Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-13, 15:09   

Lena_no napisa³/a:

Gorzej jest już z odrostami szczególnie teraz jak w ciąży nie wolno mi farbowac włosów :kwasny:



Masz czarne włosy to nie powinno widać. Chyba, że masz jasne naturalne.
Jakie masz? ^^
_________________
ona umrze martwa.
 

Nanax33

User


Do³±czy³: 09 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-13, 22:33   

Nie używajcie farb Palette, są straszne. Cholernie niszczą włosy, kolor nie wychodzi taki jaki chcesz. Straszne. Odradzam !
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-16, 22:01   

nigdy nie farbowałam i raczej nie bede..
lubie swój naturalny kolor..
i tak je niszczce suszeniem i prostowaniem, nie bede dokładać do tego farbowania..
_________________
be high, fly away..
 

Szarooki  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 22:11   

Farbowanie? Nie próbowałem i nie będę.
 

NaT.x33  

User



Do³±czy³a: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 22:31   

Nigdy się nie farbowałam ,jednak nie które osoby uważają że jest farbowana i mam odrosty :-> zastanawiam się tylko dlaczego oni tak uważają..
_________________
' Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze. '
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-17, 20:01   

... bo pewnie tak wyglÄ…da?
z kosmosu przecież sobie też tego nie wzięli.

ja tam kiedyś też tak wyglądałam, bo po lecie nieco mi się zrudziało, a potem normalny mój brąz odrastał. i wyglądało dzwnie, ale wróciło do normy mi wszystko.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

NaT.x33  

User



Do³±czy³a: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 20:32   

Może dlatego że mam ciemniejsze brwi .
_________________
' Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze. '
 

Suita  

User



Do³±czy³a: 11 Lut 2009

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2009-05-05, 22:47   

To szamponetki jakich firm (żeby zeszła bez odrostów ani żadnych takich, po max. 10 umyciach ;p) proponujecie/polecacie? :D

jak już wspominałam z ciemnego brązu (naturalne) chcę mahoniowy albo lekko rudawy. ;)
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-05-06, 13:45   

Polecam gorąco farby L'Oréal. Farbowałam jakieś dwa tygodnie temu na jeden z odcieni kasztana, wyszły prześliczne!
A i farba pięknie się utrzymuje, myję włosy codziennie i ciągle błyszczą się jak najęte. Jestem bardzo zadowolona z kolorku (choć początkowo nieco mnie przerażał, ale po kilku myciach wypłukał mi się jakiś niezdrowy przebłysk i teraz jest miodzio).

Nanax33 napisa³/a:

Nie używajcie farb Palette, są straszne. Cholernie niszczą włosy, kolor nie wychodzi taki jaki chcesz. Straszne. Odradzam !


Słyszałam o Palette... fryzjerka też mi odradzała.
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Znienawidzona

User


Do³±czy³: 06 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:32   Problem z dobraniem farby

Cześć. Postaram się krótko z zwięźle. Chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie i stwierdziłam że zafarbuję włosy na rudo. Ale nie chodzi mi tu o taki rudy wpadający w brąz tylko o taki marchewkowo rudy. Problem jest taki iż jestem ciemną szatynką. A boję się trochę że nie bedzie mi pasował ten kolor więc pierw chcę farbnąć szamponetką a potem się zobaczy. Tylko boję się że na taki ciemny kolor włosów jak mój może się nie chwycić:(
Nie wiecie może co zrobić żeby mieć w miarę pewność że kolor wyjdzie taki jak powinien??
Myślałam nawet o tym żeby najpierw sobie też szamponetką zrobić na blond a na to rudy tylko obawiam się iż reakcja chemichna dwuch szamponetek może spowodować na taki kolor o jaki mi chodzi.
Proszę o jakieś rady co zrobić żeby bez uczycia rozjaśniacza wyszedł mi taki kolor na jakim mi zależy.

Z góry dzięki;)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-06, 18:44   

bardzo często farbowanie blondów na brąz daje efekt zieleni, więc ostrożnie:).
z rudym może być podobnie.

Najlepiej pójść do fryzjera i poprosić o radę.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-06-06, 19:30   

z tego co piszesz, ciemniejsze trochę mam, też rudy planowałam. ale po próbie szamponetką- zero efektu, dałam sobie spokój. na farbę taką prawdziwną nie chce mi się bawić, później te wszystkie odrosty i inne cuda.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Znienawidzona

User


Do³±czy³: 06 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-06, 21:33   

Ja gadałam z mamą i co mnie zaskoczyło powiedziała że da mi kase i mam iść z tym do fryzjera ale to dopiero po zakończeniu roku szkolnego ;D więc jest fajnie;D
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-06, 22:34   

Albo kup ze 2-3 szamponetki ( w zależności od gęstości i długości włosów) i spróbuj tak ;)
_________________
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-06, 23:12   

Znienawidzona, jeśli mogę Ci coś jeszcze doradzić to wejdź na forum wizaża do metamorfoz, wklej swoje zdjęcie i popros dziewczyny żeby zrobily Cię w photoshopie w rudych wlosach. Tak dla pewności żebyś wiedziala czy Ci będzie pasować;).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com