Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Wyniki ankiety

Czy walczyÆ ?

  • nie to bezsÄ™su 22% [ 2 ]
  • tak napewno wam wyjdzie 66% [ 6 ]
  • nie mam zdania 11% [ 1 ]

G³osowañ: 9

Wszystkich G³osów: 9

Autor

Wiadomo¶æ

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-13, 18:53   

yyy staram się pisać normalnie, i nie chwale sie że jestem dyslektykiem i że wolno mi robić błędy bo jakoś mnie to nie cieszy. Jakbym miała czuć się skrzywdzona waszymi zdaniami byłoby to śmieszne. Mówicie tutaj że można się wyleczyć i są badania- wiem głupia nie jestem, aczkolwiek stwierdzono to u mnie niedawno i brnę do tego aby było lepiej lecz trzeba być dyslektykiem aby zrozumieć że to nie tak łatwo !

Dzięki Kris za wypowiedź, dobrze podsumowałeś. Bo mi też się wydaje że z nich to takie pilne dzieciaki nie były. I jeśli mówią że nie można się zakochać to chyba nigdy jeszcze tego nie doznały, znam wiele sytuacji gdzie para była ze sobą od 14 roku życia i potem wzieli ślub i żyją szczęśliwie. Ja po prostu nie boję się swojego romantyzmu. I poprawię że miałam wtedy 13 lat a nie 12 , moim zdaniem to różnica.

Emeklash napisała że bawiła się w chowanego... yyy nie znam dzieci w tym wieku żeby bawiły się w takie zabawy. ;d .

do podymania to może Ty, bo ja raczej nie dążę to tego. - i wtrące tu jeszcze jedno mówiecie że nie można się zakochać w tym wieku a czy nie zauważyliście że dziewczyny w tym wieku uprawiały już sex . ;/
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:05   

WerÆ`ka napisa³/a:

i wtrące tu jeszcze jedno mówiecie że nie można się zakochać w tym wieku a czy nie zauważyliście że dziewczyny w tym wieku uprawiały już sex . ;/


ale dałaś uzasadnienie. -.-

Seks jest czymś bardzo ważnym. trzeba być stuprocentowo pewnym tej drugiej osoby.
Nie dałabym sie dotykać byle jakiemu facetowi, którego znałabym kilka miesięcy. Na to trzeba sobie zasłużyć.
Niestety takie 13-latki mają inny tok myślenia. Nie potrafią czekać, albo powiedzieć nie.
Kierują sie tylko tym co czują. A powinny używać też rozumu.

i to nie jest tak, że nie pamiętam tego, co robiłam kilka lat temu. Też byłam zakochana, ale to była zupełnie inna miłość. Gdy będziesz miała te 18 lat, być może zauważysz róźnice.
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:05   

jeśli chodzi o tę zytuacje, to nic dziwnego, że jest niedostępny dla dziewczyn bo ma dopiero 14 lat, chłopcy w tym wieku raczej się takimi sprawami nie interesują.







zgadzam siÄ™ z tym :P
i nie pisz ze to jest prawdziwa miłośc skoro jeszcze tyle życia przed tb
a jezeli sie nie spytał o chodzenie to raczej myśli ze jestes jego dobra kumpelą i tyle .. ja bym nie zniosla poraszki iż uganiam sie za chłopakiem a on "daje mi kosza" :|
 

Zaczarowana*  

Wymiatacz



Wiek: 46

Do³±czy³a: 08 Lis 2008

Sk±d: z Krainy Magii

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:08   

Eliara. napisa³/a:

Niestety takie 13-latki mają inny tok myślenia. Nie potrafią czekać, albo powiedzieć nie.
Kierują sie tylko tym co czują. A powinny używać też rozumu.


No nie wiem, zależy które... :-P
Ja w tym wieku myślałam mózgiem. Zawsze jak jakiś chłopak chciał ze mną chodzić to zawsze musiałam go poznać, dowiedzieć się czegoś więcej etc.
Zawsze potem było duże rozczarowanie, bo wychodziło szydło z worka
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 19:12   

Jak miałam 10 lat to 3 razy łaziłam na te badania bo podejrzewali dyslekcje i co? Wystarczy wziąc się za siebie.
A co do Twojego problemu to tego typu "zakochań" będziesz miała jeszcze 5000 tysięcy.
Taka jest prawda. Tez zawsze uważałam że och jaka ja jestem wielce zakochana. Potem się tylko z tego śmiałam ;]
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-13, 20:20   

WerÆ`ka napisa³/a:

Emeklash napisała że bawiła się w chowanego... yyy nie znam dzieci w tym wieku żeby bawiły się w takie zabawy. ;d


ech.. w piśmie ciężko jednak wyczuć ironię..

Więc tak dla jasności. Chodziło mi o to, że w tym wieku po prostu chłopaków traktowałam jako dobrych kumpli. Nie przychodziło mi do głowy, żeby się zbierać na jakieś czułości etc..

WerÆ`ka napisa³/a:

do podymania to może Ty, bo ja raczej nie dążę to tego. - i wtrące tu jeszcze jedno mówiecie że nie można się zakochać w tym wieku a czy nie zauważyliście że dziewczyny w tym wieku uprawiały już sex . ;/


Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to masz problem, ale nie życzę sobie, żebyś mnie obrażała, skoro nie rozumiesz przesłania wypowiedzi, jasne?

Ja rozumiem, że można się 'zakochać' mając te 12,13 lat, ale zamiast się życiem cieszyć, to się przejmujesz, że jakiś koleś Cię nie chce. Tego kwiatu to pół światu, a prawdziwa miłość jeszcze przed Tobą.
 

WerÆ`ka  

User

<3


Imię: WeroniCzka Ka¦ Anto

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Gru 2008

Sk±d: Bêdzin . ;pp

   

Wys³any: 2008-12-13, 21:06   

a skąd ja , czy Ty możemy wiedzieć ile ja mam życia przed sobą ?
a może właśnie to jest jakieś uczucie, które przetrwa na wieki ? . przecież nie muszę mieć życia takiego jak wszyscy inni . ! tak wiem baw się i szalej puki możesz . ale ja już nie potrzebuję zabaw .
_________________
"Pomimo Twego 'Nie' (...) Zatrzymać W Sercu Cię"

KoChaM CiÊ </3
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 21:11   

Emm... No tak ;] Ja w sumie tez wiesz! Kurde już 15stka na karku, to nie te czasy co sie szalało, co nie? :P

Weeź przestań. Zauroczyłaś się w jednym typku który jak widac nie jest zainteresowany. :-o
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 21:17   

WerÆ`ka napisa³/a:

wtrące tu jeszcze jedno mówiecie że nie można się zakochać w tym wieku a czy nie zauważyliście że dziewczyny w tym wieku uprawiały już sex . ;/


Nie sprowadzaj seksu i miłości do tego samego poziomu. Wiem, że niektóre latawice tak uważają, ale seks to NIE JEST dowód miłości.

WerÆ`ka napisa³/a:

Bo mi też się wydaje że z nich to takie pilne dzieciaki nie były.


Och, bo tak wiele wiesz... Nam nie chodzi o to, by koniecznie pokazać, że my byłyśmy niewiadomo jakie mutanty z samymi szóstkami, a Ty taka nie jesteś, lecz dążymy do tego, by uświadomić Ci i Tobie podobnym, że w wieku 12-14 lat priorytetem nie jest prawdziwa miłość na zabój i na zawsze.

WerÆ`ka napisa³/a:

znam wiele sytuacji gdzie para była ze sobą od 14 roku życia i potem wzieli ślub i żyją szczęśliwie.


Tak, ja też takie pary z nam. Można o nich poczytać w Internecie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, znasz takie powiedzenie?
I chciałam zauważyć, że widać już oznaki poprawy wypowiedzi. Chyba użycie słownika nie bolało co?
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-13, 22:53   

Cytat:

jeśli chodzi o tę zytuacje, to nic dziwnego, że jest niedostępny dla dziewczyn bo ma dopiero 14 lat, chłopcy w tym wieku raczej się takimi sprawami nie interesują.


sugerujesz że ja i 98% moich znajomych są jacyś inni bo się interesują czy że co?


Cytat:

yyy staram się pisać normalnie, i nie chwale sie że jestem dyslektykiem i że wolno mi robić błędy bo jakoś mnie to nie cieszy. Jakbym miała czuć się skrzywdzona waszymi zdaniami byłoby to śmieszne. Mówicie tutaj że można się wyleczyć i są badania- wiem głupia nie jestem, aczkolwiek stwierdzono to u mnie niedawno i brnę do tego aby było lepiej lecz trzeba być dyslektykiem aby zrozumieć że to nie tak łatwo !


Otóż, ktoś Ci źle powiedział, dysleksja nie jest wyleczalna, dysleksja nie jest chorobą, a zaburzeniem rozwojowym, i dysleksja do błędów ma tyle co piernik do wiatraka, z dysleksją często występuje dysortografia która jest wyleczalna przez trening...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-14, 12:43   

nikt nie twierdzi że akurat ty sie nie interesujesz dziewczynami ale większość chłopaków w twoim wieku owszem
 

5476  

User



ImiÄ™: Krystian

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Gru 2008

Sk±d: Swarzêdz

   

Wys³any: 2008-12-14, 14:02   

1anp napisa³/a:

bo ma dopiero 14 lat, chłopcy w tym wieku raczej się takimi sprawami nie interesują.


Co kolejna wypowiedz to gorsza.
Jak sie nie interesują, jak u mnie w szkole każdy ma gdzieś nauke i tylko zarywają dziewczyny, szkoła ma uczniów od 13-15 roku życia.
I to jest ten etap ,,zarywów'' więc nie mów że chłopcy w wieku 14 lat się tym nie intersują, bo ja nie znam nikogo takiego ;P
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-14, 14:09   

InteresujÄ… sie.
Ja interesowałam sie facetami już w przedszkolu, bo latałam za nimi żeby ich pocałować.
Ale trzeba widzieć granice między takimi miłostkami, a prawdziwym uczuciem.

Mówienie, że przeżyło sie prawdziwą miłość mając 13 lat, albo uprawianie seksu w tym wieku jest po prostu śmieszne i żałosne.
 

5476  

User



ImiÄ™: Krystian

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Gru 2008

Sk±d: Swarzêdz

   

Wys³any: 2008-12-14, 14:56   

lol
sÄ… ludzie nad dojrzali ;] wierz mi
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-14, 15:12   

nie problem jest by w wieku 13-14 lat prawdziwej miłości zaznać, problemem jest by obiekt prawdziwej miłości w tym wieku spotkać...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com