Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2011-05-13, 22:57   

A mnie boli nienawiść ludzka.Nienawiść to czynnik pobudzający do dalszego działania i ta obojętność na innych - nic co nie twoje Cię nie obchodzi.
Bycie obojętnym na zło to dla mnie najgorsza cecha ludzka.
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

magicznalola

User


Do³±czy³: 12 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 02:10   

A co jeśli chodzi o państwo? Problemy państwowe? Polityka?
A sytuacja gospodarcza? Przejmujecie się tym czy raczej nie zwracacie na to uwagi, nie żyjecie tym tylko obok?
Macie jakieÅ› recepty na zmiany?
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-14, 09:31   

O Polsce to ja się w ogóle nie będę wypowiadała.

Straszne jest to jak człowiek traktuje drugiego człowieka, brak szacunku do samego siebie. W Polsce młodzież nie ma gdzie zarobic kasy, by przykładowo spełnic marzenia. W cholerę złych rzeczy, boję się co będzie w przyszłości jak teraz tyle się dzieję, chociaż nie myślę o tym - będzie co będzie i tyle. ;)
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-15, 11:16   

magicznalola napisa³/a:

A co jeśli chodzi o państwo? Problemy państwowe? Polityka?
A sytuacja gospodarcza? Przejmujecie się tym czy raczej nie zwracacie na to uwagi, nie żyjecie tym tylko obok?
Macie jakieÅ› recepty na zmiany?


Ja bym ten kraj usunął z historii świata i stworzył go na nowo, najlepiej w innym miejscu. W Polsce już nie ma czego zmieniać i naprawiać. Jak załatasz jedną dziurę, to się w innym miejscu robią trzy kolejne, jeszcze większe. Tak się można bawić, za przeproszeniem, do usranej śmierci. Jak słyszę "Zmień coś - idź na wybory!", to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Milion $ dla faceta który urodzi dziecko? 10 mln dla tego, który coś w tym kraju zmieni idąc do urny. Polska, to syf kiła mogiła, ale na taki stan rzeczy, to myśmy pracowali długie lata. Wbrew pozorom nie można wszystkiego z czystym sumieniem zrzucić na "pokutujące reminiscencje komuny". Jakoś inni dali rade wyjść z tego szamba na prostą, ale to się musi chcieć... Zaraz się pewnie rzucą na mnie za to "patrioci", ale przeżyję.
Nie jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. To przykre, ale niestety tak się czuję. Mamy wspaniałą tradycję niepodległościową i konspiracyjną, ale na dłuższą metę i tak to nikogo nie obchodzi. Ile można się szczycić dziadkiem w AK? Zamiast pracować nad lepszą przyszłością, naród polski tapla się w historii, a w porywach optymizmu zwraca wzrok ku teraźniejszości. Czasem aż dziw bierze, że ten kraj jeszcze jakoś funkcjonuje. Stwórca lubi się widać bawić.
Nie zwracać uwagi? Byłoby fajnie, ale jest z tym ciężko. Ja nie oglądam tv, nie słucham radia, nie czytam też gazet "politycznych", a i tak dziwnym sposobem wszystkie "smaczki" do mnie docierają. :-|
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-15, 15:41   

Nie mam zamiaru się na ciebie rzucać.
Zgadzam się z tym co napisałeś.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-15, 17:28   

Znudzony napisa³/a:

..Jakoś inni dali rade wyjść z tego szamba na prostą, ale to się musi chcieć..Mamy wspaniałą tradycję niepodległościową i konspiracyjną.Ile można się szczycić dziadkiem w AK?..

Kapitalistyczno-burżujski prowokator.Niby krytykuje system niesprawiedliwości społecznej i wyzysku, ale tak naprawdę sugeruje,że winny za cierpienia Polaków jest socjalizm.Chodzi o spacyfikowanie protestów okradanych pracowników podczas kryzysu ,jaki powoduje kapitalizm.Na dodatek,jako "dyżurny"udaje "znudzonego" :[
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2011-05-15, 17:37   

Ten znowu węszy faszystowską propagandę. A no i burżujską.
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-05-15, 17:42   

stubarwny napisa³/a:

Panie Federowicz, to najczystsza cenzura.

Rozumiem,ale mógł pan mnie uprzedzić.Znów pan usunął post.
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-15, 18:04   

Fedorowicz napisa³/a:

Kapitalistyczno-burżujski prowokator.


Hah! :-D Dzięki temu, że ktoś potrafi mnie wziąć za "kapitalistyczno-burżujskiego prowokatora" faktycznie czasami przestaję być znudzony :-P

Fedorowicz napisa³/a:

Niby krytykuje system niesprawiedliwości społecznej i wyzysku, ale tak naprawdę sugeruje,że winny za cierpienia Polaków jest socjalizm.


£o matko, gruby kaliber. Po przeczytaniu Twojego komentarza, to aż się cofnąłem do mojego postu, żeby sprawdzić, gdzie to wszystko jest :-D Puentą mojej wypowiedzi było to, że Polacy leniwym narodem są. Każdy by się z chęcią cofnął do świetlanej sarmackiej przeszłości, ale robić to ni ma komu (ze sparafrazuję słynny już sławny cytat :hyhy: ) Póki 1/3 Polaków będzie chciała "zarobić, ale się nie narobić", albo zabrać dupę za granicę napędzając PKB innym, to w tym kraju będzie syf i kwita. Osobiście system niesprawiedliwości społecznej i wyzysku obchodzi mnie tyle, co skropiony polską krwią socjalizm (też będę patetyczny, a co!) I bardzo proszę bez ideologiczno-politycznych wycieczek pod moim adresem :chytry:

Fedorowicz napisa³/a:

Na dodatek,jako "dyżurny"udaje "znudzonego" :[


http://cdn2.knowyourmeme.....jpg?1296494117
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

Julkaaa.  

User

Szalona :)



ImiÄ™: Julka

Wiek: 25

Do³±czy³a: 08 Maj 2011

Sk±d: Turek

   

Wys³any: 2011-05-27, 22:39   

Ja nie znoszę mojego młodszego brata. On teraz jest oczkiem w głowie rodziców. Ma 6 lat i ciągle mi się psoci. Ja teraz przeszłam na tor boczny i prawie ze rodzice mnie nie zauważają. Czasem mam już naprawdę dość tego sześcioletniego diabła.
_________________
Szczęście Jest Zawsze Obok Ciebie, Ale Tobie Nie Chce Się Go Szukać.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-05-28, 09:21   

Roszczeniowa postawa młodych ludzi. Szczególnie studentów, którzy oczekują, aż ktoś im zapuka do drzwi i wręczy ciekawe oferty pracy. Nie inwestowanie w siebie oraz w swoją przyszłość.

Zanikające wartości. Brak otwartości, nietolerancja. Postępująca marginalizacja.
Niedocenianie czasu, który został nam ofiarowany.

Najbardziej boli mnie jednak bezsilność. Szczególnie, gdy tyczy się ona bliskich mi osób.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-05-28, 09:49   

Dołączę do slow, ale w trochę inny sposób.

Postawa studentów, którzy skończyli pierwszy semestr/pierwszy rok i uważają się za alfę i omegę danego tematu, a tak naprawdę bazujących na kilku wyklepanych formułkach, za cholerę nie dających sobie wytłumaczyć, że sucha wiedza bez praktyki - nawet cytowana z pamięci słowo w słowo - nic im nie da.
Postawa studentów, którzy sypią owymi suchymi wiadomościami - na dodatek w taki sposób, że wychodzi z tego "JA wiem najlepiej" - bez umiejętności wytłumaczenia i przekazania tych wiadomości innym, laikom (którzy w ich mniemaniu są "gorsi").
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-05-28, 16:46   

Co mnie boli? To, że jakieś dorosłe istoty, zwane moimi rodzicami, decydują o moim życiu. To jest dla mnie coś niedopuszczalnego.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-28, 18:06   

Boli mnie to że na świecie zanika pokój i szacunek do siebie i innych. Coraz więcej jest ludzi dwulicowych i po prostu beznadziejnych. Młodzi ludzie nie mają pojęcia o życiu ( tak, piszę to szesnastolatka) ale tak jest ! Zachowują się jak dzieci co mają 5 lat i kręcone zęby.. ;d Większośc ludzi nie posiada nawet własnego zdania, wszędzie kicz, brak szacunku, wychowania - ogółem lipa.
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:13   

A mnie boli (tak mi teraz przyszło do głowy), że ludzie chcą w tym państwie żyć lepiej, a są przeciwni zmianom. No i stare dziadki decydują o naszej przyszłości.
_________________
There can be only one
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com