Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:35   

no widocznie... moja dziewczyna jest rok młodsza... chyba juz nic z tego nie wyjdzie;(
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:42   

nie poddawaj sie tak Å‚atwo jak odpuscisz
moze bedziesz tego załował .. a jesli powalczysz nic ci sie nie stanie
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:44   

Jak Ty możesz się tak poddawać... jesteś facetem - nie pozwól, by Twoje szczęście zepsuł ktoś kto Ciebie nie akceptuje. Postawcie na swoim, aż w końcu ulegnie mama dziewczyny.
A może Jej mama słyszała coś o Tobie niedobrego???

[ Dodano: 2008-12-28, 18:47 ]
Bez przesady, ale nikt nie ma prawa podejmować za Ciebie decyzji... skoro mamusi się to nie podoba to Jej problem...walcz i nie pozwól sobie dyktować warunków!!!
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:48   

No ale co ja moge jeszcze zrobic? wszystkiego probowałem juz i nie wiem co jeszcze moglbym...??? Wątpie ze cos takeigo slyszala... na początku nawet sie jej spodobałem puki nie wiedziala ze to cos poważniejszego :-(
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:52   

Bo tracisz nadzieję, załamałeś się...

morpheus napisa³/a:

na początku nawet sie jej spodobałem puki nie wiedziala ze to cos poważniejszego


Pewnie myśli sobie, że jesteś już w takim wieku, że w głowie Ci sex i możesz zrobić coś Jej córce albo, że córka opuści się w nauce... wydaje mi się, ze jest zbyt nadopiekuńcza.
Przepraszam pewnie będzie to niefortunne pytanie, ale co na to ojciec dziewczyny? (Nic o Nim nie wspomniałeś, i z góry przepraszam, że może uraziłam).
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:56   

Nie nie uraziłaś:) ona mowiła mamie ze niech sie o to nie boi a uczy sie dobrze wiec nie ma powodów by zabraniac... A jej ojciec przytakuje tylko temu co mama mówi... Kiedyś tez rozmawiał z jej mamą ale nic nie dało wiec teraz jej przytakuje... I jak tu życ;(
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-28, 18:59   

To pantoflarz :)
A co jeśli przyjeżdżałbyś do swojej dziewczyny??? Przecież Jej mama Cię nie wygoni:) Albo przynieś Jej mamie ładne kwiaty, tatusiowi pół litra i będzie w deseczkę :)
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:02   

No tylko że potem dziewczyna dostanie opieprz za to... Dobrze by bylo gdyby to coś dało ale wątpie;p gdyby byli inni to co innego. Poprostu jej mama nie życzy sobie aby ona miała teraz chłopaka i nic jej nie przekona ja juz to wiem... :-(
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:07   

hmm przecierz mozecie to jakos przebolec
ty zaniedlugo bedziesz miec 18 lat ona chyba 17 bo czytalam ze o rok młodsza prawda ? !
nie pozwól zeby jej mama rozwalila tą milosc ..
a ona nie moze czasem do ciebie wpadac ?? przecierz chyba nie zwierza sie ciÄ…gle mamie .. gdzie chodzi co robi itp.. a moze jak ona bedzie juz miala 17 lat
to jej mama zmÄ…drzeje i bedzie miala wieksze do niej zaufanie
bo moim zdaniem teraz do niej zaufania raczej nie ma ;/
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:10   

Jej mama jest z takich ze raczej nie zmieni zdania szybko...;/ No tak prawda tylko dwie osoby muszą tego chciec a widze ze moja dziewczyna juz jest chyba zrezygnowana;( bo 3 miesiące próbuje przekonać ją i nic... Mogłaby ale mieszka 3-4 km od mojej miejscowośći i trudniej jest tak robić...
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:14   

ale jesli ty jÄ… kochasz a ona ciebie
to nie mozecie tak Å‚atwo zrezygnowac 3 miechy .. rozumiem jak to bylby juz rOk przekonywania ..
o tak wtedy bym mogla dac siana ale po 3 miesiącach o nie ciągnelabym dalej, wkurzalabym sie na rodziców .. zarzucala fochami itp .. chyba z tego powodu nie wywaliliby mnie z domu ;d .. ! walczylabym o swoje ;D
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:15   

misia93 napisa³/a:

to jej mama zmÄ…drzeje

- wiesz jej mama ma już swoje lata i pewnie jest święcie przekonana co jest dobre dla córki ;) Jedynie co to może po pewnym czasie zaakceptować miłość córki i zrozumieć świat młodych ludzi.
A dlaczego miałaby nie mieć zaufanie skoro dziewczyna dobrze się uczy i nie sprawia problemów? Po prostu mamusia strzeże swojej córki...może ma złe wspomnienia ze swojej młodości. :kwasny:
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

morpheus  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 19:21   

jej mama kiedys tez miała podobno tak zakazywane i moze sie odgrywa teraz czy cos...?:( I jeszcze mowi ze i tak na duzo jej pozwala... tylko na co skoro ona caly czas w domu siedzi.. co ona jeszcze od niej chce... Ja juz nie wiem co robic...:(
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-28, 20:43   

moze jej mama teraz wychowuje jÄ… tak jak byla ona wychowywana
ale to nie fer. ! przecierz młodziez sie zmienia .. wiadomo teraz jest
bardziej niebezpiecznie
ale skoro jej ufa .. i kocha ją to powinna zrobic tak zeby jej córka byla szczęsliwa
a nie .. naszczescie ja nie mam takich rodziców ze mi nie pozwalają na spotkania z róznymi chłopakami ;D

ale ja w was wierze ;*
a Wiara czyni cuda ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com