Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2017-05-24, 20:48   

Cytat:

Ostatnio rzadko sprawdzam GG, więc napisz dodatkowo na PW lub maila

Nieaktualne. Dzięki GG Pluginowi, o ewentualnych nowych wiadomościach jestem informowany praktycznie codziennie :-D

Jeśli ktoś chciałby napisać do mnie anonimowo, lub po prostu nie ma konta GG - może wejść na moją osobistą stronę WWW (link poniżej oraz w profilu), gdzie znajduje się GG Widżet, nie wymagający logowania się :-)
_________________

 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-11-27, 18:10   

1. Wiek: rocznik 91, będzie prościej.
2. Numer GG: 64171923
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: Od godziny 18 do późnych godzin wieczornych. W weekendy dłużej zdecydowanie, bywa że i od rana.
4. O sobie: Jeżeli będę wątpić w poziom Twej inteligencji, mogę być nieco szorstka i opryskliwa, ale tak samo pomocna jak i w wypadku, gdybym jakimś cudem była miła i słodka że aż do rany przyłóż. Zazwyczaj ludzie są zadowoleni z rozmów ze mną, nawet jeżeli nic im nie pomagam. Jeżeli mieszkasz w stolicy, nie jesteś psycholem i naprawdę masz problem, to pewnie możesz liczyć na bardziej praktyczną pomoc, czyli rozmowę w cztery oczy.
Z takich rzeczy bardziej mojej osoby dotyczących, mam skłonności do no-lifowania, lubię gry, Anime, seriale itp.
5. Problemy w których mogę pomóc: Kontakty interpersonalne, Egzystencjonalne, Kwestie tożsamości oraz seksualności, problem "nie mam co robić, pogadajmy albo poprzesyłajmy sobie głupie filmiki z jutuba"
6. Inne: Ogólnie nie stronię od rozmów, ale miewam dziwne humory. Ostrzegam tylko. Cały czas na niewidoku, ale to tylko taka gra ;)

Tylko trochę zaktualizowałam.
 

TBMJR  

User


ImiÄ™: Kuba

Wiek: 23

Do³±czy³: 01 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-20, 15:41   

1. Wiek: 17
2. Numer GG: 65766510
3. Godziny w których można liczyć na pomoc: 24/7
4. O sobie: Jestem młodym chłopakiem, interesuje się rozwojem, psychologią i biznesem. Bywam na wielu szkoleniach i spotkaniach w całej Polsce, myślę, że posiadam wiedzę na wiele różnych tematów i będę się starał pomóc :)
5. Problemy w których mogę pomóc: Postaram się pomóc we wszystkim, wymienię kilka spraw z którymi miałem już do czynienia relacje międzyludzkie, zarabianie, znalezienie sensu życia, pogadanie o Twojej i mojej wizji, rozstania, kłótnie i inne problemy w związkach, bycie nastolatkiem, wybór szkoły średniej, no i jak w niej przeżyć i znaleźć znajomych i przyjaciół na całe życie :)
6. Inne: Piszcie w każdej sprawie, jestem otwarty na nowe znajomości!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com