Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-07-21, 15:14   

cappuccino napisa³/a:

Och, niektóre rzeczy się po prostu "wie" ;D...


¯ycie i doświadczenie weryfikują "wiedzę: :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-07-21, 16:51   

Cytat:

¯ycie i doświadczenie weryfikują "wiedzę: :)



Właśnie o tym mówię ;) przecież doświadczenia seksualne to nie tylko seks "sam w sobie" (że tak to ujmę) ;) .
No ale wchodzimy już tutaj w intymną sferę człowieka o wiele za intymną jak na forum internetowe ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Necronomicon  

User

N666N



Do³±czy³: 21 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-21, 17:40   

cappuccino napisa³/a:

No ale wchodzimy już tutaj w intymną sferę człowieka o wiele za intymną jak na forum internetowe .


Nasza intymność jest takim samym aspektem życia, jak każdy inny.
Co do tematu.
Uważam to za totalną bzdurę.
Jak można żyć w zgodzie ze samym sobą, ograniczając się.?.
Dla mnie to coś na kształt Ascezy.
Opowiadam się za Libertynizmem i naprawdę: Nie widzę sensu w jakimkolwiek poświęceniu.
Mam ochotÄ™- CzyniÄ™ To.
"Zachowam Cnotę, aby ta I-wsza, Jedyna była szczęśliwa"
Z całym szacunkiem drogie Panie, wybaczcie mi mój język, ale:
Mam jechać na ręcznym do 25 roku życia.?.
_________________
"Szczur potrafi zrobić sporo ohydnych rzeczy, ale nie przerżnie innego zdechłego szczura. Tylko człowiek może pomyśleć, by pieprzyć kogoś kto właśnie umarł."
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-21, 18:45   

BB. napisa³/a:

Wiem, że może wydać się to szczeniackie, ale zakrztusiłem się bułką czytając ten temat.





Owszem, jest to szczeniackie i beznadziejne.

Co wnosisz w ogóle do dyskusji tym bezsensownym zdaniem?
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-07-21, 22:12   

Cóż uważam, że w czystości przedmałżeńskiej jest coś pięknego. Uważam, że to grzech. Moja wiara ma to wpisane w zasady od wieków. Wbrew pozorom zasada ta nawet jest bezpieczna. Ja jestem już po. Nie żałuję, ale nie twierdzę, że nie grzeszę i czynię dobrze. Wiem, że trzeba się z tego wyspowiadać no i że przez Panem kiedyś za to odpowiem.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-07-22, 16:37   

Promyczek425 napisa³/a:

Owszem, jest to szczeniackie i beznadziejne.

Co wnosisz w ogóle do dyskusji tym bezsensownym zdaniem?



Nic nie wnoszę tak jak i Ty tą odpowiedzią. Jesteśmy kwita. Dziękuje.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-22, 22:37   

BB.,

Ja po prostu zadałam pytanie. A poza tym założyłam ten temat, więc myslę, że miałam jak najbardziej prawo je zadać.

Następnym razem nie jedz może przez komputerem, to niebezpieczne jak widać.
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-22, 22:49   

Może w średniowieczu to było fajne, ale obecnie ciężko znaleźć partnera/-kę, który/-a byłby/-aby w stanie nienaruszonym. Facet może wyretuszować swoją przeszłość seksualną, gorzej z tym mają kobiety (no bo błona dziewicza się nie zrasta, co nie?). Mimo wszystko uważam, że to bezsensowny wymysł. No bo co powiedzieć dziewczynie, z która jest już się X czasu, i jest ona gotowa na ten pierwszy raz? "Kochanie, jeszcze X lat i będziemy pieprzyć się jak króliki, obiecuję!"? Nie wyobrażam sobie tego.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-07-22, 23:12   

Cytat:

ciężko znaleźć partnera/-kę, który/-a byłby/-aby w stanie nienaruszonym



Kto szuka ten znajdzie ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Crusher

Wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Gru 2010

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2011-07-23, 07:12   

Michael Cera napisa³/a:

. Mimo wszystko uważam, że to bezsensowny wymysł. No bo co powiedzieć dziewczynie, z która jest już się X czasu, i jest ona gotowa na ten pierwszy raz? "Kochanie, jeszcze X lat i będziemy pieprzyć się jak króliki, obiecuję!"? Nie wyobrażam sobie tego.


Jak jestes pewny, ze to ta dziewczyna, z ktora chcesz żyć do końca życia, to weźcie ślub i po problemie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-07-23, 11:36   

Michael Cera napisa³/a:

Może w średniowieczu to było fajne, ale obecnie ciężko znaleźć partnera/-kę, który/-a byłby/-aby w stanie nienaruszonym. Facet może wyretuszować swoją przeszłość seksualną, gorzej z tym mają kobiety (no bo błona dziewicza się nie zrasta, co nie?). Mimo wszystko uważam, że to bezsensowny wymysł. No bo co powiedzieć dziewczynie, z która jest już się X czasu, i jest ona gotowa na ten pierwszy raz? "Kochanie, jeszcze X lat i będziemy pieprzyć się jak króliki, obiecuję!"? Nie wyobrażam sobie tego.


Jeśli dziewictwo u kobiety uzależniamy od kawałka błony. Wszakże u niektórych kobiet wcale nie powstaje,a są też takie które na skutek aktywności np. jazdy konnej mogą ją stracić.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

trumna9  

User

trumna9



ImiÄ™: Joanna

Do³±czy³a: 22 Lip 2011

Sk±d: Tarnobrzeg

   

Wys³any: 2011-07-23, 12:40   

Utrzymanie 'czystości' aż do ślubu jest naprawdę (w dzisiejszych czasach) trudne. Dlatego osoby, które są w związku i 'tego' nie robią szczerze podziwiam. Jednak nie rozumiem dlaczego nie miałabym robić czegoś co obojgu nam przynosi radość... Sądzę też, że lepiej jest poznać swojego partnera również z tej strony przed ślubem. Seks jest ważnym elementem związku i także w tej dziedzinie trzeba się czuć z drugą osobą, że tak powiem, dobrze. Co jeśli wezmę ślub, a w sypialni będę czuła się z partnerem źle? Dalsze życie było by dla mnie trudne. Ot. Moje skromne zdanie.
_________________
"...nie myśl o tym, co ma nadejść, ani o tym, nad czym nie masz kontroli, lecz jedynie o chwili obecnej i o tym, co sam umiesz zmienić." C. Paolini
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-23, 13:29   

cappuccino napisa³/a:

Kto szuka ten znajdzie ;) .


W takim razie wyjdę na zboczeńca.

Crusher napisa³/a:

Jak jestes pewny, ze to ta dziewczyna, z ktora chcesz żyć do końca życia, to weźcie ślub i po problemie.


W wieku 19 lat?

Isair napisa³/a:

Wszakże u niektórych kobiet wcale nie powstaje,a są też takie które na skutek aktywności np. jazdy konnej mogą ją stracić.


Tutaj muszę się zgodzić. Dlatego jazda konna staje się coraz bardziej popularna wśród młodych dziewczyn ^^
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-23, 17:59   

Michael Cera napisa³/a:

Kochanie, jeszcze X lat i będziemy pieprzyć się jak króliki, obiecuję!"?



No ja też sobie nie wyobrażam na miejscu dziewczyny usłyszeć czegoś takiego. Po Twojej wypowiedzi można trochę wywnioskować na temat Twojego podejścia do seksu.. Zwłaszcza mówią o tym słowa "pieprzyć jak króliki"
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

cinekcool  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 29 Maj 2011

Sk±d: LPU

   

Wys³any: 2011-07-23, 18:57   

Jeżeli ktoś chce czekać i to go "rajcuje" - proszę bardzo, jego wola.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie czekać z tym do ślubu. Po pierwsze seks jest przyjemny, po drugie co jeśli po ślubie okaże się, że nie pasujemy do siebie w łóżku? Większość z was jest jeszcze przed 18 rokiem życia, więc może wydawać wam się że to przecież nieistotne, skoro dwoje ludzi się kocha, seks to nie wszystko itp. Ja wam powiem, że moim zdaniem seks jest bardzo ważnym filarem związku. Jeżeli w tym się nie układa, to wszystko zaczyna się sypać.
Uważam, że jeżeli osoby kochają się, czują coś innego do siebie, chcą to ze sobą zrobić - to powinni. Jesteśmy tylko zwierzętami z rozwiniętym rozumem. Natura wyposażyła nas w popęd seksualny i niezaspakajanie go nie jest zdrowe. Oczywiście można go zaspokajać na różne sposoby a sam seks nie musi oznaczać stosunku.
Jeżeli seks dla kogoś to tylko "włóż-wyciągnij" to znaczy, że nie dorósł jeszcze do seksu.
A skoro temat jest dziale wiara - uważam że Bóg po to pozwolił nam czerpać z tego wszystkiego przyjemność, żebyśmy czerpali. Ale to tylko moje osobiste zdanie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com