Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2013-02-26, 00:44

Autor

Wiadomo¶æ

harnasiek4

User


Do³±czy³: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-02-18, 18:20   PomysÅ‚ na prezent na dzieÅ„ Kobiet

Hej dziewczyny! Pomyślałem że napiszę bo pewnie będziecie wiedziały jak mi pomóc. Od niedawna spotykam się z pewną niewiastą - jak na razie głównie spacery, wspólna kawa, czasem kino... takie tam ;) . Ale do rzeczy... zbliża się dzień kobiet (w tym roku działam ze sporym wyprzedzeniem!!!) i chciałbym ją czymś mile zaskoczyć, coś fajnego jej kupić. Szczerze powiem, że z kasą teraz dość krucho, więc chodzi raczej o jakiś drobiazg. Powiedzcie proszę z czego wy byście się ucieszyły? Może dostałyście niedawno coś co by mnie jakoś nakierowało? Z góry dzięki za pomoc ;)
 

lighter  

Stały User


Do³±czy³: 22 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-02-19, 12:24   

kwiaty z tego kazda kobieta ma radoche:p
 

be.yourself.  

User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lut 2013

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2013-02-19, 15:54   

lighter, nie każda kobieta lubi dostawać takie. Niektóre z moich koleżanek uważają, że kupowanie kwiatków to wyrzucanie kasy w błoto. :-)

A co lubi Twoja "niewiasta", czym siÄ™ interesuje? :)
Jeśli nie wiesz, to możesz np. jakiś fajny kubek i do tego kartkę, że będziesz chciał jej zaparzać kawę na śniadanie czy coś w tym stylu. Mogą też być czekoladki lub jakaś ciekawa książka. :-)
_________________
kolory tęczy znów chwycę bez trudu, bo życie to największy ze wszystkich cudów
 

pulex

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-02-19, 16:32   

Kwiaty nie są zbyt oryginalnym i dobrym pomysłem. Wszystkie kobiety je dostają w dzień kobiet a skoro ty chciałbyś wypaść lepiej to musisz mieć albo lepsze kwiaty od innych (czyt. droższe) albo inny pomysł. Jak napiszesz o jej zainteresowaniach to będzie łatwiej ale mogę ci polecić pewną cukiernię, która robi przepiękne ciastka na różne okazje. W moim przypadku się sprawdziło i dziewczynie się podobał prezent. Cukiernia jest z Warszawy ale jak się dogadasz to pewnie Ci wyślą gdzie chcesz. Oceń zresztą sam tą cukiernię .
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-02-19, 16:48   

najlepiej jest kupić kwiatka, i zabrać gdzieś do jakiegoś fajnego miejsca do cukierni,pubu czy cos, a jak nie to w domu cos zorganizować, kupić wino, przygotować kolacje, zaskoczyć jakimś pomysłem. takie prezenty sa lepsze niż prezenty materialne
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-02-19, 17:41   

Zabierz jÄ… na piwo. Jedno, trzy, ewentualnie siedem.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

supertramp  

User


ImiÄ™: Anita

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-02-19, 18:48   

hmm kup jej bukiet kwiatów, zabierz w jakieś fajne miejsce -może być kino, teraz lecą 'Piękne Istoty' (naprawdę polecam!), kup duży popcorn, w kinie ją w pewnym momencie obejmin ramieniem a podczas jedzenia wasze dłonie w magiczny sposób dotkną się w pudełku i będzie pięknie <3 (za dużo filmów, ale taka prawda :-D )
 

let'sdoit

User



Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-02-20, 10:59   

Hejka,
kwiaty nie zawsze się sprawdzają - nie każda dziewczyna lubi je dostawać ;) . Poza tym jak napisał pulex - to takie typowe i każdy je kupuje... Często jak są takie okazje jak walentynki, czy mikołajki to w empikach robią specjalne działy z tematycznymi drobiazgami. A nawet jeśli nie zrobią takiego, to może kup jej po prostu książkę o tematyce miłosnej i ładnie ją zapakuj (niech wie, że coś jest na rzeczy ;p), albo romantyczny film, który obejrzycie razem :)? Najłatwiej będzie jak się po prostu przejdziesz do tego empiku i zobaczysz co tam jest... może akurat coś Ci wpadnie w oko :). Powodzenia!
_________________

 

annazmokraglowa  

Stały User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 31 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-20, 15:51   

Musi Ci na niej bardzo zależeć, skoro już w połowie lutego zastanawiasz się co jej podarować na Dzień Kobiet!:) Rzeczywiście dobrze by było, żeby to była drobnostka. Oprócz kwiatów kobiety lubią również dostawać biżuterię, więc może kolczyki? Jeżeli nie wiesz jakie lubi postaw na perły, takie jak tutaj . Eleganckie, ale nie za bardzo. Można nosić na co dzień i od święta:)
 

gagi12  

User


Wiek: 39

Do³±czy³a: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-24, 18:18   

Jak dziewczyna lubi np. fajne gadżety kuchenne można jej np. kupić designerski zaparzacz do herbaty, albo np. kubek/filiżankę elegancką do kawy + oczywiście kwiaty! Kwiaty to niezbędny element tego święta:)
 

fazzy2  

User


ImiÄ™: Aga

Do³±czy³a: 25 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-25, 20:50   Re: PomysÅ‚ na prezent na dzieÅ„ Kobiet

ja ostatnio kupiłam sobie bransoletkę, gdybym taką dostała na dzień kobiet to byłby mega trafiony prezent :) bardzo tania !


http://bebrilliant.pl/pl/bransoletka-bialy-rzemien-z-modulowmi-koralikami.html
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-02-25, 21:12   

Michael Cera napisa³/a:

Zabierz jÄ… na piwo. Jedno, trzy, ewentualnie siedem.


byłabym Twoja : D
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2013-02-27, 15:03   

Podepnę się pod temat, zeby nie zakłądać kolejnego, podobnego.
Panie i Panowie, mam zamiar na Dzień kobiet swojej ukochanej zrobić prezent w postaci Naszego zdjęcia w ramce. Tylko tutaj pojawia sie problem ... kupić zwykłą ramkę i dobrać pod kolor ścian, zeby pasował jej do pokoju czy może jakąś ramkę srebrną, złotą ew. jakieś drewniane są i zrobić na niej grawer.
Jeśli grawer to ma ktoś może pomysł na jakieś oryginalne słowa, oczywiście nic długiego.
Mi jak na razie wpada do głowy tylko "Kocham Cię" a na dole nasze imiona " Bartek + Ola" bo zapewne "Bartosz + Aleksandra" nie wejdzie :P
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-02-27, 18:29   

bartek4334, czy na pewno Twoja partnerka obchodzi to "święto"? Im bardziej się starasz, tym gorzej może wyjść. Postaw na coś unikalnego. Ramka ze zdjęciem z napisem "kocham Cię" jest trochę słaba. Może czekoladowy telegram?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2013-02-27, 18:35   

Michael Cera, nawet jeśłi nie obchodzi to zacznie obchodzić :P Ramka tak mi wpadła do głowy bo jesteśmy ze sobą prawie rok czasu a mamy bardzo mało swoich zdjęć, a taka ramka, którą może sobie postawić w pokoju byłaby też dla niej miłym zaskoczeniem :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com