Chciałbym się dowiedzieć jakie portale poszukacie w dziedzinach takich jak: muzyka, pomoc, fora, informacje. Podajcie swoich faworytów :) Zacznę może ja:
Muzyka: http://emuse.pl - dobra wyszukiwarka muzyki gdzie wszystko działa jak należy
Pomoc: http://pytam.org - ostatnio trafiłem na ten portal, ma fajne możliwości, warto się zarejestrować chociażby po to, żeby wygrać fajne nagrody
Fora: http://e-mlodzi.com - chyba nie trzeba tego komentować :)
Informacje: http://onet.pl - tutaj jest dosyć sporo WIARYGODNYCH informacji, na innych piszą zazwyczaj o bzdetach :P
Nie wiem czy odpowiednie jest zamieszczanie linków do tak potężnych portali na tym forum, no ale...
Muzyka - www.youtube.plwww.tekstowo.pl
Pomoc - jeśli mam problem to www.e-mlodzi.com
Fora - www.e-mlodzi.com
Informacje - takowe w Internecie mnie nie interesują, oglądam Fakty
Wiek: 21 Dołączyła: 03 Mar 2009 Skąd: Almost Heaven :)
Wysłany: 2009-05-04, 18:15
Oczywiście bardzo gorąco polecam: http://www.szansaspotkania.net/?page=1998 - spędzam tam każdą wolną chwilę i skrzętnie chłonę to, co przeczytam. Strasznie wartościowe artykuły o tym, co Kościół i Bóg mają do zaoferowania w tak delikatnej sferze życia, jaką jest seks. Zmienia pogląd na wiele spraw, łamie stereotypy, profesjonalna... ech, mogę tak długo.
_________________ "Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
Oczywiście bardzo gorąco polecam: http://www.szansaspotkania.net/?page=1998 - spędzam tam każdą wolną chwilę i skrzętnie chłonę to, co przeczytam. Strasznie wartościowe artykuły o tym, co Kościół i Bóg mają do zaoferowania w tak delikatnej sferze życia, jaką jest seks. Zmienia pogląd na wiele spraw, łamie stereotypy, profesjonalna... ech, mogę tak długo.
Długo i bez sensu.
Zmienia poglądy ? Raczej umacnia tych którzy takie mieli jak wchodzili na te stronę
Bo wątpie by jakaś Katolicka strona przekonała kogoś kto prowadził życie sexualne do jego wstrzymania aż do ślubu ;]
macie mala alternatywe informacji, bardziej z prawej reki
http://fronda.pl/
_________________ Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum