Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Agregatgrzewczy  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-07, 00:06   

Eliara. napisa³/a:

bardzo często farbowanie blondów na brąz daje efekt zieleni, więc ostrożnie:).


Tak, ale tylko jak tonacje są róże. Ciepły blond + ciepły brąz za cholerę nie wyjdą zielone, tak samo jak zimny blond + zimny brąz :) Niebezpieczne są tylko połączenia zimne+ciepłe.

Przy rudych włosach odrosty bardzo się rzucają w oczy i ciężko się pozbyć w razie, jakby Ci się nie spodobało.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-07, 20:33   

Eliara. napisa³/a:

Znienawidzona, jeśli mogę Ci coś jeszcze doradzić to wejdź na forum wizaża do metamorfoz, wklej swoje zdjęcie i popros dziewczyny żeby zrobily Cię w photoshopie w rudych wlosach. Tak dla pewności żebyś wiedziala czy Ci będzie pasować;).



Dobry pomysł. ;)

Albo zapytaj się fryzjerki(o ile będzie dobrze znała się na rzeczy to Ci doradzi)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Znienawidzona

User


Do³±czy³: 06 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-07, 22:25   

Dzięki za rade ale ja nawet jeśli miałabym wyglądać jak klaun muszę mnieć RUDE włosy.
A jakby co to zawsze istnieje arafatka którą można ładnie zawiązać na głowie.
 

złośnica

User


Do³±czy³: 11 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-10, 19:06   

co jakis czas farbuję się na rudo. szamponetką 6-8 myć. schodzi po jakichś 2 tygodniach.
uwielbiam to:). mój naturalny kolor włosów jest raczej jasny niż ciemny, ale szatynka.
farba zostaje na 2 tyg, więc nie muszę się martwic o odrosty, ani o to, że mi się znudzi.

spróbuj najpierw taką szamponetką. może Ci chwyci. ja fabuję się na kolor miedziany lub złocista miedź firmy palette.
jak chwyci, a nie będzie Ci się podobało, przynajmniej nie będziesz miała problemów z pozbyciem się koloru:)
 

annaaa

User


Do³±czy³: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-24, 17:58   

najlepiej udać się do fryzjera po rade, jak już sama będziesz kupywać farbę czy szamponetkę to nie polecam firmy palette gdyż bardzo niszczy wlosy i nigdy nie zmywa się do końca
_________________
http://pieknastronazycia....zyzna/id-169159
 

RikiTiki  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-11-26, 19:07   

Wszytskie teraz sÄ… do kitu!!
kolor się szybko spłukuję, że trzeba co dwa tygodnie farbować.
A najlepsze są farby SYOSS , bo kolor się długo utrzymuje, ale jeszcze nie próbowałam tej farby, ale mówią, że dobra
_________________
TYLKO MNIE TU NIE BLOKUJCIE!!!!!
 

Tinuviel  

Stały User

prowokatorka



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 21 Lis 2010

Sk±d: Wroc³aw/Poznañ

   

Wys³any: 2010-11-27, 17:10   

Ja kupuję farby w sklepach fryzjerskich. Kosztują mniej niz 20 zł, a naprawdę nie schodzą, a są tańsze niz te wszystkie Syossy czy L'oreale. Opcjonalnie polecam Londę- w rossmanie kosztuje 9,99, a trzyma się świetnie. Jedyną wadą jest to, że mam na nią uczulenie [ nienawidzę rękawiczek do farbowania i robię włosy bez nich].
_________________
Nie wierzę w nic, nie pragnę niczego na świecie,
Wstręt mam do wszystkich czynów, drwię z wszelkich zapałów:
Posągi moich marzeń strącam z piedestałów
I zdruzgotane rzucam w niepamięci śmiecie...
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-28, 19:00   

Używałam! z Garniera są dobre farby.
Z Palette szybko się spłukują, nawet u mnie po paru dniach.
Nie polecam tych farb, w dodatku strasznie dużo amoniaku w nich i bardzo w głowę pieczę.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-28, 20:37   

Dwa razy w życiu farbowałam włosy, raz u fryzjerki, drugi raz sama, bo fryzjerka najwyraźniej miała problemy z rozróżnieniem koloru rudego a czekoladowego.
Używałam Garniera i polecam. £atwo idzie, nie zmywa się, długo trzyma. I nie niszczy włosów.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-11-28, 21:03   

Farbuję u fryzjera,do którego uczęszczam niezmiennie od 6 lat.Cenię sobie przede wszystkim jakość farby oraz to,że fryzjerka zna doskonale moje włosy.Jeżeli chodzi o farbowanie włosów,to przeżyłam z nią praktycznie wszystko.Począwszy od blondu na wybory,do niebieskiego będącego wynikiem nastoletnich fanaberii.Nie mówiąc już o licznych przejściach od rudych odcieni do ciemnych brązów.
Wyjątek stanowią sytuację,gdy nie mogę pojechać do domu.Wtedy kupuję farbę w salonie fryzjerskim L'oreala.Używam tego samego odcienia od kilku lat,więc podaję jedynie jego numer na palecie.Oszczędzam ten sposób sobie problemów wynikających z nieodpowiedniego doboru farby oraz co gorsza niezadowalającego efektu,który otrzymywałam,gdy używałam farb pokroju Garnier etc.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-11-28, 21:07   

Pierwszy raz farbowałam u fryzjerki - wydałam kupę kasy i nie byłam zadowolona, bo wszystko wybitnie schrzaniła.
Drugi i trzeci raz farbowałam już sama. Kupiłam Garnier na 28 myć w odcieniach mahoniu (naturalnie mam jasnobrązowe włosy). Z czasem się spłukuje, ale i tak pozostaje dość widoczny odcień. Nie wiem do końca, czy jestem zadowolona, bo nie mam porównania z innymi firmami. Ale następnym razem chyba wypróbuję Syoss, tym razem permanentnej... Polecacie?
 

betka  

User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-12-13, 22:44   

Ja wole u fryzjera się farbować, bo jak sama się farbowałam to zawsze jakieś straty były upaplana łazienka i ubrania farbą, zafarbowane ucho itp.
Moja fryzjerka używa farb firmy osmo i zawsze jestem zadowolona z koloru i włoski nie są zniszczone.
 

magdowaaa

Stały User



Do³±czy³: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 15:08   

moja koleżanka tez tak chciała na święta. użyła chyba szamponetki i wyszły zielone!.. zmywała kilka razy i zostały siwe.. następnego dnia poszła do sklepu ( w kapturze) i kupiła 3 szamponetki ciemny brąz xD ale był 'ubaw' ;) )
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-12-27, 15:25   

o odcvien moich wlosow dbam ja z moja kolezanka, nie zawsze wychodzi to czego oczekuje, ale teraz przed swietami robilysmy moje wlosy 4h, na wlosach mam 5 rodzajów rozjasniaczy i jestem zadowolona z efektu!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

PatiSsia  

Stały User


ImiÄ™: Pati

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Lut 2010

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-12-27, 16:11   

Nie uzywaj farb,powinno sie je używać jeśli ma się więcej niż 50% siwych włosów,a póki jetstes mloda to szamponem koloryzującym.Jesli chcesz zeby Ci tak nie trzymał długo jak inne to polecam z firmy Joanna-multi efect color;))
_________________


<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com