Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-10, 16:27   

Heh to lepiej niż ja.
Ja zawsze miałem 3, bo nie miałem zeszytu, nie chciało mi się pisać, pierdół które nauczycielki mówiły - i za brak zeszytu zawsze pałę dostawałem.
Musiałem nadrabiać 5-tkami ze sprawdzianów. :-D

Ogólnie, uważam, że prowadzenie zeszytu z historii, biologii, geografii jest pozbawione sensu, bo przepisujesz i tak to co w podręczniku... :oczami:
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-07-10, 19:41   

Też tak sądzę :-) .Swoją drogą to ze szkołą to też mogli by coś zrobić.Mamy XXI wiek.Nie mówię żeby usuwać ale żeby naprwawić wady i jakoś zmodyfikować na lepsze.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2016-07-10, 20:21   

$karbówka napisa/a:

Ogólnie, uważam, że prowadzenie zeszytu z historii, biologii, geografii jest pozbawione sensu, bo przepisujesz i tak to co w podręczniku...



W ogóle lekcje historii są bez sensu poza sensem rządowej propagandy rodem z Prus. Przecież to wszystko można w domu przeczytać z książek :D
_________________
#truestory
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-10, 20:42   

Krit napisa/a:

$karbówka napisa/a:

Ogólnie, uważam, że prowadzenie zeszytu z historii, biologii, geografii jest pozbawione sensu, bo przepisujesz i tak to co w podręczniku...



W ogóle lekcje historii są bez sensu poza sensem rządowej propagandy rodem z Prus. Przecież to wszystko można w domu przeczytać z książek :D


Dokładnie tak.
Podobnie jak lekcje WF-u, polskiego, religii, muzyki, plastyki...nie wspominając już o godzinie wychowawczej.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-07-10, 21:50   

Popieram was Panowie :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-10, 21:57   

Gorzej jak się okaże, że każdy z nas trolluje. :]
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-10, 22:27   

Matematyka też w sumie zbędna, bo wszystko policzyć mogą komputery. Chemia jest we wszystkim, więc nie ma potrzeby jej nauczać. Fizyki już i tak praktycznie w szkołach nie ma, więc można spokojnie z niej zrezygnować.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-07-11, 14:51   

O PiS chce wojsko powiększać.Może o tym pomyśleć ? :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2016-07-11, 15:25   

DeVaneio napisa/a:

O PiS chce wojsko powiększać.Może o tym pomyśleć ?



Ja proponuję likwidację państwa polskiego. Wtedy nie będzie potrzeby powiększania wojska, bo i bronić nie będzie czego.
_________________
#truestory
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-11, 18:15   

DeVaneio napisa/a:

O PiS chce wojsko powiększać.Może o tym pomyśleć ? :-D


Ja proponuję program Atom+. Każde gospodarstwo domowe dostanie od państwa bombkę. Znając temperament Januszy, państwo polskie samo się unicestwi.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-07-11, 19:58   

Krit, To kim my wtedy będziemy :-( ?
Szej-Hulud, A z kąd my weźmiemy tyle bomb :-( ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-07-11, 22:39   

DeVaneio napisa/a:

Szej-Hulud, A z kąd my weźmiemy tyle bomb :-( ?


Ze sklepu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-07-11, 23:22   

Brońcie Krzyża!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com