Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-06-07, 19:27   

Boli mnie to, jaki jestem i ten fatalizm, że tak już trzeba, że można być tylko człowiekiem. Można być tylko egoistą.

I brakuje mi uczciwości. Zwłaszcza tej wobec siebie.

A na świecie? Boli mnie, że mądrość przestaje być cnotą.
_________________
#truestory
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-07, 19:43   

Boli mnie zderzenie wyobrażeń z rzeczywistością.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-06-07, 19:50   

Najbardziej boli mnie bezsilność, w dowolnej postaci i możliwa do podstawienia pod dowolny schemat. To, że tak trudno jest coś zmienić - w naszym kraju, ale też w skali zarówno mniejszej jak i większej. Kiedy popełnię błąd, którego z łatwością mogłam uniknąć. Kiedy chcę coś zrobić, zmienić, i nie znajduję w sobie dość uporu. Bezsilny gniew, kiedy nie można ukarać kogoś, kto z premedytacją sprawia ból innym i ogranicza ich wolność.

Boli mnie, kiedy płynę z prądem, bez sensu i celu. Kiedy znalazłszy cel, zatracam go i próbuję się sama usprawiedliwiać. Kiedy zdaję sobie sprawę, że próbuję uważać się za inną od ludzi. Kiedy łapię się na tym że nie potrafię zrozumieć tych, których nie szanuję.

Boli mnie, kiedy innym udaje się zobaczyć że coś co zrobili lub powiedzieli mnie zabolało. Boli mnie, kiedy zawodzę czyjeś zaufanie i nie umiem przeprosić.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-06-07, 21:59   

Wcześniej pisałam o otoczeniu... to pójdę za przykładem przedmówców i powiem, co boli mnie osobiście.

To, że ludzie z każdym dniem są coraz bardziej rozczarowani. Sobą, swoim życiem, swoimi możliwościami. Przytłacza ich myśl o narastających wadach, ubytkach w nich samych i otoczeniu. Z każdym dniem mamy do siebie i innych coraz mniejszy szacunek, coraz mniej zaufania, coraz mniej chęci do wiary w przyszłość. Dorastamy zbyt wolno, starzejemy zbyt szybko.
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-06-08, 23:26   

Szczerze ? To że większość ludzi jest fałszywych i myślą tylko jak kogoś w*****ć a potem olać , Chodź najbardziej boli samotność , ¯e każdy tylko myśli o sobie i większość osób przechodzi obojętnie obok ludzkich tragedii. A mnie jeszcze boli że oddalam się od dziewczyny przez co może się rozpaść nasz związek :(
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-09, 09:02   

Najbardziej boli samotności i brak akceptacji i jeszcze fałsz u ludzi, dzisiaj niestety zbyt dużo wymagam od siebie i innych i to mnie zgubi kiedyś
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-06-09, 11:04   

gdyby nie to ze chodze do szkoly i 4 na 10 miesiecy martwie sie o to czy zdam z tego z 2 miesiace to okropny stres do tego dochodzi caloroczny stres dzisiaj do odpowiedzi przyyyyyjdzieee, wyciagamy karteczki ty nie masz co liczyc na 2 na jutro nauczymy sie tworczosci kochanowskiego zaledwie kilkanascie trenow i 7 fraszek i musisz znac kazda fraszke kazdy tren i wiedziec o co w kazdym tekscie chodzilo co sie tam dzialo co autor mial na mysli i ogolnie
 

PsiuÑkaxdd

User


Do³±czy³: 10 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-10, 20:06   

mnie boli najbardziej to,ze nikt nie umie mnie docenic,nie odwzajemnia uczuc.

* Pier** to * :/
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-06-10, 21:30   

Hetman1999 napisa³/a:

Najbardziej boli samotności i brak akceptacji i jeszcze fałsz u ludzi, dzisiaj niestety zbyt dużo wymagam od siebie i innych i to mnie zgubi kiedyś


'Samotność to taka straszna trowga'
W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć prawdziwego przyjaciela. Człowieka, który będzie przy tobie na dobre i na złe. Tak samo z dziewczynami. Ciężko poznać kogoś na prawdę wartościowego. ¦wiat jest pełen samotnych ludzi, którzy w towarzystwie sprawiają wrażenie pewnych siebie, by później cierpieć ból w samotności.
 

95kl95  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-12, 16:27   

Brak tolerancji. Prawie każdy nastolatek dzisiaj dąży do bycia oryginalnym, do bycia kimś wyjątkowym. Ale tylko do cholery co to znaczy w takim razie, skoro każde odstępstwo od reguły jest traktowane jako nic?Dzisiaj nawet oryginalność ma swoją definicję,dlatego jest jak jest i to mnie boli najbardziej.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2011-06-12, 17:07   

Najbardziej boli mnie, że młodzi ludzie, mający naście lat (to da się zauważyć szczególnie na forach) piszą o tym jak jest im źle, zupełnie nie umieją cieszyć się życiem, młodością. Robią z siebie młodych starców, nad wyraz dojrzałych i wszechwiedzących. Ponadto ciągłe narzekanie na rzeczy, na które w większości nie mamy wpływu, dąsanie się i nieumiejętność rozmawiania ze sobą.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

jurasen  

Stały User


Do³±czy³: 28 Sie 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-16, 21:44   

Mnie boli to że dzisiaj ceni się chamstwo,przemoc itp.Boli mnie to że już nie wiadomo komu można ufać, no i to że w sprawach uczuciowych mi się nie układa.Ale takie życie:p.
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-16, 22:17   

Boli mnie gdy żałuję za to co zrobiłam a nie stać mnie nawet na przeprosiny. Boli mnie niesprawiedliwość i ocenianie innych ludzi na podstawie rodziny z jakiej pochodzą a nie na podstawie tego jacy są i jak bardzo się starają. Boli mnie znęcanie się psychiczne nad ludźmi oraz pomiatanie nimi. Boli mnie, że jestem taka sama jak wszyscy podli ludzie i nie potrafię tego zmienić.
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 23:25   

Boli mnie że nie zrobiłem miliona rzeczy które mogłem zrobić i wykorzystać nadarzające się okazje
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-17, 21:31   

Boli mnie ta bezsilność, kiedy patrze na nieszczęście, a nie mogę nic zdziałać.
Czasami ujawnia sie u mnie coś egoistycznego, ale mam na tylw wrażliwości, że potrafie dostrzec ludzkie cierpienie i jakos zareagować. Inni niestety nie mają w sobie czegoś takiego i robią wszystko by takim ludziom zycie spieprzyć.

Wkurza mnie obłuda tego świata.
I brak tolerancji. Tworzą sie kolonie ludzi, których swiat wykreowany jest na opinii innych.
Nie potrafią być sobą.
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com