Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: Jimmy FoX | 2013-02-26, 00:44

Autor

Wiadomo¶ć

Michael Cera  

Pogromca postĂłw

angielski lord



Doł±czył: 30 Gru 2010

   

Wysłany: 2013-03-04, 22:58   

MATRIXorg napisał/a:

Zgadzam się, będzie miło, ale uważam że taki dodatek do kolacji na pewno będzie dobry. Na pewno nie pogorszy sytuacji :mrgreen:


Skąd ta pewność? Twój romantyczny dzień kobiet może zakończyć się po zjedzeniu dania i wypiciu wina, kiedy to wyskoczysz po uczcie z jakimś badziewiem :hyhy:
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Doł±czyła: 27 Lut 2013

Sk±d: ÂŁĂłdÂĽ

   

Wysłany: 2013-03-05, 09:47   

Ja będę szczęśliwa jak kwiatka od mojego lubego dostanę. Ale nie wierzę w cuda :P
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

ramsey16

Stały User



Doł±czył: 23 Wrz 2011

   

Wysłany: 2013-03-05, 16:23   

Pytasz z czego ja bym się ucieszyła? No cóż, ja mam specyficzne zainteresowania. :D Np. ucieszyłaby mnie wygrana Arsenalu z Evertonem albo gdybym dostała książkę o kibicach West Hamu też bym się cieszyła. :D A dla dziewczyny, neutralnie, może jakiś kubek? Np. taki -> link . To taki słodki, tani drobiazg i będzie codziennie rano o Tobie myślała jak będzie sobie robiła herbatę :)
 

markoo  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Markoo

Doł±czył: 10 Maj 2010

   

Wysłany: 2013-03-06, 17:20   

Nie jestem kobietą, ale z doświadczenia wiem, że kobiety lubią:
-kwiaty
-biĹĽuteriÄ™
-perfumy
-kino i kolacja
-moĹĽe jakiĹ› duĹĽy miĹ›

Moja Dziewczyna, nie koniecznie na dzień kobiet, gdy dostaje kwiaty, czy jakiś inny prezent, jest zawsze ucieszona.
Tylko pamiętaj kolego, nie kupuj jednego kwiatka, tylko wysil się na ten bukiet. £adny bukiet z róż, możesz kupić do nawet 40 zł. Może to dużo, chociaż uważam, że taki wydatek, przyniesie Tobie jak i Twojej Koleżance - przyszłej dziewczynie zapewne, dużo radości. Tobie sprawi to radość, dlatego, że ona się ucieszy.
 

zimowinka23

Stały User



Doł±czył: 01 Gru 2010

   

Wysłany: 2013-03-07, 22:09   

Czasami najbardziej ucieszy prosty prezent. Nie trzeba wymyślać jakiś wyszukanych, bo później trzeba będzie podnosić poprzeczkę :-)
 

stylowakasia

User


Doł±czył: 09 Maj 2015

   

Wysłany: 2015-05-09, 18:15   

Polecam fajny katalog wprezencie.co,na pewno znajdziesz coĹ› ciekawego
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com