Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 15:57   

Bicie się jest absolutnie niekobiece. W życiu tego nie robiłam i mam ogromną nadzieję, że tak zostanie.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

magdowaaa

Stały User



Do³±czy³: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-23, 17:32   

moim zdnaniem to chłopaki też nie powinni bić się o dziewczynę... nie mówię już o dziewczynach bijących się o chłopaka.. dla mnie to chore :kwasny:
 

mjeziu  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-24, 15:18   

Jak nabrdziej popieram Alouette.

+Brak klasy
 

Anwei

User



Do³±czy³: 27 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:06   

Niedawno u mnie w szkole dwie dziewczyny z klasy zaliczyły bójkę. Nie było mnie przy tym po prawdzie, ale kiedy następnego dnia było darcie się na całą klasę tekstami typu ,,zamknij mordę szmato!'', niezbyt to wypadło.
_________________
Kiedy jedna osoba ma urojenia, nazywa siÄ™ to chorobÄ… psychicznÄ…. Gdy grupa ludzi ma urojenia, nazywa siÄ™ to ReligiÄ….
Robert Pirsing
 

szyszka504  

User


Do³±czy³: 28 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 15:31   

BijÄ…ce siÄ™ dziewczyny sÄ… co najmniej "odrzucajÄ…ce" :/
To nie jest kobiece!
 

pozi  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-11-28, 15:35   

i bicie się dziewczyn jest niekobiece i.. bicie się chłopaków jest niemęskie;p
więc co za różnica? ale fakt. dwie bijące się kobiety to niecodzienny widok.
 

Ghost  

User

Wolny strzelec



Do³±czy³: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 18:51   

Są dwie strony medalu. Uważam, że w dzisiejszych czasach każda kobieta powinna umieć się obronić przez napastnikiem. Powinna znać choć jedną sztukę walki. Po świecie grasuje mnóstwo morderców i gwałcicieli.
Ale kobieta powinna pozostać kobietą. Nosić sukienki, malować się. Mieć klasę, swój styl. Bo bicie się np. o chłopaka, to po prostu dziecinada.
 

Conrad  

Wymiatacz

Ekspert ds. Relacji



Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: DLB

   

Wys³any: 2010-12-20, 23:57   

Miałem kiedyś jedną akcję jak siedziałem w pubie. Dwie klientki zaczęły coś do siebie syczeć no i jak to bywa w kobiecych fightingach za włosy i ogólna szarpanina. Ludzie oczywiście złapali sensację z tego. Ja tylko wstałem spokojnie, zaznaczam że obie widziałem pierwszy raz na oczy, podszedłem, złapałem za szmaty jedną, drugą, rozdzieliłem. Oczywiście rzucały do mnie wyzwiskami i wyładowywały na mnie całą złość. Spojrzałem... Krótko: Jeśli się nie umiecie zachować wśród ludzi to wypier.dalać do obory. I nastała cisza. Wróciłem do stolika jak gdyby nigdy nic. Pełen spokój. ¯enujące... Gdyby nie ja to nikt by nie zareagował, co najlepsze w pobliżu był jej facet. Przyszedł z nią później podziękował, przeprosił i postawił mi bronxa...
_________________
www.facebook.com/CondiDnB

 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-22, 20:57   

Conrad napisa³/a:

co najlepsze w pobliżu był jej facet.


W dzisiejszych czasach to można też dostać za takie coś, facet jej widocznie całkiem ogarnięty. Mi się wydaje, że w dzisiejszym świecie miejsce kobiety zaczyna za bardzo wchodzić w miejsce mężczyzn. Ostatnio byłem w gimnazjum i co widzę na korytarzu... dziewczyny latają po korytarzach przepychają się klną, a chłopcy cicho siedzą pod klasą. Za moich lat było na odwrót. Już nie mówię o okładaniu się przez dziewczyny pięściami po twarzy co jest dla mnie nie do pomyślenia, lecz zdarza mi się widzieć takie rzeczy. ¦wiecie wróć do normy ;)
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

Pavel  

User

Paciepny



Imię: Paweł

Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:04   

Najlepiej to w kisielu ;D

A tak na serio, zależy na jakie dziewczyny się trafi. Niektóre są normalne i spokojne, a inne niczym drechol tylko szukają zaczepki. Nie wiem czy dawniej było inaczej, ale w sumie nie ma się czym przejmować, po prostu takich dziewuch trzeba unika. No chyba, że ktoś takie lubi, to wtedy wręcz przeciwnie. ;)
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:11   

Przyznam że kilka razy dałam z liścia dziewczynie, ogólnie jak mnie jakaś wkurzy to puszczę jej jakąś wiązankę, a jak za dużo sobie pozwala no to zarobi w japę.
Ale nie biję się jakoś teraz inna się zrobiłam wolę "bic słowami", po co mam dotykac ścierwo. ;]
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:58   

Wkurzają mnie dziewczyny, które sadzą się o byle co albo szukają zaczepki. Bić się nie biję, nie warto. I nie chodzi nawet o szanse, po prostu nie chcę dawać parchowi satysfakcji z wyprowadzenia mnie z równowagi.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

rtj  

Wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Mar 2009

   

Wys³any: 2011-05-24, 00:40   

Głupota, mam koleżankę trenującą boks, niestety czasami to wykorzystuje, ale najczęściej da się to powstrzymać (jeśli wiem o zaistniałej sytuacji) :P
 

Bioweapon  

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 15:05   

Niema bardziej żałosnego widoku na świecie niż bijące się laski.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-24, 18:03   

Dla mnie bardziej żałosna jest np. laska narzucająca się facetowi, niż taka, której trochę puściły nerwy. A taka bójka bez powodu, chęć popisania się siłą, szukanie zaczepki i rozwiązywanie problemów w ten jeden prymitywny sposób jest żałosne w każdym wydaniu, męskim też.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com