świadome sny, medytacja, NLP, nudy, gama tematów spora.
6. Inne: :)
_________________
"Jeśli ,,a'' oznacza szczęście to a=x+y+z gdzie x to praca, y rozrywki a z umiejętnośc trzymania języka za zębami."
 

Sumire  

User


ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Gru 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-12-13, 15:23   

1.Wiek: 17 lat (rocznik 98)
2.Numer GG: 52320711
3.Godziny,w których można liczyć na pomóc: Nie mam konkretnych godzin, o których zawsze jestem na gg. Można do mnie napisać o każdej porze, nawet jak jestem niedostępna.
4.O sobie: Mam na imię Agnieszka. Chodzę do 2 klasy liceum o profilu dziennikarskim. Jestem osobą miłą, spokojną, zrównoważoną oraz cierpliwą.
5.Problemy, w których mogę pomóc: Problemy psychiczne, takie jak: depresja, nerwica, zaburzenia zachowania oraz fobia społeczna. A także: samotność,odrzucenie, brak przyjaciół, kłótnie w rodzinie, cyberstalking.
6.Inne: Można do mnie pisać, nie tylko z problemami. :)
_________________
''¬le mnie w złych ludzi tłumie,
PÅ‚aczÄ™, a oni szydzÄ…;
Mówię, nikt nie rozumie;
WidzÄ™, oni nie widzÄ…!''
 

Pies Homar  

User



Do³±czy³: 18 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-18, 00:38   

1. 20 latek
2. GG: 54031189
3. Codziennie sprawdzam i odpisujÄ™ :)
4. Przyszły pedagog, myślę że można mi zaufać, a i wysłuchać potrafię. Spędzam dużo czasu z dziećmi i młodzieżą, sam siedzę w tym środowisku przez większość życia.
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystkie.
6. Inne: No nie wiem, polecam siebie :)
 

needweed  

User



Do³±czy³: 25 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-25, 04:19   

1. 17 latek
2. GG: 42909055
3. All Day, All Night ( Serio cierpie na bezsennosc. )
4. Hmmm. Doswiadczony przez zycie, duzo przezylem jak na swoj mlody wiek, wiem duzo o zyciu i potrafie pomoc. :P zreszta co ja sie tu bd rozwodzil.
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystkie.
6. Inne: ;)
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-01-27, 22:33   

1. Wiek: 22
2. Numer GG: 52379441
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: 16 - 22
4. O sobie: Jestem człowiekiem empatycznym i wyrozumiałym. Bardzo lubię pomagać ludziom. Na pewno znajdę dla Ciebie czas :-)
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystkie
6. Inne: Ostatnio rzadko sprawdzam GG, więc napisz dodatkowo na PW lub maila
_________________

 

Manitou

User


Do³±czy³: 01 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-02, 09:31   

1.Wiek -17
2.GG 62402312
3.Godziny popołudnia i wieczory:
4.O sobie- Nazywam sie Julia,chodze do szkoly sredniej .Lubie rozmawiac z ludzmi i pomagac im ;)
5.Problemy w których moge pomóc : spróbuje pomóc Ci w każdym problemie ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com