Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-09-13, 22:07   

1. Wiek:16
2. Numer GG: 9649018
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: 14-20 (często jestem niewidoczny), w weekend 10-20.
4. O sobie: jestem raczej wyrozumiały, jeśli ktoś wsadza sobie czosnek w du** bo fajnie piecze, to raczej staram się z tego nie śmiać, więc nie krępuj się ^^
5. Problemy w których mogę pomóc: problemy z wiarą, z "miłością", lub miłością. Bez różnicy, tak naprawdę.
6. Inne: jeśli potrzebujesz pomocy okołogrowej (gry PC), lub muzycznej (rock/metal) to możesz się również zgłosić do mnie.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-09-17, 23:04   

1. Wiek : 18
2. Numer GG : 1452539 LOGIN SKYPE : karola_1677
3. Godziny w których można liczyć na pomoc : zwykle można mnie złapać po 22, ale siedzę na niewidoku
4. O sobie : lubię rozmawiać, pomagać. nie odwracam się od nikogo i staram się zrozumieć każdy problem i każde zachowanie. sama przecież nie jestem idealna.
5. Problemy w których mogę pomóc : problemy z rodzicami, koleżankami, miłosne.
6. Inne : nie jestem znawcą w każdym temacie, ale postaram się pomóc, jak tylko będę mogła i spojrzeć na wszystko obiektywnie i bezstronnie.
_________________
meow
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-09-18, 08:03   

1.Wiek - 32 lata
2. Numer GG- 138633843.
3.Godziny w których można liczyć na pomoc :wieczorne
4. O sobie :Miła, sympatyczna, radosna
5. Problemy w których mogę pomóc : psychiczne
6. Inne :Moge jeszcze dawać książkowe, albo związane z naszym językiem rady.

ZADZWOÑ TERAZ
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-09-18, 16:40   

wiek: tajemnica
nr: 8971914
godziny: kompa mam włączonego nawet gdy nie używam, pn-pt 15-20, weekendy 13-20, zawsze niewidoczny
o sobie: sprawdź sam, nie umiem o sobie pisać
problemy w których mogę [s]pomóc[/s] udzielić jakiś rad: egzystencjalne
inne: jeśli Cię bije chłopak, bo używasz wyrazy z literką a to daruj sobie pisanie
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Beata93

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 21 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-21, 19:58   Re: Pomoc na GG

1. Wiek: 17
2. Numer GG: 931570
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: po 17
4. O sobie:Mam na imię Beata chodzę do 2 technikum ekonomicznego, lubię spacery z przyjaciółmi wydaje mi się ze zawsze mogą liczyć na moja pomoc poza tym lubię słuchać muzyki i jeździć na rowerze
5. Problemy w których mogę pomóc: najbardziej pasują mi problemy sercowe(nieszczęśliwie ulokowane uczucia , złamane serca....), ale inne tez chętnie wysłucham no i jeśli tylko będę umiała to pomogę tak więc piszcie śmiało razem na pewno damy rade nie wstydźcie się mówić o waszych problemach jakiekolwiek one są. :)
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-10-06, 22:03   

1. Wiek: 20
2. Numer GG: 9829101
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: po 20
4. O sobie: Nie lubię pisać o sobie :)
5. Problemy w których mogę pomóc: Nie ma problemu którego bym się nie podjął rozwiązać :)
6. Inne: Brak :)

/Użytkownik nieosiągalny
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 15:00   

Wiek: 15 (może ktoś tam nie chce z "bachorem" gadać)
Numer GG: 3440216
Godziny: 15-22 ( w zależności w tych godzinach, ale nie cały czas)
O sobie: Nie lubię ludzi, którzy żartują z poważnych rzeczy ;D
Problemy w jakich pomagam: Wszystkie prócz jaki kupić prezent XD
Inne: Jak chcesz pisać często mnie to nie przeszkadza ;) .
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

nulek

User


Do³±czy³: 09 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 18:40   

Wiek: 15 z (dużym) hakiem
Numer gg: 13893115
Godziny: Zgadamy się, a później samo wyjdzie ; D Nie mam ustalonych, stałych godzin komuterowych ; P
O sobie: Coś czego najbardziej nie chciałam pisać ; ) To jaka jestem najlepiej mogliby powiedzieć znajomi, bo widzą mnie zboku ; P No ale: wyglądu może nie będę opisywać, bo chyba nie jest potrzebny, a cech charakteru jest wiele które do mnie pasują, dlatego powiem, że jestem optymistycznie nastawioną z uśmiechem na twarzy osobą, taką do tańca i do różańca, czyli do żartów i do powagi ^^. A tak powaznie to bardzo, bardzo lubie piłkę nożną i muzykę ; ) I to chyba na razie tyle.
Problemy, w których mogÄ™ pomóc: Mam niecaÅ‚e 16 latek wiÄ™c jakiejÅ› specjalizacji nie mam, aczkolwiek zapraszam do napisania do mnie wszystkich tych, którzy potrzebujÄ… rozmowy – tej na poważnie, jak i tej na wesoÅ‚o, tych którzy potrzebujÄ… siÄ™ wyżalić lub podzielić jakimÅ› wydarzeniami, tak aby siÄ™ zrobiÅ‚o lżej na sercu, zapraszam tych których ‘przyjaciele’ zawiedli i nie majÄ… z kim pogadać, doradzić siÄ™; tych którzy potrzebujÄ… znajomoÅ›ci dÅ‚uższej, takiej aby wiedzieli, żę majÄ… z kim prozmawiać. Być może nie zawsze bÄ™dÄ™ umiaÅ‚a doradzić, aczkolwiek i wy mnie czegoÅ› poprzez te rozmowy nauczycie. Tak wiÄ™c zapraszam tych z problemami i bez do znalezienia wspólnego jÄ™zyka ; D
Inne: Często jestem na niewidoku, więc proszę napisać niezaleznie od statusu ; P
: ApelujÄ™ o ‘bezwstydność’ bo rozmowa to nie jest coÅ› czego powinniÅ›my siÄ™ wstydzić, a coÅ› dziÄ™ki czemu lepiej siÄ™ żyje.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do rozmowy ;)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-10-11, 20:08   

Wiek: 23
Numer GG: 8263356
Godziny w których można liczyć na pomoc: Niestety tylko w godzinach od 20 - 22 z powodu pracy i studiów, nie zawsze dostępna w weekendy (zjazdy).
O sobie: Nauczycielka, animator młodzieży.
Problemy w których mogę pomóc: Uczę w gimnazjum, więc przede wszystkim sprawy "szkolne", towarzyskie, sercowe.
Inne: Jeśli idzie o dostępność, to siedzę często na tak zwanym "niewidoku" ;) więc nie należy przejmować się czerwonym słoneczkiem. Jestem osobą wierzącą, więc ma to także oddźwięk w moich opiniach.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Scars on Broadway  

Stały User

Bloger



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-26, 18:03   

1. Wiek: Informacja całkiem niepotrzebna. Jednak dla ciekawskich ukończone 16.
2. Numer GG: 10575129
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: W weekendy trzeba na mnie "trafić", na tygodniu zwykle godziny wieczorne.
4. O sobie: Mam pewien bagaż doświadczeń, bo poznałem obie strony medalu ludzkiego życia. Wiem jak to jest być zerem i wiem jak to jest się nawrócić, znajome mi są pojęcia (nie)szczęścia, przyjaźni... Interesuję się m.in filozofią, psychologią i teologią, mam dzięki temu dość sporą wiedzę na temat ludzkiej psychiki (w tym perswazji), potrzeb duchowych i fizycznych, wiem jak pogodzić wiele czynników z religią, oraz jak łatwo popełnić katastrofalne w skutkach błędy m.in w kontakcie z innymi ludźmi i realizacji własnych celów.
5. Problemy w których mogę pomóc: Teologiczne, psychologiczne, egzystencjalne, związane ze złem, cierpieniem, brakiem akceptacji i mnóstwem tego typu rzeczy. Staram się też pomóc w sprawach miłosnych/uczuciowych, ale jest jeden bardzo ważny warunek, jeżeli chcesz rady w uczuciach - musisz mi zaufać, mimo, że to trudne.
6. Inne: Od razu mówię, że jestem wrednym i bezpośrednim człowiekiem, właśnie dzięki temu wiele osób pożegnało się z problemem. Używam często przenośni i porównań.
 

Pamelson  

Wymiatacz

Wójek ZuA porada



Imię: Paweł

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Kwi 2010

Sk±d: Wroclove

   

Wys³any: 2010-11-06, 16:52   

Wiek: rocznik 90'ty
Numer GG: 219368
Godziny w których można liczyć na pomoc: Ndz-Wt: 16-23, Pt-Sob: 13-18
O sobie:Amatorsko jestem muzykiem i plastykiem, interesuje siÄ™ wieloma zagadnieniami, teologiÄ…, psychologiÄ…, pisarstwem, japonistykÄ….
Problemy w których mogę pomóc: Mogę pomóc rozwiązać każdy problem od zrozumienia równań matematycznych do akceptacji siebie i otoczenia poprzez odnalezienie celu w życiu, czy też zwykłą przyjacielską rozmowę.
Inne: Jestem otwarty na ludzi więc można do mnie pisać bez większego lęku, nikogo nie obrażę ani nie wyproszę :)
_________________
http://TowarzyskieGranie.pl
 

lostmymmind  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-07, 17:29   

1. Wiek: niedługo 18
2. Numer gg: 1137520
3. Godziny: Jestem na gg prawie cały czas
4. O sobie: Nie wiem co mogę tu napisać. Jestem osobą która lubi pomagać.
5. Problemy w których mogę pomóc: KA¯DE!
_________________
Reggae <33
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-11-09, 21:29   

1. Wiek : ..
2. Numer GG : 9862880
3. Godziny w których można liczyć na pomoc : zawsze, gdy jestem żółtym słoneczkiem.
4. O sobie : Klaudia, miło mi. Marzycielka, niepoprawna. Realna optymistka. Zarządzam fluidami, także możesz liczyć na pozytywne energie.
5. Problemy w których mogę pomóc : każdy, z jakim się zwrócisz (oprócz technicznych bzdur). Jeśli przerośnie moje kompetencje, odeśle do innego 'pomocnika'.
6. Inne : nie jestem nieomylna, ale sporóbuje w miare możliwości pomóc.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

NikeZWA  

Stały User

Realistka...



Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

Sk±d: z ³ó¿ka ^^

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:03   

1. Wiek:niepełne 18
2. Numer GG: 19416552
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Pisac mozna zawsze-czesto jestem na niewidoku od 16-17 do okolo 22
4. O sobie: Nastolatka z wieeloma zainteresowaniami :)
5. Problemy w których mogę pomóc: wszystkie poza sprawami technicznymi czy grami :)
6. Inne:w problemach miłosnych tez chetnie pomoge ;)
_________________
W życiu każdej kobiety przychodzi czas,
że chce pobiec do taty siedzącego w ogromnym fotelu
i powiedzieć, że ten mężczyzna zrobił jej 'ała' na sercu
A on podmucha, pocałuje i powie, że znajdzie gówniarza...
 

Furey  

Stały User



Imię: Michał

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Gru 2010

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-23, 20:09   

1. Wiek: 15
2. Numer GG: 3868896
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Można pisać gdy jestem dostępny :)
4. O sobie: Michał, fajny chłopak, nieco tajemniczy, patrzący nieco inaczej na świat, chętny do pomocy, wrażliwy.
5. Problemy w których mogę pomóc: Wszystko, a szczególnie duże doświadczenie w miłości, i przyjaźni, ale także wszelkie problemy trunde do rozwiązania.
6. Inne: Zapraszam do rozmowy, proszę tylko aby dodać na początku że jest się z e-Młodzi.pl. Jeśli podejmę się pomocy komuś to pomogę do końca :D
_________________
Pomoc na GG: 386 88 96
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com